Page 5 of 208 FirstFirst ... 345671555105 ... LastLast
Results 85 to 105 of 4362

Thread: În atenþia administraþiei forumului

  1. #85
    Killin Nazis Q-Djyni's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    4,877
    Reputatie
    1
    Ce se poate face in acest caz,am spus ca mi-am pierdut pass-ul de la nick si de la mail,din ianuarie,si suntem in iunie.Iuli iar vorbeste prostii cand s-a vazut ca nu am revenit cu rea-credinta sau alte chestii ce n-au loc intr-un forum- nici nu eram banat,pt ce,nu jignisem pe nimeni,dupa cum se vede in postari.Pe tenis nu am jignit pe nimeni,am pus chiar scoruri si h2h,si vine acum acest iuli cu atacuri fel si fel.Ce se poate face in acest caz?

    Alta problema: Iuli,tu ce probleme ai? Te simti cumva jignit sau ce este cu tine? Sa te inteleaga cineva Spune ce vorbe urate ti-am spus in 2 ani jumatate te rog
    I hate Nazis.I kill Nazis.

    [B]Ho ho,Merry Christmas motherf..ers and a Happy New Year.[/B]

  2. #86
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristy RVD View Post
    Eu alt motiv nu gasesc, si am crezut ca asta e explicatia ta.
    Nu, Cristy, nici nu se pune problema, dar m-am saturat ca unii sa-si inchipuie ca pot sa-si permita orice pe Onlinesport.

    Forumul este, din punctul meu de vedere, un loc in care schimbam opinii, discutam pe marginea unui subiect, ne sustinem favoritii, dar in termeni decenti.

    Poate am eu o imagine idealistica, dar asta cred eu.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  3. #87
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Cum poti sa bannezi un user pt 30 de zile pentru absolut nimic? Nu mai avem pic de logica? Aia pe intern isi baga in toata familia, isi scot, isi de toate...si aici pt cateva mesaje dai ban? WTF? 30 zile?

    Alter ego anyway, nu mai incerca sa afli ceva de la delaparis...nu va face nimic...se face ca nu stie despre ce este vb, nu va mai raspunde, va schimba subiectul, chestii d-astea...

    Eu nu stiu cum sunt atatia moderatori si niciunul n-are nimic de zis...e strigator la cer...
    .

  4. #88
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Iuli multi moderatori au avut ceva de zis, dar ce vrei? Nu putem face nimic

  5. #89
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    LOOOL...cum sa nu puteti face nimic? Singurul ai fost tu, daca pe RA au fost mai multi, chiar trebuia "eliberat"
    .

  6. #90
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaden Gil View Post
    Userul Universal este banat? Bolnavule? Ce inseamna asta?
    Cred ca a vrut sa scrie "psihopatule", era mult mai la obiect.
    Apropo, psihopatule, tu parca nu erai banat, erai mort...
    Ne-a spus-o idiotu' de fra-tu.

  7. #91
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Nu, Cristy, nici nu se pune problema, dar m-am saturat ca unii sa-si inchipuie ca pot sa-si permita orice pe Onlinesport.

    Forumul este, din punctul meu de vedere, un loc in care schimbam opinii, discutam pe marginea unui subiect, ne sustinem favoritii, dar in termeni decenti.

    Poate am eu o imagine idealistica, dar asta cred eu.
    Sorine, oricum ai da-o, ce ai ales sa faci e un abuz imens d.p.d.v. al regulamentului vostru.
    Nu vreau sa discut daca ai sau nu dreptate, dar din moment ce tu nu respecti regulamentul forumului, de ce ar face-o altii?

  8. #92
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Regulamentul spune altceva.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  9. #93
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    LOOOL...cum sa nu puteti face nimic? Singurul ai fost tu, daca pe RA au fost mai multi, chiar trebuia "eliberat"
    chiar au fost multi, insa se pare ca nu prea conteaza parerea noastra

  10. #94
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Conteaza Celso si lucrurile sunt lamurite deja.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  11. #95
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Am citit si eu ce s-a intamplat, stiu ca Sorin e un om calm si corect, tocmai de aceea sunt convins ca isi va citi cu mare atentie semnatura, va invata si din greselile altora, si din ale sale si va rezolva problema.
    Asa si?

  12. #96
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Sunt perfect de acord cu Grecu in ce aa scris mai sus... E un abuz care depaseste tot ce am vazut pe OLS ( si am vazut destule )... E o bataie de joc la adresa unui user care nu si-a facut vreo clona, nu a injurat, doar si-a permis sa glumeasca cu o persoana careia ii lipseste simtul umorului cu desavarsire... Si nu doar simtul umorului, se pare ca si corectitudinea.
    Sorin, tu ce astepti acum? Sa isi ceara el scuze pentru ca tu sa iesi bine din faza asta? Nu esti suficient de barbat sa recunosti ca ai exagerat si sa-ti repari greseala?
    Last edited by Nightwish; 10th June 2009 at 13:42.

  13. #97
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Mai curand pica un meteorit decat sa-si recunoasca abuzul

  14. #98
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Sunt perfect de acord cu Grecu in ce aa scris mai sus... E un abuz care depaseste tot ce am vazut pe OLS ( si am vazut destule )... E o bataie de joc la adresa unui user care nu si-a facut vreo clona, nu a injurat, doar si-a permis sa glumeasca cu o persoana careia ii lipseste simtul umorului cu desavarsire... Si nu doar simtul umorului, se pare ca si corectitudinea.
    Sorin, tu ce astepti acum? Sa isi ceara el scuze pentru ca tu sa iesi bine din faza asta? Nu esti suficient de barbat sa recunosti ca ai exagerat si sa-ti repari greseala?
    Nu vreau sa ies bine deloc. Ma intereseaza doar ca omul sa priceapa ca unele lucruri sunt acceptate si altele nu. Sper sa fi inteles. Durata banului nu este relevanta.

    Poate am eu asteptari prea mari, deoarece doresc doar sa ne respectam intre noi. Atat si nimic mai mult.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  15. #99
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    Sorine, tu vorbesti de schimb de opinii, insa tolerezi o propaganda infecta manifestata prin copy/paste si "perfect de acord", "spre disperarea unor latrai" s.a.m.d.
    Asta intelegi tu prin discutie si sustinerea favoritilor dar in termeni decenti?

    LE Ceea ce face Marker se incadreaza in dorinta ta de a ne respecta intre noi?

    E si mai L Deci, incepem cu lingai basescieni notorii si cu lingai disperati? Din ce pricep, aceste lucruri sunt acceptate.
    Last edited by Grecu_; 10th June 2009 at 13:50.

  16. #100
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    propaganda-i buna, expunerea inteligenta a unor opinii e condamnabila. cum isi permite cineva sa aiba o "atitudine" de om care gandeste?

  17. #101
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Conteaza Celso si lucrurile sunt lamurite deja.
    Daca lucrurile erau lamurite deja, trebuia sa-i ridici bannul lui AE. Pana atunci, nu vor fi lamurite...
    Unii se injura de copii, neveste, morti si iau cate 10 puncte si tu dai ban pt nimicul ala? De 30 de zile?
    .

  18. #102
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Acolo exista un moderator, care are mana libera sa modereze asa cum doreste.

    Eu nu am spus niciodata macar un cuvant in favoarea cuiva de pe forum.

    Sunt mai intransigent doar cand este vorba de persoana mea si vad ca lipseste bunul simt.

    Daca ai fi fost atent, ai fi vazut ca scriu doar pe vreo doua topicuri si la subiect. Persoana la care faci trimitere a distrus deja un thread la care tin. M-am consolat deja cu ideea ca s-a dus pe apa sambetei.

    O sa caut si o sa-l pun si aici ca sa va lamuriti: http://www.onlinesport.ro/forum/show...366386&page=30
    Last edited by Sorin Blaj; 10th June 2009 at 13:53.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  19. #103
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    Unii se injura de copii, neveste, morti si iau cate 10 puncte si tu dai ban pt nimicul ala? De 30 de zile?
    Da. Aici ai dreptate. Din acest motiv, fotbalul este pe ultimul plan pe forum.

    Daca punem problema asa, Alter ego este un user model. Doar cu mine a dat-o in bara.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  20. #104
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,140
    Reputatie
    1
    Ols is just a game...
    FCSB este acronimul Puºcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum ºi cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certaþi cu legea, infractori de drept comun. Cei care susþin aceastã echipã par ºi ei alcãtuiþi din aceeaºi plãmadã.

  21. #105
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Si ce, daca te-a luat la misto trebuie bannat 30 de zile? Unde scrie asta in regulamentul ala?
    Dlp e bataia de joc a intreg forumului, sau a majoritatii si tot nu banneaza fara motiv
    .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •