Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 211 to 231 of 264

Thread: Moderator Suporter Craiova!

  1. #211
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    @blue

    atat timp cat calitatea de moderator va fi privita ca pe o functie de conducere ( ai incercat sa feliciti persoana desemnata ) intr-adevar nu va fi liniste pe sectiune,dar si pe forum...
    probabil nu stiti ce inseamna moderator.

  2. #212
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Niciodata nu poti invata daca nu esti lasat sa o faci!
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

  3. #213
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    nu-i asa blue!

    sorin putea sa stea 2-3 saptamani ( luni ) moderator si sa-l creasca pe cipri!
    personalitatea lui sorin i se transmitea treptat si lui ciprian si respectul era asigurat...

  4. #214
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Despre ce vorbesti Lordliv? Acum era bun Cipri, cand tu ai spus primul ca nu-l recunosti?

    Quote Originally Posted by lordliv View Post


    un pusti de 18 ani,moderator pe " craiova "
    inca o jignire din partea conducerii forumului la adresa universitatii craiova!
    cipri,no offence, dar eu nu te recunosc ca moderator...

    ps. ce-ai facut sorine,este criza prea mare si cauti solutii ( teoretice ) de iesire?!
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  5. #215
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Despre ce vorbesti Lordliv? Acum era bun Cipri, cand tu ai spus ca nu-l recunosti?
    sorine nu vreau sa o iau de la inceput!

    eu STIAM CA TU VEI FI MODERATOR,si ne-am trezit cu cipri!
    deci a fost impus...iar eu nu inghit surprizele

    cat priveste competenta lui cipri...am mai spus!

    ps. si ce vrei sa scoti in evidenta cu postarea postarii mele?!

  6. #216
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Si atunci, de unde pana unde acum schimbarea ta de atitudine?
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  7. #217
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Si atunci, de unde pana unde acum schimbarea ta de atitudine?
    Unde vezi tu schimbare de atitudine?!
    I-am prezentat lui blue cum vedeam EU ca se putea rezolva problema...
    EU am fost de acord ca tu sa fii moderator,in contextul in care zece si inter erau cazuti in dizgratia MAN (!) ,iar just si sezione nu au acceptat!
    Tu ,si nimeni altul!
    Iar tu dand dovada de inteligenta puteai sa-l iei pe cipri pe langa tine si sa incerci sa-l impui...poate ,poate iesea ceva din el!

    ps. vezi ca ti-am dat un pm...

  8. #218
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Aveti moderator interimar

  9. #219
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Eu am fost doar cu delegatie. Oricum, raman alaturi de el si il sprijin in orice decizie buna.

    Hai sa-i acordam incredere lui Cipri si apoi sa vedem ce poate. Crezi ca nu poate apara suporterii Universitatii pe forum? Cred ca este mai important sa avem pe cine apara. Sectiunea Suporter Craiova era in primele trei de pe Onlinesport, acum este in cadere libera. Asta este o realitate, chiar daca nu ne place.

    Daca veteranii s-au dat loviti, poate asta este solutia cea mai buna. Un tanar care vrea sa faca treaba. Nici nu stiu daca trebuie sa-l recunosti sau nu, chiar tu spuneai ca: "asta nu inseamna ca nu mai trec uneori pe acolo sa vad cum se simt baietii ..."

    Daca pe tine nu te mai intereseaza Suporter Craiova, lasa-i pe altii s-o faca.
    Lordliv, credeam ca am fost destul de clar.

    Aveam de gand sa fiu alaturi de Cipri in permanenta, n-ati acceptat.

    Ce i-ai spus lui Blue trebuia sa-mi spui si mie.


    Perceptia mea este ca suporterii Universitatii vor sa vina alaturi de echipa, mai ales in aceste momente benefice pentru echipa, dar cand vad cum se pune problema, fac stanga imprejur si dusi sunt.

    Cu toate acestea, noi nu facem nimic sa-i atragem.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  10. #220
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Lordliv, credeam ca am fost destul de clar.

    Aveam de gand sa fiu alaturi de Cipri in permanenta, n-ati acceptat.

    Ce i-ai spus lui Blue trebuia sa-mi spui si mie.


    Perceptia mea este ca suporterii Universitatii vor sa vina alaturi de echipa, mai ales in aceste momente benefice pentru echipa, dar cand vad cum se pune problema, fac stanga imprejur si dusi sunt.

    Cu toate acestea, noi nu facem nimic sa-i atragem.

    ps. ai salve2

    pa,ne auzim deseara!

  11. #221
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    [QUOTE=Sorin Blaj;2495454]Perceptia mea este ca suporterii Universitatii vor sa vina alaturi de echipa, mai ales in aceste momente benefice pentru echipa, dar cand vad cum se pune problema, fac stanga imprejur si dusi sunt.
    QUOTE]

    noi am fost, suntem si vom fi intotdeauna langa ECHIPA UNIVERSITATEA CRAIOVA ! ...

    si in B am fost in deplasari dupa ei , n-am facut "stanga imprejur"
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  12. #222
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Nu m-ai inteles Inter. Ma refer pe forumul asta, nu in general. Cine crezi tu ca va putea vreodata sa ne scoata din inima echipa asta? Nimeni.

    Universitatea Craiova este cel mai bun lucru care mi s-a putut intampla in domeniul sportului si nu spun cuvinte mari.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  13. #223
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    Sorine ... tu esti un tip de treaba ........ ma raliez parerii lordului , daca ramaneai tu sa il "indrumi" pe Cipri ... nici o problema , dar din pacate pt. el nu e inca "copt" sa conduca cu autoritate subforumul asta.

    daca ma apucam sa ma bag in seama pe alte subforumuri din sectiunea suporter .. eram "ras" din start , fara discutii de catre moderatorii respectivi , in schimb la noi se pare ca se vrea sa intoarcem obrazul si pt. "palma" cealalta , iar asa ceva e inadmisibil !

    poate viata din Banat te-a facut mai permisiv
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  14. #224
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Asta am dorit, dar au fost suporteri care s-au opus.

    Asa cum spui tu, Suporter Craiova este pentru suporterii Universitatii, iar cine vine pe aici este musafir, asa ca ori se abtine si discuta principial, ori isi ia ban. Filozofie simpla.

    Cum ar fi sa vina cineva la mine acasa sa ma injure? Nu sunt un tip violent, dar si-ar lua cateva bucati de m-ar tine minte.
    Last edited by Sorin Blaj; 25th March 2009 at 15:23.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  15. #225
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu s-a incurajat niciodata postarea de mesaje ale 'adversarilor' pe forumurile de Suporter specifice unei echipe. Insa, pe de alta parte nici nu sepot opri, daca nu contravin regulamentului. Cred canimeni nu poate fi oprit, indiferentde ce echipa tine, sa intre peunforum de Suporter si sa laude o victorie sau sa critice o infrangere sau sa puna o intrebare etc.

  16. #226
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Asta spuneam si eu, oricine poate intra si sa-si prezinte opiniile, dar civilizat, fara jigniri.

    Cred ca asta a fost principala problema in ceea cel priveste pe Cipri. S-a crezut ca nu poate fata injuraturilor. Pentru asta avem optiunea de ban si s-ar fi facut liniste imediat. "Dusmanii" ar fi ocolit Suporter Craiova stiind ca nu le este permis orice.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  17. #227
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    in fine acum vad ca avem MODERATOR ...... deci o sa folosesc cu incredere "report post"
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  18. #228
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,062
    Reputatie
    1
    si ca o curiozitate .. 40% din posturile de pe threadul asta nu apartin suporterilor Stiintei , sunt postate de "oameni de bine" , cu sfaturi , indicatii ... samd ...
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  19. #229
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    E un ping -pong incredibil aici...parsivism si intentii asculte dar cu asta nu am argumente pentru ca inca nu le cunosc...nimeni nu o sa fie lasat in pace aici dintre cei care doresc sa faca ceva...treaba e ca toti care incearca au un defect major...nu sunt niste colosi ai forumului si nu cunosc dedesubturile forumului...iar astea sunt conditiile principale cerute de unii pe aici!
    Eu cand am fost propus s-a spus tot la fel ca sunt mani****t...m-am simtit atat de murdar atunci(desi nu aveam motive) incat am renuntat la forum pentru o perioada destul de lunga!Acum am revenit dar fara implicari si incerc sa fiu cat mai invizibil posibil...
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

  20. #230
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Jalnic...Am ajuns sa fim moderati de un individ care nu are nici o treaba cu Univeristatea Craiova
    Cea mai mare jignire care ni se poate aduce pe un forum

  21. #231
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    E discutabil aici, nu stiu daca trebuie sa fie neaparat suporter al unei echipe, cat sa mentina linistea fara mari intruziuni in comunitate. Se poate si asa, nu spun ca e ideal. Si la urma urmei voi nu ii vreti pe ai vostri sau cand sunt ai vostri se cer afara prin atitudine. Pisica e la voi, nu la altii.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •