Results 1 to 4 of 4

Thread: Pt: Vadim

  1. #1
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0

    Pt: Vadim

    PENTRU VADIM
    Ti-am scris mesaj personal dar nu ai raspuns .Esti in concediu ?Oricum vreu sa spun ca avem subiecte de mult uitate si unde nu se mai scrie de luni de zile . Ar trebui facuta ceva curatenie .Dar cind iei ceva dispar si mesajele individuale din statistica . Asta face ca cei care doresc sa isi ridice titlul spre junior , senior etc pierd puctele de calificare . Nu se poate face ceva in program ca sa nu se pota sterge nr de mesaje acumulat ??? Dorin

  2. #2
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1

    Re: PT : VADIM

    Quote Originally Posted by Dorin
    PENTRU VADIM
    vreu sa spun ca avem subiecte de mult uitate si unde nu se mai scrie de luni de zile . Ar trebui facuta ceva curatenie .
    Te referi la subiecte de pe F1&motor?
    Daca da, eu zic ca trebuie sa ramana toate, de ce sa fie sterse, chiar daca nu mai scrie nimeni? E ilogic.

    Daca nu te referi la threadul acesta in special ci la tot forumul, zi-mi, ca sa mut intrebarea pe alt thread, cel de administrativ.

    Referitor la nr de posturi, cum crezi tu ca se va contoriza ceva ce e sters, adica baga unul 200 de posturi cu o silaba, si apoi sa apara ca e un membru de baza al forumului?

  3. #3
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Nu ma refer la F 1 ci la tot forumul sau mai ales la fotbal extern unde am anumite obligatii ca moderator .Daca serverul tine poate sa ramina tot . Daca lumea scrie mult sau putin nu spune cit de important e un membru . Ce spune cred eu se prioriteaza . Cine reuseste sa citeasca mesajele foarte lungi ?
    Am scris aici pentru ca Vadim e moderator si poate vedea, dar daca tu poti aranja asta foarte bine . Eu nu schimb nimic pina nu primesc recomandari definitive .Si atunci oricum doar la extern. Dorin

  4. #4
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Dorin, cred ca subiectele vechi trebuie sa ramana.
    Se pot sterge mesajele care nu au legatura cu subectul si in acelasi timp se pot muta forumurile care sunt scrise gresit (cum ar fi un subiect de fotbal intern pus la Suporter).

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •