Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 53 of 53

Thread: Donatie pentru Steliana Nistor

  1. #43
    sport legend LuisaGym's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3,273
    Reputatie
    1
    Ik woon al 5.5 jaar in Nederland . Ik zal de donatie over een paar dagen via de bankrekening overmaken (paypal). Ik ben aan het wachten totdat de paypal rekening bevestigd wordt.

  2. #44
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LuizaBon View Post
    Ik woon al 5.5 jaar in Nederland . Ik zal de donatie over een paar dagen via de bankrekening overmaken (paypal). Ik ben aan het wachten totdat de paypal rekening bevestigd wordt.
    In afara de ultima propozitie am cam inteles Chiar se aseamana cu germana...... la ultima propozitie am inteles doar ca astepti ceva referitor la paypal, dar nu stiu ce astepti
    www.fangymnastics.com

  3. #45
    junior
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LuizaBon View Post
    Ik woon al 5.5 jaar in Nederland . Ik zal de donatie over een paar dagen via de bankrekening overmaken (paypal). Ik ben aan het wachten totdat de paypal rekening bevestigd wordt.

    Dat is super grappig want ik heb met je in het Engels geschreven, in het Roemeens en dan ben spreek je Nederland! hahaha! Wat een grap.
    Je had dan ook via mijn bankrekening geld kunnen overmaken, dan had je niet eens de paypal hoeven over te zetten.

    (Am vorbit cu Luiza in engleza, romaneste si apoi invat ca vorbeste olandeza! haha! Ce comic)

  4. #46
    incepator
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Cluj-Napoca/Timisoara
    Posts
    13
    Reputatie
    1

    Tratament Canada

    Salut

    Sunt si eu foarte interesat de problema asta, ma bucur ca Mirela Basescu a cerut si parerea lui Octavian Belu in articolul sau, as dori sa stiu totusi daca tratamentul in Canada ramane alternativa finala sau daca Steliana va urma tratamentul in tara si daca nu vor exista rezultate se va pregati pentru Canada. Oricum sunt convins ca durerile sunt groaznice si imi pare rau ca Federatia nu se misca mai repede cu actele pentru renta.

  5. #47
    junior
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    Donatia pentru Stela este inchisa. Belu si Bitang au vorbit cu Stela ieri si au convins ca tratament in Romania este mai bine ca in Canada deci Stela nu mai va merge in Canada.
    Asta inseamna ca noi vom replati totii bani faniilor pentru ca au dat banii asa ca Stela ar avea o sansa sa se duca in Canada. Acum nu mai este cazul.

    Pacat, suma totala a fost 579,55 euro, si asta in doar 5 zile.

    Speram ca Stela va fi mai sanatoasa si ca a luat hotararea buna.

    Noi vrem sa va multumim pentru suportul vostru.

    Rusty si Nicole

  6. #48
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Si noi va multumim, Nicole, si tie si lui Rusty, pentru tot efortul depus Important e acum sa se faca ceva pentru Stela, daca o sa ii fie mai bine mana nu conteaza ca e in Romania sau in strainatate.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  7. #49
    junior
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    Interesant articol a aparut in Jurnalul.
    Pacat ca nu este corect ca Steliana ne-a zis ca dam banii apoi. De la Steliana am primit doar un sms ca nu ar merge in Canada pentru ca Belu si Bitang stie un medic bun. Asta a fost! Dupa aceea nimic am auzit.

    Povestea despre Cheng Fei este 'invented' de cineva. Rusty a avut legatura cu diferite oamenii din China care au un fan club pentru Stela si n-a fost nimic scris despre asta in China. Pe deasupra, cei acolo au vorbit cu Cheng Fei si ea a zis ca nimeni a intrebat nici un lucru pe ea.
    Chiar nu stiu unde a fost scris ca Stela a intrebat bani de la fanii. Este nebun pentru ca n-a facut asta!

    http://www.jurnalul.ro/articole/1456...nu-sunt-saraca!

  8. #50
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Eu nu cred ca exista vreun om, fan al gimnasticii, care sa creada ca Steliana a facut asa ceva, sa ceara bani de la Cheng Fei sau de la suporterii chinezi sau de la oricine altcineva. Iar cei care nu sunt fani oricum cred ce vor ei.

    Pacat ca initiativa voastra a fost curmata asa de brusc, insa sper ca acest lucru sa fi folosit si ca cineva in Romania, intr-adevar sa faca ceva pentru Steliana.

    Multumiri inca o data, Nicole si Rusty, pentru tot ce ati facut pentru ea. Sunteti fani adevarati si oameni care pun mult suflet pentru gimnastica romaneasca

  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    A invatat-o cineva sa retracteze.

  10. #52
    junior
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    60
    Reputatie
    1
    Problema mare este ca Stela nu stie cine a fost care a sunat-o. N-are o nume si nu stie la ce ziar lucreaza.
    Asta este problema. Spun in engleza pentru ca este mai usor: Stela is not wise to the world yet, she doesn't realise how nasty people can be and how the press can print something from what they think is true, rather than what they know is true.
    The story about Cheng Fei is not true and it has not appeared anywhere in the press in the last 2 months. It was just told to Stela to get a reaction from her by this journalist and to make her scared and annoyed which is really sad in my opinion.
    Next time someone rings Stela, she needs to ask for a name and for which paper the person works!!!!! Life lesson nr. 1, do not take anything on trust.

  11. #53
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Stela acum cunoaste cum e viata si cum sunt oamenii Toti trecem prin asta pana ne "calim".

    Oricum, daca citeste aici, sper sa se convinga ca noi nu-i vrem decat binele si ca speram din toata inima sa se faca bine. Nimic nu-i mai important ca sanatatea si ii doresc sa se insanatoseasca, prin orice mijloc si-n orice tara s-ar intampla asta.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •