Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 106 to 110 of 110

Thread: Cupa Romaniei 2006/2007

  1. #106
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Esti la baie Hardie orice televiziune lucreaza dupa niste reguli generale....vezi CNA-ul!
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  2. #107
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    deci imi spui ca a fost penalizata sau cum? la baie esti tu,aceiasi comentatori ar trebui sa fie impartiali si la meciurile din CL,Uefa Cup sau alte competitii...de exemplu la un meci Steaua-Real Madrid,comentatorii nu ar trebui sa se bucure pt Steaua...CNA-ul nu are nici o treaba cu asa ceva.Vrei sa o faci pe interesantul dar nu le stii
    nu vei vedea niciodata nicaieri in lume o televiziune penalizata datorita lipsei de impartialitate din partea comentatorilor.pa
    Last edited by Hard; 30th March 2007 at 16:21.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  3. #108
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Ue

  4. #109
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    cine a televizat meciul?antena e o televiziune particulara,nu este obligatoriu sa fie echidistanti
    pana una alta orice suporter galatean care plateste abonamentul la cablu are aceleasi drepturi ca un stelist care plateste abonamentul la cablu
    nu stiu daca exista lege scrisa care sa ii oblige la asa ceva(desi de ex in campaniile electorale trebuie sa acorde timp de emisie relativ egal) dar cu siguranta din punct de vedere moral ar trebui sa fie echidistanti dar cu mintea de cioban nu e bine sa te pui,vezi jiji,meme,hard
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  5. #110
    Banned
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Vest
    Posts
    817
    Reputatie
    0
    ba comentatorii astia is de *****.
    chiar si ioanitoaia la steaua-rapid din cupa uefa a tinut pe fata cu steaua.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •