Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 264

Thread: Moderator Suporter Craiova!

  1. #85
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    deobicei, mi-o suge altcineva
    Cine? Inter? Eu ma refeream la burta, pe care si Inter o poate suge din plin.

    Stii ce mananca Inter la o masa? Nefiind pripit de felul lui, o lua agale, începînd cu vreo cîteva zeci de șunci, limbi afumate, tobă de creieri, cîrnați de purcel și alte ștafete ale vinului. Patru ajutoare îi azvîrleau muștar în gură cu lopata, după care dădea pe gît o dușcă grozavă de vin alb, ca să-și răcorească pipota. Iarnă înfulica tot soiul de cărnuri și fripturi, cît îi cerea pofta, iar cînd simțea că-l taie la burtă, se oprea puțin și făcea un popas, ca orice drumeț de cale lungă. In ce privește paharele, nu le ținea socoteală și nici răgaz prea mult nu-și lua, fiindcă băutorul adevărat nu se oprește, pînă nu simte că i-a crescut talpa încălțărilor măcar cu o jumătate de picior. (am citat din Rabelais)

    @Inter: Lasa-ne, eu nu mai discut cu teparii. Lasa moderatorii in pace pentru ca ai credibilitate -1000.

  2. #86
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Calm !

    Acum nu e bine sa aruncati in aer sectiunea asta ...

    Vorbim la subiect, adica moderator pe sectia Craiova ... eu il sustin indiferent de ce zice lumea ... si ar fi bine sa faca toti la fel
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #87
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by rhadoo View Post
    lordule eu zic ca trebuie sa ii dati o sansa
    eu l-am votat,pt ca a fost propus si am sperat ca prin asta va fi in sfarsit cineva care sa pastoreasca sectiunea voastra,nu stiu daca am gresit sau am procedat bine,insa trebuie data o sansa
    oricum e adevarat ca voi stiti mult mai bine care ar fi omul potrivit pt voi
    in legatura cu ce sa scris aseara,eu am vrut sa intervin,insa individul este extrem de alunecos si ii place sa umble in haita
    sper sa reusiti sa gasiti omul potrivit pt voi si care sa aduca cat mai multi sustinatori ai Universitatii aici
    chiar radule eu speram ca tu sa ne aperi " drepturile " pe intern...nu-i lasa pe altii sa ne provoace,in primul rand pe cei care jignesc oltenia, si noi nu raspundem!
    eu ti-am promis acest lucru...avem si noi mandria noastra de olteni cum aia au mandria de unguri...

  4. #88
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Vorbim la subiect, adica moderator pe sectia Craiova ... eu il sustin indiferent de ce zice lumea ... si ar fi bine sa faca toti la fel
    Idem. Am vorbit cu el pe pm, i-am zis ca sa fie aici si 2 olteni linistiti va fi ok.

  5. #89
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Cine? Inter? Eu ma refeream la burta, pe care si Inter o poate suge din plin.

    Stii ce mananca Inter la o masa? Nefiind pripit de felul lui, o lua agale, începînd cu vreo cîteva zeci de șunci, limbi afumate, tobă de creieri, cîrnați de purcel și alte ștafete ale vinului. Patru ajutoare îi azvîrleau muștar în gură cu lopata, după care dădea pe gît o dușcă grozavă de vin alb, ca să-și răcorească pipota. Iarnă înfulica tot soiul de cărnuri și fripturi, cît îi cerea pofta, iar cînd simțea că-l taie la burtă, se oprea puțin și făcea un popas, ca orice drumeț de cale lungă. In ce privește paharele, nu le ținea socoteală și nici răgaz prea mult nu-și lua, fiindcă băutorul adevărat nu se oprește, pînă nu simte că i-a crescut talpa încălțărilor măcar cu o jumătate de picior. (am citat din Rabelais)

    @Inter: Lasa-ne, eu nu mai discut cu teparii. Lasa moderatorii in pace pentru ca ai credibilitate -1000.
    vadime imi faci pofta de mancare ,dar vezi tu, cipri este " durae extionis " pentru mine care am stomac sensibil!

  6. #90
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Calm !

    Acum nu e bine sa aruncati in aer sectiunea asta ...

    Vorbim la subiect, adica moderator pe sectia Craiova ... eu il sustin indiferent de ce zice lumea ... si ar fi bine sa faca toti la fel
    eu credeam ca vorbim despre praz...
    tu ,un dinamovist il sustii,eu un craiovean nu-l sustin! k?

    ps ceea ce faceti voi este un atac la suporterii craiovei care inca mai posteaza pe acest forum...

  7. #91
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    chiar radule eu speram ca tu sa ne aperi " drepturile " pe intern...nu-i lasa pe altii sa ne provoace,in primul rand pe cei care jignesc oltenia, si noi nu raspundem!
    eu ti-am promis acest lucru...avem si noi mandria noastra de olteni cum aia au mandria de unguri...
    si o sa va apar ori de cate ori e nevoie,chit ca imi pun pe multi in cap
    insa trebuie recunoscut ca in momentul de fata aveti cea mai frumoasa echipa,renascuta ca pasarea phoenix,jos palaria!
    mie mi-a placut sa fiu impartial si incerc sa fiu si pe mai departe,asa ca aveti suportul meu oricand

  8. #92
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    eu credeam ca vorbim despre praz...
    tu ,un dinamovist il sustii,eu un craiovean nu-l sustin! k?

    ps ceea ce faceti voi este un atac la suporterii craiovei care inca mai posteaza pe acest forum...
    auzi Lord ? ... mai demult imi spuneai ca in felul asta testezi persoanele in fata ta si filtrezi !
    Eh uite ca acum poate asa facem si noi ... cine stie
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #93
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    hei pariziene, ca sa nu zici ca sunt gica contra!

    cum il apreciez eu pe rhadoo si pot sa ma conformez unor indicatii ale lui?!
    chiar il rog sa ma traga de maneca cand sar calul...

    dar unul cu batul manerului rachetei in mana nu=i pe gustul meu

  10. #94
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    auzi Lord ? ... mai demult imi spuneai ca in felul asta testezi persoanele in fata ta si filtrezi !
    Eh uite ca acum poate asa facem si noi ... cine stie


    pariziene acum sunt bine dispus si nu-mi arde de analize...nici macar de marker

    ps. am ajuns la 1000 de views pe ziua de astazi? )

  11. #95
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Lord, Rhadoo e omul meu ... are misiune sa va calmeze si sa va traga de maneca cand sariti calul
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #96
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Lord, Rhadoo e omul meu ... are misiune sa va calmeze si sa va traga de maneca cand sariti calul
    are grade si asta?!
    l-a aparat pe curcaneanu in '99?

  13. #97
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post

    Vorbim la subiect, adica moderator pe sectia Craiova ... eu il sustin indiferent de ce zice lumea ... si ar fi bine sa faca toti la fel
    nordistule ...... aici ai de a face cu sudistii!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  14. #98
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Pai V-ati saturat de cat v-a luat la p**a lordliv,craioveanu,nr.zece si inter in trecut si acuma ati pus un moderator oltean linistit care asculta numai ce ziceti voi.

  15. #99
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Lord, Rhadoo e omul meu ... are misiune sa va calmeze si sa va traga de maneca cand sariti calul
    ei nici chiar asa,incerc pe cat posibil sa purtam discutii civilizate si aici,fara ai deranja pe cei din craiova sau sustinatorii Universitatii,mai ales acum cand au cea mai in forma echipa

  16. #100
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Idem. Am vorbit cu el pe pm, i-am zis ca sa fie aici si 2 olteni linistiti va fi ok.
    vadime,nu i-am urmat sfaturile lui pantagruel si am mancat doar 2 ( doua ) grepefruits
    si mi-a venit o idee:
    ce vrei sa spui " ca vor fi aici ,doi olteni linistiti "??
    incepe operatiunea forumului ols de substituire a oltenilor adevarati cu cei " fabricati " de voi?

  17. #101
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Pai V-ati saturat de cat v-a luat la p**a lordliv,craioveanu,nr.zece si inter in trecut si acuma ati pus un moderator oltean linistit care asculta numai ce ziceti voi.
    coco,mereu uit de tine ,scuza-ma!
    si el este tanar,dar ii respect postarile!

    FORZZA STIINTA ,COCO!

  18. #102
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter View Post
    nordistule ...... aici ai de a face cu sudistii!
    ... nevoile si neamu'

    Quote Originally Posted by rhadoo View Post
    ei nici chiar asa,incerc pe cat posibil sa purtam discutii civilizate si aici,fara ai deranja pe cei din craiova sau sustinatorii Universitatii,mai ales acum cand au cea mai in forma echipa
    eh ... glumeam si io acuma


    Lordliv, cine a jucat fundas central langa Stefanescu la Kaiserslautern si de ce ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #103
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    vadime,nu i-am urmat sfaturile lui pantagruel si am mancat doar 2 ( doua ) grepefruits
    si mi-a venit o idee:
    ce vrei sa spui " ca vor fi aici ,doi olteni linistiti "??
    incepe operatiunea forumului ols de substituire a oltenilor adevarati cu cei " fabricati " de voi?
    Nu, ci niste oameni stabili care nu incalca regulamentul cand le sare zaibarul.

  20. #104
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Eu nu stiu de ce mai postam pe forumul asta...cu cat plecam mai multi olteni de pe forum cu atat scade traficul forumului mai mult si tot ei ne plang la urma urmei.Nu mai suntem noi, nu mai e scandal pe forum si nu are lumea de ce sa mai intre

    PS.Vadime traficul pe forum e mai scazut in ultimul an fata de acum 2 ani cand erau olteni multi pe forum?

  21. #105
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Da, imens. Se simte rau ca au plecat oltenii de acum doi ani si mai ales dupa ce au plecat oltenii de acum patru-cinci ani... E jale mare. Si acum se va simti rau! Nu plecati, oricare ati fi voi!


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •