Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 165

Thread: Mihai , clona lui fia

  1. #1
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0

    Mihai , clona lui fia

    1.
    Quote Originally Posted by Mihai
    Pentru ca fia e in "vacantza" mai fac si eu ce pot
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...993#post498993
    2. apare exact cand dispare fia
    3. intra direct la picioarele mele dupa o luuunga pauza ( cat timp fia e liber nu e cazul ). Cu Mihai n-am avut niciodata nici o treaba
    4. Semnatura lui e clara... pentru cunoscatori.

    Later edit : Cred ca m-am grabit.
    Last edited by MariusTR; 31st January 2006 at 12:05.

  2. #2
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1

    Happy Happy Joy Joy
    Va rog frumos sa nu stergeti threadul! PLIIIIIIIIIIIIIIIIZ
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  3. #3
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Doamneeeeeeeeeeeeee....cine l-a adus pe asta aici
    Si eu care credeam ca este clona cuiva...dar cand vad ce tampenii spune, ma indoiesc ca ar fi clona

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    bey frate....dimineata mai frumoasa ca asta n-am avut pana acum
    MariusTR schimba-ti meseria....intr-una prin care poti sa ii faci pe oameni sa rada ...nu o denumesc eu...sa nu creada lumea ca te jignesc

  5. #5
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Vadim, El Greco, Tudose, Iulian, DelPiero, Desde va rooog nu ma banati sunt si eu o clona mica si necajita
    Recunosc e o dedublare de personalitate
    Beeey o sa te dea la carcotasi
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    yeah , confirm cele spuse de mariusTR

    Mihai si fia sunt clone

    1. au acelasi IP (am probe de pe vremea cand eram mod)
    2.acelasi id de mess (difera doar inceputul , nu fac punlice id`urilor dar cunoscatorii stiu ca ele seamana identic)
    3. ambii sunt fani ai rapidului
    4. ambii voteaza identic in majoritatea poll`urilor

    5. argumentul lui marius , ca atunci cand unul intra , altul iese

    Cer banarea ambilor ...clone

  7. #7
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Ce nesimtire ...si eu care am crezut ca Mihai este un alt fan Real Madrid ...dar se pare ca tot timpul a fost doar Fia
    Ca si Paul, cer banarea imediata si pe termen nelimitat al clonei Mihai

  8. #8
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Paul te rog frumos termina cu aceste prostii ca nu pot sa cred ca ma tradezi! Tu ai stiut secretul meu din prima zi! Ai jurat sa nu-l spui nimanui... insa tu ce ai facut? Ma tradezi ai ai ai...

    Ma simt ca intr-o telenovela, singur impotriva tuturor

    PS: da de ce ma? ca se supara spiritul clonei din mine sa-l baneze pe fia
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  9. #9
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Eu as propune sa se uneasca conturile ...asa Ieppy ar fi din nou nr. 2

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    pai mey Mihai...credeai ca o sa ti se pastreze secretul la nesfarsit?
    trebuia sa iti dai seama ca o sa fii descoperit din clipa in care MariusTR s-a inscris pe acest forum. El afla tot ...chiar si ce nu exista el scoate la iveala...ca sa fim noi ceilalti forumisti...informati....

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    deja adminii au reactionat
    fia este banat

    Felicitari Tudose , esti un administrator exceptional !

  12. #12
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Nu se poate am fost identificat! Deja CT-ul meu s-a schimbat probabil acesta este ultimul post pe care il voi scrie... urmeaza lunga si dureroasa pauza a ban-ului! Si am sperat ca nu ma vor prinde! Dar dibacia frizerul s-a vazut si de data asta Cum a stiut el sa citeasca printre randuri... aceste Neo al OLS-ului care vede liniile cod ale forumului, incat sa-mi vad IP-ul! Si-a ridicat sortzul de pe ochi si a lovit fara mila! Cad ucis de acest frizer! La anu si la multi ani!
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  13. #13
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Buey, nush ce sa zic... i-am vazut pozele pe "pozele forumistilor" ...are moaca diferita de-a lui fia, arata mai naspa Mihai asta, e aproape chel... se poate sa ma fi inselat.
    Poate m-am grabit.

    OK, now you can close it.

  14. #14
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Frizer moale si pufos
    =)) =)) La ce poze te-ai uitat ma vezi ca ai intrat pe site-urile tale cu www.rapeachild.com. Io zic sa te uiti mai bine
    Am la activ un titlu de Mister OLS vrei sa spui ca si ala a fost dat pe pile Sunt profund jignit
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    3,040
    Reputatie
    1
    Si ca de obicei cand da cu bata in balta...marius inchide in stilu-i deja fermecator.
    btw....eu cer un avertisment pt MariusTR..tin minte ca au fost forumisti care au primit pt ca s-au luat de fizicul cuiva.

    pt cultura ta generala...Mariusica....ai vrea tu sa arati ca Mihai...

  16. #16
    BadKitty CoolRain's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    NuttyHouse
    Posts
    1,529
    Reputatie
    1
    Mah, mi se parea mie ciudat ca respectivul vine la FM-uri tarziu-tarziu, cand toata lumea se alcoolizase si vedea dublu.
    Quote Originally Posted by aliss
    trebuia sa iti dai seama ca o sa fii descoperit din clipa in care MariusTR s-a inscris pe acest forum.
    Se pare ca tu nu stii, dar Marius a lucrat intr-o vreme salvamar la toaleta din Shorley si s-a uitat prin gaura cheii cand a intrat Mihai, dar de fapt l-a vazut pe Fia in toata splendoare sa...
    My inner child beats up your inner child

  17. #17
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Eu propun sa studieze si grasuna pozele...si sa-si spuna parerea
    Last edited by iulian; 31st January 2006 at 23:07.

  18. #18
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    incep sa am dubii, eu cu cine am baut bere? cu Mihai sau cu Fia?

  19. #19
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Mde...sunt tare suparat ca zilele astea am mult de lucru si nu pot sa ma distrez si eu aici cu aberatiile voastre
    Continuati sa bateti campii,am sa intru si am sa mai citesc din cand in cand,sa m ainveselesc si eu nitel

    Alte clone?Care mai sunt?Am auzit ca Sergio e clona lui Gambino
    Nu faceti thread si pentru aia doi?

  20. #20
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Tentativa de scandal marca MariusTR - care cu aceasta ocazie primeste un avertisment pentru trolling. Pentru necunoscatori, Mihai si fia sunt frati (explicabil deci de ce au acelasi IP) si au aparut amandoi la FM-uri.

    Quote Originally Posted by Paul
    yeah , confirm cele spuse de mariusTR
    Hopa, Marius si Paul s-au facut frati... pana trec puntea. Marius a mai fost frate si cu remy, daca nu stiati...

    Quote Originally Posted by Paul
    Cer banarea ambilor ...clone
    Vorba aia, nu e fraier cine cere, e fraier cine da.

    Quote Originally Posted by Paul

    Felicitari Tudose , esti un administrator exceptional !
    Paul, mergi tata de te culca, s-au impartit de mult pijamalele. Acu' cateva zile ma faceai nulitate si jenant, aseara mi-ai scris prin PM "te stiu baiat inteligent" , azi ma ridici in slavi. Lasa-ma cu vrajelile, ca la mine nu tine figura... Ti-ai dat corijenta aia la biologie? Vezi ca poate merge p'acolo cu practici din astea.

  21. #21
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Gata bre, ati castigat... gasiti pe atcineva de care sa radeti de acum incolo.
    Am trait sa o vad si pe asta... sa parasesc un forum din propria eroare.

    Viata e un rahat si eu am calcat in el.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •