View Poll Results: Sunteti de acord cu aceasta idee?

Voters
25. You may not vote on this poll
  • Da.

    15 60.00%
  • Nu.

    9 36.00%
  • Da, dar cu imbunatatiri (specificati).

    1 4.00%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 40 of 40

Thread: Sectiune pentru evitarea sanctionarilor

  1. #22
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    elphax, iti dai seama ca nu o sa inceapa lumea sa se injure de mama pe aici... uite,de ex eu vreau sa ii spun lui Satan ca e un moldovean expirat ,in sensul ca nu mai stie demult ce se petrece prin Moldova,si deja si-a tras aere de ardelean obosit. si daca i-as spune asa ceva pe forum,probabil ca as lua avertisment ... asa ca vreau un thread dedicat
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  2. #23
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    prima regula pe care as propune-o e inspirata de pe ArenA - sa fie voie ca un user sa posteze un singur mesaj pe zi/thread in acea sectiune. sa fie refulare, dar sa nu fie o voma continua si fara sfarsit, nu ar face nimeni fata si nu ar putea fi tinuta sub control ...

  3. #24
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Pai am si zis ca ar putea fi gen Arena. Plus, daca cel provocat nu accepta, nu are loc nici o disputa.

    Hard, da, am ajuns foarte rar prin zona si nu sunt informat ca nu am tangenta cu stirile. Dar inima tot acolo imi este, alaturi de echipa pe care am iubit-o de cand eram copil, nu ca altii.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  4. #25
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Satan ( sau Satana , ca nu mai stiu ce varianta iti convine .. ) , era doar un exemplu ... ca sa inteleaga elphax despre ce e vorba , nimic personal .
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  5. #26
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,978
    Reputatie
    1
    Hard eu nu vreau sa-ti spun ce esti ca nu e frumos ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #27
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    stiu prea bine ce sunt
    hai actioneaza , da nastere unui thread interesant, lasa palavrageala ..
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  7. #28
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    937
    Reputatie
    0
    pai bine ma,daca ar fi fost un thread ca asta si in trecut nu trebuia sa imi fac vreo 30 de clone.

  8. #29
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Mi se pare o idee buna
    In principiu, ar fi acceptate astfel de " discutii " si intre un " regular user " si un moderator?

  9. #30
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    mda, insa nimeni (in afara de noi astia, 2-3 cati suntem) nu e de acord
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  10. #31
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pinki View Post
    mda, insa nimeni (in afara de noi astia, 2-3 cati suntem) nu e de acord
    Pai ba, imagineaza-ti cum ar fi sa-mi bag **** in ***** **-*** iar apoi sa-ti *** ******** in ***** si in ******* si nu in ultimul rand sa-ti infig adang ****** direct in ****.

    Iar apoi sa ne strangem mana

    Cam asa ar fi threadul asta
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  11. #32
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Marius, ti-as baga un bat in cur fix in momentul in care ai incerca sa scrii postul de mai sus pe threadul respectiv, ca sa vad daca mai poti ...


    Cam asa ar fi threadul asta ...
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  12. #33
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    asa, si?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  13. #34
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Pai ba, imagineaza-ti cum ar fi sa-mi bag **** in ***** **-*** iar apoi sa-ti *** ******** in ***** si in ******* si nu in ultimul rand sa-ti infig adang ****** direct in ****.

    Iar apoi sa ne strangem mana

    Cam asa ar fi threadul asta
    Pai da, cam asa ar fi. Iti versi nervii, spui ce ai de zis cu toate cuvintele din jargon care iti vin in minte. Apoi te intorci la discutia initiala si o continui in mod civilizat, fara sa scrii tot felul de mizerii pe toate topicurile.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  14. #35
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Amice, daca cineva si-ar baga ceva in mama ta, ai putea, dupa aceea, sa discuti civilizat cu respectivul, pe un alt thread?

    Eu unul nu as putea.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  15. #36
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Pai de asta se face fiecare thread dupa ce accepta cel provocat. Daca nu tii la injuraturi si nu-ti place sa raspunzi in aceeasi maniera, refuzi provocarea. Simplu!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  16. #37
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Satanelu', vezi ca ai promis (acum 2-3 sapt) niste poze cu masina si pare ca ai cam uitat... Variantele noastre sunt urmatoarele:

    1. nu o mai ai (vanduta de ai tai sau speriata de hoti)
    2. ai lovit-o (inca din prima zi si nu ai apucat sa tragi macar un cadru cu ea, in deplinatatea functiilor),
    3. nu ti-ai cumparat-o defel, ai facut, asa de-a lula un sondaj de opinie, ascuns, sa vezi cam ce masina si-ar cumpara olsistii de 10-11K de iepuroi

    Sectiunea este naspa pentru ca si asa-si baga lumea prea multe prin forum, daca-i si incurajam sa se balacareasca rezultatul va fi groaznic.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  17. #38
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Eu nu sunt de acord cu asta. Exista "Private Messages" unde poti imparti orice ai nevoie. Dar nici asa nu cred ca ar trebui sa ne injuram unii pe altii. Cel care provoaca o asemenea disputa da dovada de imaturitate.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  18. #39
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Rave ti-ai schimbat avatarul,ce vrea sa exprime ??
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  19. #40
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Vrea sa exprime buzele mele pe buzele ei.....E o poza de anu` trecut din vara; am decupat eu sa fie mai misterios
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •