Page 24 of 24 FirstFirst ... 14222324
Results 484 to 495 of 495

Thread: VICTOR HANESCU

  1. #484
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    @Cneazul
    Daca tu mi-l gasesti pe Hanescu pe una din listele astea, eu fac 2000 de matanii.

    Montreal http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=186691
    Cincy: http://www.menstennisforums.com/showthread.php?t=187065
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

  2. #485
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    Hanescu a intrat in prima suta si la dublu!
    Momentan e pe 93, dar are sanse sa urce in viitorul apropiat. Eu chiar nu ma gandeam la inceputul anului ca Victor poate sa ajunga pana aici. E posibil sa incerce sa isi faca si o cariera la dublu. La fizicul sau ar avea ceva sanse de reusita. Sper sa faca alegeri inspirate in ceea ce priveste partenerii.
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

  3. #486
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    Victor e cap de setie nr-ul 2 la Poznan. Daca joaca la parametri normali vom vedea o finala cu Montanes.
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

  4. #487
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Hane - Grozdanov (Q) in primul tur

    Bulgarul la cei 24 de ani ai sai n-a fost niciodata mai sus de locul 508 ATP .

  5. #488
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Victor e in stare sa piarda.

    Hai, serios acum, nici chiar el nu poate pierde Insa am impresia ca nu va face semifinale.

  6. #489
    sport legend lucian_iasi's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    IASI
    Posts
    9,670
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cipri View Post
    Hane - Grozdanov (Q) in primul tur

    Bulgarul la cei 24 de ani ai sai n-a fost niciodata mai sus de locul 508 ATP .
    Meci de 3 seturi
    Suntem cei mai buni din MOLDOVENI
    Suntem IESENI
    Si intotdeauna vom striga
    POLITEHNICA

    LLEYTON HEWITT

    ANA IVANOVIC

  7. #490
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1

  8. #491
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    Normal sa apara speculatii...

  9. #492
    Delpo-tard Eddy DoubleD's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Potsdam, NY
    Posts
    29,412
    Reputatie
    0
    https://www.facebook.com/pages/Victo...ref=ts&fref=ts

    E foarte interesant de vazut ce mesaje primeste pe wall Victor

  10. #493
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    incredibil.
    Multi imbecili in tara asta

  11. #494
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Nu de ieri de azi stiu ca sunt mult indivizi de genul asta, ci de cativa ani . Si din cauza asta sportivii nostri NU sunt apreciati la adevarata lor valoare . Bine , in cazul de fata nici nu intra in discutie ,, aprecierea " .

  12. #495
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    Gest incredibil făcut de VICTOR HĂNESCU

    Tenismenul român a povestit ce face cu banii pe care îi câștigă cu racheta în mână.

    "Pasiunea mea a fost și va rămâne tenisul și de aceea investesc banii pe care îi câștig în această direcție. Sunt de 10 ani succesiv în topul ATP și călătoresc în toată lumea, la turnee. Dar, vă spun sincer, gândul meu este în România. M-am gândit încă de acum nouă ani cum să-i sprijin pe juniorii aflați la început de drum. Am început să sponsorizez turnee naționale și internaționale de juniori, trofeul care-mi poartă numele numărând, anul acesta, opt ediții. Ce am câștigat la Cupa Davis am investit, începând cu anul trecut, în "Orice campion are un început", o campanie națională prin care vom ajuta mii de elevi să urmeze calea sportului și să atingă performanțe remarcabile. Mai mult, pregătesc crearea unei academii de tenis ce îmi va purta numele și, în următoarea perioadă, proiectul va fi lansat", a declarat Victor Hănescu, pentru ziarulring.ro.
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •