View Poll Results: care credeti ca va fi cea mai inalta pozitie ocupata de Marius Copil vreodata?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • top 10

    5 12.20%
  • 11-50

    12 29.27%
  • 51-100

    17 41.46%
  • nu va intra in top 100

    7 17.07%
Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 127 to 131 of 131

Thread: Marius Copil

  1. #127
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Care a fost strategia ta în ultimul an? Adi Ungur, spre exemplu, și-a pregătit intrarea în top 100 jucând cu predilecție turnee challenger pe zgură, suprafața lui forte. Tu ți-ai făcut calendarul într-un fel anume?

    La capitolul ăsta am stat cel mai prost. Am făcut programul după mine și nu a fost bine. Acum am programul făcut pe 3-4 luni și e mult mai bine așa. Încerc să joc cât mai mult pe hard. Turneele mari sunt 65%-70% pe hard.


    Bine macar ca recunoaste ca a gresit in trecut cand a ales ce turnee sa joace.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  2. #128
    manager
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    294
    Reputatie
    1
    Tineti minte ca ne intrebam noi cum de a primit WC la Beijing?

    Cea mai frumoasă experiență am trăit-o la Beijing. Am zburat acolo și am ajuns miercuri, eram trei jucători afară din calificări și am mers să vorbesc cu directorul de turneu. Mi-a spus că vrea să mă ajute, și că dacă Lu intră pe tablou fără să aibă nevoie de wild-card, atunci îl primesc eu. Am fost tratat foarte frumos acolo.

  3. #129
    sport legend aLLiin's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    33,313
    Reputatie
    1
    Sper ca Marius va decide mai bine de acum inainte! Si sper sa il vedem cat mai repede in top 100.

  4. #130
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sannicola View Post
    Care a fost strategia ta în ultimul an? Adi Ungur, spre exemplu, și-a pregătit intrarea în top 100 jucând cu predilecție turnee challenger pe zgură, suprafața lui forte. Tu ți-ai făcut calendarul într-un fel anume?

    La capitolul ăsta am stat cel mai prost. Am făcut programul după mine și nu a fost bine. Acum am programul făcut pe 3-4 luni și e mult mai bine așa. Încerc să joc cât mai mult pe hard. Turneele mari sunt 65%-70% pe hard.


    Bine macar ca recunoaste ca a gresit in trecut cand a ales ce turnee sa joace.
    Eh, uite asa va intra in top 100, nu jucand pe zgura.
    .

  5. #131
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,505
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    Eh, uite asa va intra in top 100, nu jucand pe zgura.
    Io chiar si lui insusi i-am zis treaba asta cand intra si posta pe spoort365, insa daca n-ai cu cine, n-ai cu cine!


    Bine ca si-a dat de rand pana la urma, mai bine mai tarziu decat niciodata!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •