Results 1 to 5 of 5

Thread: Al-Qahtani vrea la Steaua!

  1. #1
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1

    Al-Qahtani vrea la Steaua!

    Cel mai celebru jucator al Arabiei Saudite, Yasser Al-Qahtani, spune ca ar juca la vice-campioana Romaniei, Steaua Bucuresti.

    "Visez sa joc in Europa si, din ce mi-au povestit domnul Cosmin si Radoi, Steaua e o echipa mare. Sa ajung la un club ca Steaua ar fi benefic pentru mine si m-ar ajuta sa progresez. Deocamdata e un vis, dar sper sa devina realitate in viitor", a declarat, pentru Prosport, Al-Qahtani.

    Insa sansele ca Yasser Al-Qahtani sa ajunga la gruparea din Bulevardul Ghencea sunt aproape nule, avand in vedere salariul pe care acesta il are la Al Hilal, peste 3 milioane de euro pe seozn. De asemenea, atacantul in varsta de 26 de ani mai castiga si inca vreo 2 milioane de euro din publicitate, conform lui Cosmin Olaroiu.

    Yasser Al-Qahtani evolueaza la Al Hilal din 2005, atunci cand a fost adus de la formatia Al-Qadisiya, contra sumei de 5 milioane de dolari. La gruparea antrenata in prezent de Cosmin Olaroiu, cel poreclit "Lunetistul" a devenit imediat golgheterul formatiei si in prezent este adulat de fani.

    Al-Qahtani este om de baza si in nationala Arabiei Saudite, pentru care are marcate 44 de goluri in 52 de meciuri.


    ce parere aveti? ar avea loc in echipa? e mai bun ca Litu sau Stancu?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  2. #2
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Topic pentru retardati. Doar un cretin poate crede ca respectivul care are un salariu urias la el acasa poate sa vina la Steaua.
    O speculatie pe care fraierii au inghitit-o
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  3. #3
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0

    ????

    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Topic pentru retardati. Doar un cretin poate crede ca respectivul care are un salariu urias la el acasa poate sa vina la Steaua.
    O speculatie pe care fraierii au inghitit-o
    deci daca postam aici suntem retardati
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  4. #4
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Un topic usor naiv(azi e week-end si sunt blan)
    Ala chiar daca sa spunem ca ar juca cate ceva, tot nu are cum sa vina in Romania......e aproape imposibil ca atunci cand castigi 8 mil pe an(atat am inteles ca ar castiga mini-Beckham asta) si esti adulat de toti urati,i aia sa vii in Romania, sa castigi 5% din suma respectiva si sa te injure uratii nostri.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  5. #5
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    mwahahaahahahaha... tre sa dau quote

    ce parere aveti? ar avea loc in echipa? e mai bun ca Litu sau Stancu?
    Bumbescule, credeam ca recunosti un topic... ironic

    Despre duba ce sa zic? E suparat ca i-am dat niste puncte, deci il inteleg
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •