View Poll Results: Care credeti ca ar fi cel mai potrivit antrenor pentru Steaua?

Voters
29. You may not vote on this poll
  • Piturca

    3 10.34%
  • Halagian

    4 13.79%
  • Jenei

    2 6.90%
  • lacatus

    10 34.48%
  • Andone

    3 10.34%
  • Zenga

    7 24.14%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 57 of 57

Thread: Antrenor pentru Steaua

  1. #43
    DarkMan otelulgalati's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Steel Boys
    Posts
    70
    Reputatie
    1
    Cel Mai potrivit antrenor PT steaua Era CARTU da el nu poate sa iubeasca aceasta echipa steaua si bine ca nu a plecat
    [I][B] [COLOR="Red"]In Curand De-ar Fi Sa Mor , Sa Le Spuneti Tuturor Ca Mai Am Un Singur Dor, Sa Ma Pis Pe Steaua Lor!!!!!!![/COLOR] [/B][/I]

  2. #44
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1

    mda, acest thread a devenit o mistocareala ...

    avem antrenor , nu va mai prostiti atit
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  3. #45
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by <vasile>
    Valentin Ceausescu n-a facut decit sa contrabalanseze presiunea lui dinamo asupra arbitrilor,presiune care exista si acum. Dar nu avea cum sa aranjeze meciurile internationale ale Stelei.Prostii,bineinteles.Uitasem din palmares si SuperCupa Europei si o finala intercontinentala pe care Lucescu inca n-a apucat sa o joace cred,sau gresesc?
    asta cu influentarea arbitrilor m-a dat pe spate
    cine dracu a facut referire la asa ceva? poate meciul de la Oradea care a fost cel mai lung din istoria fotbalului, nu la asta ma refeream ci la faptul ca a facut nationala la Steaua. aparea un jucator, sho pe el, ia-l in armata. cu lotul pe care l-a avut Steaua atunci, si cu Valentin presedinte, eram si eu un antrenor titrat. lasa-ma cu Jenei al tau si cu rezultatele lui, e o vb. din batrani "cu obiectul in erectie poate orice fraier"
    Last edited by gigel_bucur; 28th August 2004 at 16:47.

  4. #46
    sport legend Florentin's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Glen Ellyn, IL
    Posts
    461
    Reputatie
    1
    Gigele mai este o vorba din romani, dar decenta, "hai sa vorbim discutii". Probabil si pe Boloni tot in armata l-au luat. Vad ca esti extrem de bine informat in istoria Stelei, poate esti la fel de bine informat in istoria Sportului (asa-zis) Studentesc si in ajutorul complet dezinteresat primit de la printul mostenitor Nicu? Sau poate cum erau introdusi in facultate jucatorii sus-numitei grupari (cazul Hagi iti trezeste ceva amintiri?)
    Hai ca era vorba de antrenori la momentul actual si m-am luat dupa tine pe aratura.
    Ce soi de intrebare mai este si asta cind Steaua are deja antrenor?
    Stelist deci ... invingator.

  5. #47
    junior <vasile>'s Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Antarctica. 6th sector's Station
    Posts
    134
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    pupalash, ce stii tu de "il calcio" ?
    copiezi statistici si te dai cunoscator?
    la cate meciuri din Serie A ai fost? ????????????????
    Am mai multe observatii:
    1. Expresia cu care incepi e tiganeasca nu e banateana,iar moderatorii am inteles ca sint in general din Timisoara,ce concluzie ar trebui trasa? (pe linga ca nu-ti intelege tonul superior cu care discuti).
    2. Personal tot ce scriu scriu fara sa ma verific pe vreun site si n-am prea folosit statistici. deci iar ca nuca'n perete.
    3. Nu ma dau cunoscator,ca nu sint moderator...
    4. Personal n-am mai fost la un meci de serie A cam de pe cind a aparut televiziunea (nu a lui Hitler). de altfel nici nu am pasaport... Oare frecventa cu care vizionezi un meci de serie A (banuiesc ca direct ,pe stadion,vrei sa spui) te face cunoscator...? Personal apreciez mai mult campionatul englez fiind mai fair-play si ,deocamdata, mai curat.
    5. Repet,in discutie era cariera de antrenor a lui Zenga, nu cea de jucator-si iti repet-cred ca Zoff a fost si mai celebru si mai bun.
    6. Oare chiar toata lumea trebuie sa fie de parerea ta?
    7. daca vei continua pe tonul asta te trec pe ignor-listul meu ne-oficial, alaturi de un alt moderator,unu' bucur care vse exprima cam la fel cu tine.
    Fotbalul e doar un joc.

  6. #48
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    daca zenga ishi da demisia pana la urma yo sper lacatush sa vina sau daca nu intoarcerea lui piti.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  7. #49
    ex-hai craiova!!!! corinutza_88's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova-e acasa
    Posts
    723
    Reputatie
    1
    nu miar placea sa stiu ce se va intampla daca Universitatea va bate pe steaua azi...cred ca ar exploda Ghencea!
    si ceea ce nu e exclus!
    Poate ca daca Zenga o sa-si dea demisia o sa vina lacatus ca tot il vreti voi stelistii!
    [SIZE=5][FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]FORTZA STIINTA!!![/COLOR][/SIZE] [/FONT] [/SIZE]

  8. #50
    junior <vasile>'s Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Antarctica. 6th sector's Station
    Posts
    134
    Reputatie
    1
    Nu era mai bine sa-i fi lasat sa joace cu Roma?
    Fotbalul e doar un joc.

  9. #51
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hai craiova!!!!
    nu miar placea sa stiu ce se va intampla daca Universitatea va bate pe steaua azi...cred ca ar exploda Ghencea!
    si ceea ce nu e exclus!
    Poate ca daca Zenga o sa-si dea demisia o sa vina lacatus ca tot il vreti voi stelistii!
    pai bine ca n-a batut craiova, huh? ca sa nu explodeze ghencea
    --------------
    yo ash zice sa ramana zenga la steaua shi lacatus secund la nationala . Ca vad ca zenga face treaba buna la steaua . felicitari lui, echipei, shi lu becali. sa vedem cum joaca ciocoiu aku. poate a dat becali bani pe el degeaba .
    Last edited by Denis; 1st September 2004 at 19:30.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  10. #52
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Ce bani a dat Becali pe Ciocoiu? Ca eu stiu ca n-a dat nimic Ar fi si culmea sa dea bani pe el.
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

  11. #53
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    N-a dat nimic, a venit ca la Bacau oricum nu juca, era suspendat un an. Ma indoiesc insa ca va deveni un jucator vital pentru Steaua. Va fi exact ca R. Niculescu.

  12. #54
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    ciocoiu nu e prea in forma. ii va trebuie cateva etape shi o gramada de antrenamente ca sa se gandeasca la primul 11. va avea o competitie mare cu neaga, dinitza, oprita, shi tanarul cristea. multa bafta lu ciocoiu in toate astea!!!
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  13. #55
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Eu cred ca e in avantajul lui Ciocoiu faptul ca nimeni nu se asteapta la ceva bun din partea lui Alti jucatori de la care se astepta mult, n-au rezistat.
    Daca nu..., tot mai bine e rezerva la Steaua decat suspendat pe un an de Bacau.

    Forza Steaua!
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

  14. #56
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    doar a treia rezerva. shi voi ce zicetzi, daca pleaca ciocoiu de la steaua o sal dea gigi tot pe gratis sau o sa vrea bani pe el. ca nar strica sa vina la otelul
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  15. #57
    incepator
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Warrenton, Oregon, US
    Posts
    11
    Reputatie
    1
    Yo zic ca Zenga o duce destul de bine! De ce sa-l deranjam noi pe Lacatush?
    Ce coincidenta intre mine shi Rave_o_Lution!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •