Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 88 of 88

Thread: Cupa Mondiala, Khanty-Mansiysk (RUS), 25.03 - 29.03.2009

  1. #85
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Eu marturisesc ca nu stiam ce-i aia "meltean". M-am uitat acum si mi se pare o jignire grava. Ducus ar trebui sa ia masuri. Nu cred ca nici macar despre biatlon nu se poate discuta civilizat

  2. #86
    tennis fan useroarecare's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    București
    Posts
    2,290
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sifodias View Post
    Cine mama dracului ti-a permis tie sa ma faci meltean?.Pentru ca mi-e asa usor sa te bag in toti mortii si stramosii tai...Daca eu nu mi-am permis sa fac afirmatii jignitoare la adresa ta,acelasi lucru ar fii trebuit sa-l faci si tu!Din bun simt!!!Pe care se pare insa ca tu nu il ai...Tu crezi ca pe mine nu m-au enervat uneori opiniile userilor pe aici?Si inca de cate ori,insa nu m-am apucat sa-i cataloghez cu ce-mi venea la gura.
    Oooo ce defensiv-agresiv am devenit. Nu te-am făcut meltean, ți-am zis că te comporți ca un meltean, e o mică nuanță, poate te prinzi care.

    Pai sa-l relaxeze, vorba lui Ducus nu i-a obligat nimeni pe cei de la IBU sa bage atatea curse.
    Dacă reduc numărul de curse avem următoarea consecuție : mai puțin interes, mai puțini fani, mai puțini bani, mai puțin biatlon.

  3. #87
    tennis fan useroarecare's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    București
    Posts
    2,290
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rob_din View Post
    Eu marturisesc ca nu stiam ce-i aia "meltean". M-am uitat acum si mi se pare o jignire grava. Ducus ar trebui sa ia masuri. Nu cred ca nici macar despre biatlon nu se poate discuta civilizat
    Eu mărturisesc c-ar trebui să fiu banat, cuvântl meltean e inacceptabil pentru un forum cu valori intelectuale atât de ridicate !

  4. #88
    sport legend
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    1,862
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alter ego View Post
    Oooo ce defensiv-agresiv am devenit. Nu te-am făcut meltean, ți-am zis că te comporți ca un meltean, e o mică nuanță, poate te prinzi care.


    Dacă reduc numărul de curse avem următoarea consecuție : mai puțin interes, mai puțini fani, mai puțini bani, mai puțin biatlon.
    Tu acuma vrei sa-mi zici ca negrul e alb si invers?Lasa sofismele si nu mai incerca sa ma iei de prost ca nu ai cum.Nu m-a deranjat forma cuvantului care e chiar haiosa ci faptul ca mi-ai jignit persoana.Asa ceva nu se face,cu atat mai mult cu cat eu nu am facut-o.Daca as fi facut-o si eu erai indreptatit sa reactionezi insa postul tau a dovedit ca tu esti ala in lipsa de idei preferand sa te legi de persoana si nu sa-ti sustii punctul de vedere cu idei pertinente si argumentate.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •