Page 15 of 279 FirstFirst ... 513141516172565115 ... LastLast
Results 295 to 315 of 5855

Thread: Arena Națională (55.200 locuri)

  1. #295
    sport legend KOKOSHATU's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    618
    Reputatie
    1
    @SfantuMM...".te rog sa nu-mi insulti intelectul nici sa nu ma iei cu asemenea clisee."

    Departe gandul de mine,a-ti subestima intelectul,spuneam doar...CA IN GERMANIA,se lucreaza cu cap si totdeauna in spiritul CALITATII,in detrimentul celui al CANTITATII .MIRAM-AS SA FIE CHIAR ASA CUM SPUI TU (VIS-A-VIS DE TEPE),DAR TOTUL ESTE POSIBIL,EU VOIAM SA SUBLINIEZ FAPTUL,CA-I FOARTE BUNA O COLABORARE CU NEMTII DECAT CU FRANCEZII,TURCII,ITALIENII,ETC.
    IAR DACA AM AJUNS ,CA NOI ROMANII SA-I VERIFICAM PE NEMTI,NE-AM DAT DREQ

  2. #296
    junior
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    crede-ma pe cuvant toti oamenii de pe planetea asta sunt la fel diferenta este grosimean cocoaseii prezenta si frica de par. In germania le e frica de par ... ei nu sunt civilizati de la sine le e frica de lege (ca se aplica) si le este rusine de vecin: exemplu tipuc este rosu nimeni nu traverseaza ... in momentu in care ma vad pe mine ca traversez prind TOTI curaj ...

    noua nu ne este firca de par, si la noi nu e par

    dar sa revenim la ale noastre
    baga nene odata unu o poza aici ca mor de curiozitate au mai pus aia vreo caramida sau muta pamantu de la a la b si porma inapoi la a ???

  3. #297
    incepator
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    12
    Reputatie
    1
    @Celso: Hai cu poze noi

  4. #298
    sport legend KOKOSHATU's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    618
    Reputatie
    1
    Asa e.....haide don' Celso,baga poze don' Celso...fanii nationalei iti vor fi recunoscatiri,haide don' Celso !!!/

  5. #299
    sport legend cristi13's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    836
    Reputatie
    1
    lasati-l ma poate e si el in vacanta ......

  6. 28th July 2009, 16:35

  7. 28th July 2009, 16:44

  8. 28th July 2009, 16:50

  9. 28th July 2009, 17:09

  10. #300
    junior
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    cine ce unde ?

    despre ce e vorba ?

  11. 28th July 2009, 18:39

  12. #301
    junior
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    aaaaaaaaaaa,

    ok nu mai intelegeam nimic ... chiar nu mai are nimeni o poza ... sincer ?! ca mooooooor de curiozitate

  13. #302
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,100
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by SfantuMM View Post
    sunt de acord si cu unu si cu altu
    da cred ca o sa fie multe chestii facute de mantuiala
    nu nu cred ca o sa intarzie pt ca noi romanii suntem lenesi cand nu afecteaza pe altcineva dar cand sta uefa cu ochii pe noi probabil ca o sa fie mai multa miscare cat despre renumita firma nemteasca am placerea sa te anung ca in germania mi au fost trase la fel de multe tepe ca in romania pana acum asa ca faptul ca sunt nemti e doar un detaliu nu neaparat un argument
    Chiar daca este off-topic daca spui ca ai fost tepuit de germani da detalii.
    O sa ajungi sa spui ca ti-au furat portofelul in metrou,ca ai dat spaga la primarie si ca daca vrei spargi seminte cu ei in fata blocului.

    In al doilea rand ca tot discutati de parcarile de la stadioane si de cele de sub Allianz , cand ai coborat din metrou la Frottmaning si mergeai spre stadion in dreapta vezi stadionul dar daca priveai in stanga ai fi vazut autogara,acolo sunt alte parcari supraetajata pe 4-5 nivele ( la 200 de m de stadion).

    In al treilea rand daca era o firma germana sa construiasca autostrada Transilvania asa hoti cum sunt ei si nu Bechtel acum aveai o autostrada adevarata si te bucurai poate si tu de ea.

    M-as bucura sa fie asaltata Romania de firme germane asa hoti cum sunt ei
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  14. #303
    junior
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    am sa raspund dar cu asta termin aceasta subtema ...

    nu am zis ca e mai rau doamne fereste dar nu umbla cainii cu covrigi in coada si aici se fac "combinatii" marlanii si exista coruptie doar ca la un alt nivel .... si sunt destul tarani care "sparg seminte" si aici .... ma rog nu la propriu

    cat despre parcari cred ca te referi la cladirea bmw frotmaning si aia nu e parcare doar arata ca una parcarea mare principala este chiar sub aleea de intrare poate totusi dai si tu un gugăl inainte sa vorbesti.

    dar hai sa nu ne certam pt ca eu vorbesc din experienta nu ai cum sa ma contrazici

    iar mai puiule putea s-o construiasca si mama germanilor ca tot incet se facea ca daca se poate face incet si pe bani ... se face incet si pe bani
    da tu un googel la lina ice munchen nurnberg vezi cat a durat in plus.

    acu hai sa mai vorbim si de stadion ...care va incumetati sa bagati niste poze ca ma rog de voi de nu mai stiu cand

  15. #304
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SfantuMM View Post
    care va incumetati sa bagati niste poze ca ma rog de voi de nu mai stiu cand
    Bucuresti, se aude?
    Am zis!

  16. #305
    sport legend cristi13's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Bucuresti
    Posts
    836
    Reputatie
    1
    bine ma duc eu saptamana asta pe la stadion.......imi iau concediu special

  17. #306
    junior
    Join Date
    May 2009
    Posts
    62
    Reputatie
    1
    Multumim pentru poze din avans cristi

  18. #307
    manager
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    263
    Reputatie
    1
    Fara exagerare dar cred ca bucurestenii sunt cei mai lenesi oameni, nu mai vorbesc de administratie, nu au fost in stare sa faca un site in care sa se posteze poze. Pai cand s-a construit tribuna la CFR se puneau poze din 2 in 2 zile.
    Tot asa si o sa ajungem ,,departe"

  19. #308
    junior
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    nu exista site pt ca nu se vrea nu pt ca e lene ...

    una e o lucrare privata alta publica

    mai "amuzant" e ca nu se duce nici dracu sa faca o poza

  20. #309
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Sfantule, Bucurestiul nu e Adunatii din Vale... Trebuie sa locuiesti prin zona ca sa faci poze, nu cred ca merge nimeni de nebun cu 2 metrouri si un autobuz ca sa-ti puna tie poze proaspete pe forum

  21. #310

  22. #311

  23. #312
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    oau , deja au facut copertina retractabila? ce faina e, nici nu o vezi cand e stransa ...

  24. #313

  25. #314

  26. #315
    junior
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    ...ce-i asta. ?

    si inca o intrebare de unde pot sa fac poze ca ultima data cand am fost la stadion era inconjurat ca o cetat cu pamanat si erau si garduri...

    o sa ajung in cateva zile acasa si o sa dau o tura pacolo

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •