Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 232 to 249 of 249

Thread: Discutii libere cu Vintila Bogdan Arges

  1. #232
    senior Tristan's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Draganesti-Olt, Cluj
    Posts
    209
    Reputatie
    1
    La multi ani, Bogdan, scuze ca am postat asa tarziu. Anul trecut ne-ai facut bucuria de a reveni la noi,am evitat retogradarea, acum suntem acolo sus am batut Dinamo la ei acasa. Dar ce a fost a fost. Sunt convins ca 2006 ne va aduce la toti satisfactiile pe care ni le dorim. Si pentru noi supoerterii, voi jucatorii sunteti cei ce puteti sa ne indepliniti dorintele, prin ceea ce faceti in teren
    [SIZE="3"][/SIZE][COLOR="Magenta"][SIZE="4"]Nu ne conduc ciobanii![/SIZE][/COLOR]

  2. #233
    sport legend vladi's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    503
    Reputatie
    1
    Bogdane, am si eu o rugaminte la tine. Iti ramin dator daca ma rezolvi. Te rog eu, vorbeste cu baietii sa le dati alora de la Steaua sa zaca :-)))) Si un 1-0 e perfect :-)))
    Oierule, ramii la stana!

  3. #234
    sport legend vladi's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    503
    Reputatie
    1
    din seria "daca doriti sa revedeti" :-) Am gasit prin arhiva niste poze de acum vreo patru ani :-) Te recunosti ?:-)
    Attached Images Attached Images
    Oierule, ramii la stana!

  4. #235
    incepator
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    pt.VBA72

    Quote Originally Posted by VBA
    Salut toti suporterii echipei F.C.Arges si astept sa discutam despre orice.Raspunsurile am sa le dau cat de repede pot.Respect.
    te mai pot vedea si aparand poarta la tv,ca m-am saturat sa te tot vad pe banca de rezerve,stiind ca o sa spui ca nu conteaza cine apara,ca este spre binele echipei

  5. #236
    junior
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Pitesti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by preferatu
    te mai pot vedea si aparand poarta la tv,ca m-am saturat sa te tot vad pe banca de rezerve,stiind ca o sa spui ca nu conteaza cine apara,ca este spre binele echipei
    preferatule cred ca ma mai poti vedea la televizor doar daca scot un videoclip la melodia mea

  6. #237
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    fi increzator bogdane ...stii ca pentru noi (ultras-viola) vei fi mereul NR. 1 .... dar am si io o intrebare...sper sa nu te superi ... ce a fost bogdane la vaslui sau la bistrita? NOI CHIAR NU CONTAM PENTRU VOI??? Mai vrem sa vedem ca se mai si joaca fotbal la echipa asta .... nu numai o ocazie pe meci.... ne`ati dezamagit prin ultimele evolutii!!!!
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  7. #238
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    bogdane ... invata`l si pe murgan sa respecte galeria .... cum o respecti tu ... k a venit la pitesti de cateva luni si se crede mare vedeta, sa-si vada de jocul lui si sa nu mai stea sa ne aduca noua injurii pentru k a fost praf pe teren in ultimele meciuri.... singurul care are dreptul sa ne reproseze ceva esti doar tu .... RESPECT BVA!!!!

    p.s.: am citit k inaintea meciului cu farul la incalzire ai dat de 4 ori in bara transversala ca ronaldinho chiar asa e?? yo unu nu am fost atent la incalzire asa k nu te-am vazut .... ..dak e asa ... te propun varf de atac in locul lui bilasco ... cred k ai juka mult mai bine decat el
    Last edited by esku; 17th April 2006 at 18:37.
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  8. #239
    junior
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Pitesti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by esku
    fi increzator bogdane ...stii ca pentru noi (ultras-viola) vei fi mereul NR. 1 .... dar am si io o intrebare...sper sa nu te superi ... ce a fost bogdane la vaslui sau la bistrita? NOI CHIAR NU CONTAM PENTRU VOI??? Mai vrem sa vedem ca se mai si joaca fotbal la echipa asta .... nu numai o ocazie pe meci.... ne`ati dezamagit prin ultimele evolutii!!!!
    esku ai tot dreptul sa fi suparat pentru evolutia echipei in ultimele meciuri si recunosc asta.
    Vinovati? TOTI conanju
    Quote Originally Posted by esku
    bogdane ... invata`l si pe murgan sa respecte galeria .... cum o respecti tu ... k a venit la pitesti de cateva luni si se crede mare vedeta, sa-si vada de jocul lui si sa nu mai stea sa ne aduca noua injurii pentru k a fost praf pe teren in ultimele meciuri.... singurul care are dreptul sa ne reproseze ceva esti doar tu .... RESPECT BVA!!!!:
    Ok.
    Quote Originally Posted by esku
    p.s.: am citit k inaintea meciului cu farul la incalzire ai dat de 4 ori in bara transversala ca ronaldinho chiar asa e?? yo unu nu am fost atent la incalzire asa k nu te-am vazut .... ..dak e asa ... te propun varf de atac in locul lui bilasco ... cred k ai juka mult mai bine decat el
    Da am lovit bara dar de 5 ori la rand de la 16-17m si nu ca Ronaldinho ci de jos.Nimereala recunosc, nici mie nu-mi venea sa cred.
    Iar daca as juca varf si as da de 5 ori la rand in bara? ....ehe..iar nu-i bine
    RESPECT si sa auzim numai de bine!!

  9. #240
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Vladi, frumos, dar poza aia este de pe vremea cand juca la noi. La noi, cred eu si nu vreau ca Bogdan sa raspunda, pentru ca nu e corect, a cunoscut cele mai mari realizari personale, fiind si portarul No1 al nationalei, la un moment dat. Unucei mai buni portari pe care i-a avut Progresul sau Argesu, care nu se pot plange... Bafta in continuare, Bogdane!

  10. #241
    says: georgemp's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bucurešti,Cotroceni
    Posts
    2,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by VBA
    esku ai tot dreptul sa fi suparat pentru evolutia echipei in ultimele meciuri si recunosc asta.
    Vinovati? TOTI conanju

    Ok.

    Da am lovit bara dar de 5 ori la rand de la 16-17m si nu ca Ronaldinho ci de jos.Nimereala recunosc, nici mie nu-mi venea sa cred.
    Iar daca as juca varf si as da de 5 ori la rand in bara? ....ehe..iar nu-i bine
    RESPECT si sa auzim numai de bine!!
    Bafta!Sper ca in cativa ani sa am acelasi status ca tine...sportiv pe forum!

  11. #242
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    mi`a facut placere discutia care am avut`o marti la stadion ... la antrenamentul de dupaamiaza.... ar fi bine k toti cei de la FC Arges sa gandeasca ca tine .... din pacate nu e asa....

    p.s.: apropo ... murgan a venit si si`a cerut scuze pentru gesturile din meciul cu farul .... sincer nu ma asteptam sa vina la noi sa se scuze .... acum fie vorba intre noi ... ai vb ceva cu el si i`ai zis k nu e bine ceea ce a facut la meciul cu farul ....sau a fost decizia lui sa isi ceara scuze...?
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  12. #243
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    si totusi .... oare cand mai castigam????

    o noua dezamagire: fc arges-fc national 2-3
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  13. #244
    Alb-Violet esku's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,816
    Reputatie
    1
    felicitari pentru penaltyul aparat la tg-jiu ... pacat de faza care a urmat .... nu esti tu de vina cu nimic...asa e cand echipa nu te ajuta deloc... inca o data FELICITARI ..... si TOT RESPECTUL NOSTRU!
    [B][COLOR="Purple"][SIZE="2"]no signature! [/SIZE][/COLOR][/B]

  14. #245
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Ce preteni va avea FC Arges in ani urmatori???

  15. #246
    junior
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Pitesti
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Va anunt cu respect ca incepand de astazi din motive personale voi inchide acest thread.
    Va multumesc pentru toate intrebarile si mesajele pe care le-ati postat aici. Va spun cu mana pe inima ca am invatat multe de la voi suporterii si am observat ca mai exista si oameni cu capul pe umeri cu care poti discuta civilizat.
    Inca o data va multumesc pentru tot.
    Cu respect si admiratie,VBA!

  16. #247
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Bafta, Bogdane! Multumim!

  17. #248
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    salut bogdane!am fost ieri la meci.cu toate ca sunt fata.dar mi-a placut cum ati jucat.chiar daca ati luat bataie eu spun ca ati jucat bine.se vede ca antrnorul face treaba buna la echipa.cu toate ca ai luat doua goluri nici unul nu ti se impune.apropo am o intrebare.de ce ai ales fc arges?

  18. #249
    incepator
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Simbolul

    BOGDANE, TU PENTRU NOI RAMAI V.B.A.-ul DE ALTADATA.
    EU,RECUNOSC, CA LA ANUMITE GAFE ALE TALE, TE-AM SI INJURAT SI TI-AM CERUT SA PLECI, DAR ....... AM GRESIT SI RECUNOSC ACEST LUCRU.
    ORICUM, SA NU UITI CA TU RAMAI IN INIMA NOASTRA MEREU, SI CU BUNE SI CU RELE.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •