Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 253 to 264 of 264

Thread: Moderator Suporter Craiova!

  1. #253
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Asta e egal cu faptul ca iti da demisia dela servici pentru ca din 40 de colegi nu te plac 10. Hai sa fim seriosi.
    Nu e in nici un caz egal...exagerezi,treaba de moderator o faci de placere iar daca eu ajungeam moderator ii furam placerea lui Lordliv...la servici e cu totul altceva...o faci pentru bani in primul rand si de cele mai multe ori nu e placere!
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

  2. #254
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Blu3 Lion View Post
    Nu e in nici un caz egal...exagerezi,treaba de moderator o faci de placere iar daca eu ajungeam moderator ii furam placerea lui Lordliv...
    Aici ai dreptate,am avut o mare placere ca sa fiu moderator...dar m-am desumflat repede!
    Iar eu nici nu pot sa fiu,am observat asta ,tin prea mult la aceasta echipa!,dar si la prietenii mei de pe forum
    Si apoi eu sunt o mare deziluzie a parizianului asa ca nu te mai compara cu mine,ai viitorul in fata!

    Ti-am mai spus ,TU, nu te compari cu cipri...

  3. #255
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Zece era moderator si putea foarte simplu la un buton sa faca lucrul care trebuia si aia era. Era si 'razbunat' si curat si tot. Ti-am zis, cum vad eu treaba si cum am incercat de la inceput pe forum, a fost sa nu fie injuraturi pe aici, iar ca sa faci asta trebuie in primul rand sa ai lideri care dau exemplu. Nu poti tine lideri care ies din tipar, pentru ca maine ar deveni aici o cusca de injuratori. Publicul de sport roman e infocat si e greu de discutat de multe ori civilizat, pentru ca se trezeste unul sa arunce o piatra in balta si 100 se ineaca incercand sa o recupereze.

    Eu il stiu pe zece ne-am vazut o data cred si nu pare si sigur nu e omul care sa injure ca la usa cortului. Atunci de ce o face pe forum? Inter e un tip la randul lui plin de umor, familist si asa mai departe are multe calitati pe care eu i le pun mai presus decat ca mi-a dat mie o teapa. De ce nu se limiteaza pe forum la a-si arata calitatile, mai ales cand stiu cativa oameni care il pot ajuta usor sa depaseasca fara sa raspunda cu aceeasi moneda unora care ii insulta?
    salut vadime si merci de aprecieri, dar te contrazic
    de fiecare data am fost provocat
    de multe ori ti-am dat link-urile pe mess si nu s-a intamplat nimic
    si tie si supermoderatoarei
    ia subiectele la rand si vei vedea ca nu am inceput niciodata primul si cand am injurat am facut-o ca sa distrug niste subiecte unde ai vostrii isi bateau joc de toata lumea
    luni la rand nu m-am bagat in mizeria de thread "imbecil" unde 2-3 bosorogi batjocoreau pe oricine nu era din gasca si voi va faceati ca ploua si cand am inceput sa ii citez si pe ei acolo ca sa arat ca nu sunt cu nimic mai valorosi a inceput scandalul
    aminteste-ti cand iti sesizam situatiile aiurea si cred ca mi-ai raspuns in 2 din 20 de cazuri
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  4. #256
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    bre vadime, esti moderator dar n-ai la cine

    ce taraboi a fost pe aici cu ciprian iar acum bate vantu' :ras-plans::ras-plans::ras-plans::ras-plans:

  5. #257
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    ba frate iar dai din coada pe aici?
    chiar nu intelegi cand va spunem eu, lordul sau inter ca voi ne puteti fi moderatori si nici nu puteti pune pe cine vreti?
    hai moderati acum
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  6. #258
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    vadime nu mi-ai raspuns, just like before
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  7. #259
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    zece, am intrat din greseala si am ramas uimit de cat de mult va sunteti voi prezenti pe sectiunea voastra.

    numai la scandal apareti, in rest

    numai bine

  8. #260
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    iar te bagi in seama de unul singur javra?
    mars de aici!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  9. #261
    El Pistolero' P1ka's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Dr.Tr.Severin
    Posts
    930
    Reputatie
    1
    Bafta Cipri!

  10. #262
    manager
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    326
    Reputatie
    1
    wellcome

  11. #263
    n00b dani3lll's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Acasa
    Posts
    256
    Reputatie
    1
    ce batalie pe aici pt a fi moderator
    [COLOR="Silver"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]UNIVERSITATEA[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]CRAIOVA[/FONT][/SIZE][/COLOR]

    [FONT="Arial Black"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]SUNTEM ANTI BU[COLOR="Black"]CUR[/COLOR]ESTI[/SIZE][/COLOR][/FONT]

  12. #264
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    te bagi?
    oricine ar fi mai bun ca vadim...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •