Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 249

Thread: Discutii libere cu Vintila Bogdan Arges

  1. #85
    sport legend vladi's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    503
    Reputatie
    1
    Am eu tricou cu Dacia pe piept....Kokojanel stie de cite ori s-a oferit sa-l cumpere si nu l-am dat :-D

    Din cite tin eu minte era un magazin chiar pe linga liceul Balcescu in care se vindeau materiale promotionale ....dar asta acum citiva ani

  2. #86
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    inca mai incerc sa ti-l "fur"...poate te prind vreodata ametzit putin si te conving sa mi-l dai
    nu cred ca mai exista magazinul ala, stiu ca de acolo mi-am luat eu unu chiar in ziua meciului cu Celta Vigo (ce vremuri......). Acum tricoul ala se afla in Napoli, adica FC Arges e bine reprezentata si acolo, de-aia caut acum tricou.

  3. #87
    la revedere ultravioletcanada's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    spera, spera, poate reusesti
    da cu PIC pe piept nu vrei? ca pe mine nu ma prea incinta. cred ca pina la urma ma duc si-mi fac eu aici. am gasit in citeva mall-uri unde fac baietii pe comanda. te duci cu poza si ti-l face. asa ca mi-l fac singur, pun si un vultur pe el

  4. #88
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ultravioletcanada
    spera, spera, poate reusesti
    da cu PIC pe piept nu vrei? ca pe mine nu ma prea incinta. cred ca pina la urma ma duc si-mi fac eu aici. am gasit in citeva mall-uri unde fac baietii pe comanda. te duci cu poza si ti-l face. asa ca mi-l fac singur, pun si un vultur pe el
    gand la gand...nu, nici eu nu vreau PIC pe piept. Am facut rost de un tricou acum cateva zile, de care au cei din galerie, facut de ei, cu PIC, dar e pentru fotbalul de luni seara cu baietii de la firma . Sa stii ca ideea ta e buna, sa-ti faci singur, si ar mai fi o solutie sa faci rost de unu al Fiorentinei, arata f bine si eventual sa scrii pe el Arges sau sa desenezi vulturul pe care il vrei tu

  5. #89
    junior
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Pitesti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Autograful meu este mai usor de obtinut decat un tricou cu Dacia pe piept. Asa ca autografe pot sa va dau la greu.

  6. #90
    la revedere ultravioletcanada's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    nu e problema sa iau unul al fiorentinei, gasesc destule aici, da de ce sa iau unu cu emblema alora pe piept? mai bine il personalizez eu cum vreau

  7. #91
    junior
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Pitesti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kokojanel
    ultravioletule, daca bogdan iti trimite un tricou de joc cu Dacia pe piept si cu autograf, promit ca ma stabilesc in Canada si poate imi trimite si mie unu acolo
    oare de unde se mai poate obtine un tricou al lui FC Arges de acum 3-4 ani, cand era Dacia sponsor?
    Nu incercati fel si fel de diversiuni ca nu am tricouri de dat. Am fost corect si am predat tot echipamentul cand am plecat de acolo. Iar majoritatea tricourilor cu care am aparat in decursul anilor au fost cumparate de mine.
    Imi pare rau ca nu pot sa va ajut!

  8. #92
    la revedere ultravioletcanada's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    lasa ca scot eu tricouri aici in montreal si iti trimit la semnat
    cu imnul ce se mai aude?

  9. #93
    junior
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Pitesti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ultravioletcanada
    lasa ca scot eu tricouri aici in montreal si iti trimit la semnat
    cu imnul ce se mai aude?
    In privinta tricourilor e OK dar cu imnul merge mai greu. Oricum nu ma las pana nu-l termin.

  10. #94
    Republica Viola Vulturul's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Pitesti
    Posts
    1,776
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by VBA
    cu imnul merge mai greu. Oricum nu ma las pana nu-l termin.

    bv bogdane asa te vrem...nu te lasa...avem nevoie de acest imn!!!

  11. #95
    sport legend vladi's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    503
    Reputatie
    1
    Bogdane ceva noutati ? Ai mai primit oferte ?

  12. #96
    junior
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Pitesti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vladi
    Bogdane ceva noutati ? Ai mai primit oferte ?
    Momentan nu am noutati. Cand voi fi sigur de ceva va anunt.Respect!

  13. #97
    Fan Lampard Recoba's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Colentina
    Posts
    22
    Reputatie
    1
    Salut Bogdane! Am si eu o intrebare care e echipa ta preferata din strainatate! Sincer acum ! Ms anticipat!

  14. #98
    junior
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Pitesti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Ultras*Aly
    Salut Bogdane! Am si eu o intrebare care e echipa ta preferata din strainatate! Sincer acum ! Ms anticipat!
    Barcelona este echipa care imi place cel mai mult.Imi place ca stil de joc, ca organizare a jocului si nu in ultimul rand organizarea clubului.

  15. #99
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    Salve Bogdan! Ai vazut meicul din Giulesti? cum ti s-a parut? detaliat daca se poate, cu + si - la FC Arges. Si inca ceva: ce crezi de meciul de miercuri in cupa?

  16. #100
    sport legend vladi's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    503
    Reputatie
    1
    Bogdane, si in opinia ta, fara sa ne gandim ca Dani Coman e pitestean (Daca se poate:-) ) cine crezi ca ar trebui sa apere in Armenia ? El sau Dolha ? Sau Stelea ?

  17. #101
    junior
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Pitesti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kokojanel
    Salve Bogdan! Ai vazut meicul din Giulesti? cum ti s-a parut? detaliat daca se poate, cu + si - la FC Arges. Si inca ceva: ce crezi de meciul de miercuri in cupa?
    Salut Koko! Sigur ca am vazut meciul. Ma asteptam sa faca un meci bun deoarece ii urmaresc de ceva vreme la antrenamente si am observat o schimbare in bine a echipei. Au inceput sa joace din ce in ce mai bine dar totusi mai au unele probleme in joc. Iata care sunt problemele din punctul meu de vedere:
    Unii jucatori nu se pot concentra pe toata durata partidei. Cand dispare concentrarea apar gafele personale. Se intampla si eu am patit la fel. Aceasta concentrare se antreneaza. Poate razi dar am dreptate. Asa cum te antrenezi asa joci. Esti concentrat la antrenament si dai tot ce ai mai bun in tine timp de 2 ore zilnic, 6 zile pe saptamana nu ai cum sa nu dai randament in joc. E lege.
    A doua problema este comunicarea intre jucatori in timpul jocului. Ar trebui sa se ajute reciproc in joc. Fiecare sa corecteze pozitia celui de langa el pentru o mai buna asezare in teren, ceea ce duce automat la o reducere a efortului depus in faza de aparare. Astfel esti mai proaspat pentru faza de atac.
    In momentul in care vor pune la punct aceste aspecte Argesul le va face viata grea multor echipe.
    Ceea ce au facut bine a vazut toata lumea. Nu vreau sa-i laud ca poate se uita si si-o iau in cap.

    Meciul cu Craiova este greu, chiar mai greu decat pare la prima vedere. Acest meci eu il consider un derby tinand cont de orgoliile care sunt de o parte si de cealalta. Am incredere ca vor face un meci bun si vor castiga pentru suporteri in primul rand si pentru moralul lor.
    Daca raspunsul meu a fost prea lung imi cer scuze.
    In rest s-auzim numai de bine!

  18. #102
    junior
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Pitesti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vladi
    Bogdane, si in opinia ta, fara sa ne gandim ca Dani Coman e pitestean (Daca se poate:-) ) cine crezi ca ar trebui sa apere in Armenia ? El sau Dolha ? Sau Stelea ?
    Voi fi obiectiv iar ceea ce scriu aici sper sa nu deranjeze pe nimeni. Este doar opinia mea si trebuie luata ca atare.
    Sa-i luam pe rand cu plusuri si minusuri ( cred ca am luat vre-un virus de la Kokojanel )
    Stelea este un portar bun care traverseaza un moment mai dificil la echipa de club dar il recomanda vasta experienta a jocurilor internationale. Orice aparare vom avea se va simti mai in siguranta cu Stelea in poarta.

    Dolha este un portar cu multe calitati dar se afla in scadere de forma dupa ultimele meciuri. El poate fi convocat pentru ca este tanar(?), este un portar de viitor(??) si care a fost de multe ori in preajma echipei nationale. Nu are nevoie de timp pentru acomodare.

    Coman este cel mai in forma portar din tara. Este un portar constant, fara fluctuatii in joc. Inaltimea nu-l avantajeaza dar compenseaza prin viteza, plasament si reflexe. Din pacate nici echipa nu-l ajuta. Selectia se face si in functie de locul ocupat in clasament. Imagineaza-ti un F.C.Arges pe locul 3 cu Coman in aceeasi forma buna. Selectionarea lui ar veni de la sine.


    P.S. 1.Stelea 2.Coman(Popa) 3.Dolha
    Last edited by VBA; 9th November 2004 at 20:02.

  19. #103
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    Bogdane unde mai joci acum ?
    Nascut si crescut anti steaua !

  20. #104
    junior
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Pitesti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by the_big
    Bogdane unde mai joci acum ?
    Momentan ma antrenez cu F.C.Arges si le multumesc celor de la Pitesti pe aceasta cale, sunt liber de contract iar din iarna voi alege una dintre ofertele pe care le am.
    Respekt

  21. #105
    Republica Viola Vulturul's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Pitesti
    Posts
    1,776
    Reputatie
    1
    Bogdan in cazul in care Dani Coman va pleca in iarna dupa cum scriu ziarele ai fi dispus sa semnezi un contract cu FCARGES chiar daca pitestenii ti-ar oferi o suma mai mica comparativ cu alte echipe?!??

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •