View Poll Results: Se dopeaza Dorinel?

Voters
145. You may not vote on this poll
  • Da

    32 22.07%
  • Nu

    113 77.93%
Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 106 to 126 of 150

Thread: Se dopeaza Dorinel Munteanu?

  1. #106
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Bai, asta-i ca bancul cu aia care au venit sa caute la Itic nu stiu ce in gradina, trimisi de Strul, nu au gasit, dar i-au sapat parcela.
    Comparatiile mi se par de-a dreptul puerile. Si cu asta inchei prezenta pe acest topic.

  2. #107
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Dorinel e un profesionist !
    Se pregateste la fel ca acum 20 de ani ...de asta are vitalitatea asta !
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  3. #108
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    “In ciuda faptului ca m-au acuzat de toate mizeriile astea cu dopajul, ii respect pe toti cei care mi-au pus cinstea la indoiala. Rezultatul controlului facut sambata la Timisoara va fi raspunsul pe care-l voi da tuturor. Toate aceste zvonuri sigur ca m-au afectat, dar daca e nevoie mai fac acest control de cinci ori, de zece ori!!

    Si la Timisoara m-au injurat spectatorii si m-au facut drogat pe toata durata meciului, insa tind sa cred ca nu au facut-o din rautate fata de mine, ci pentru ca tin foarte mult la echipa lor.

    Chiar discutam, in gluma, inainte de meci ca poate cei care-mi vor raul vor recurge si la contrafacerea rezultatului controlului anti-doping! Cu toate ca train in Romania, tara tuturor posibilitatilor, nu cred ca se va intimpla asa ceva.

    Sper ca tot ce s-a intimplat sa fie o invatatura de minte pentru toti cei care m-au suspectat de dopaj faptul ca nu vom cere control antidoping la niciuna din echipele cu care vom juca, sa vada ca se poate si fara asa ceva!” - Dorinel Munteanu
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  4. #109
    he`s back dan's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    romania
    Posts
    2,051
    Reputatie
    1
    nici nu pot sa ma gandesc la varianta ca dorinel se dopeaza.este cel mai reprezentativ caz al profesionalismului,din fotbalul nostru.

  5. #110
    Rapidist4ever pytzy's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Nici nu tre sa punem la indoiala faptul ca Dorinel este curat si asa va ramane.
    [COLOR="black"]Singuri impotriva tuturor !!! "Rapid Forever"
    Mai bine Rapidist decat sa fiu stelist/mai bine Giulestean decat sa fiu oltean/mai bine CFR-ist decat ********/mai bine Mort decat dinamovist[/COLOR]

  6. #111
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Surpriza! A scapat porumbelul un cunoscut de-al lui! Dorinel Munteanu s-a dopat! Mai concret, a vrut sa scoata un dop de pluta cu dintii si l-a inghitit!

  7. #112
    Rapidist4ever pytzy's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    798
    Reputatie
    1

    Talking

    Hai ca ai fost tare cu postarea asta 'tuxie'. Este super tare
    [COLOR="black"]Singuri impotriva tuturor !!! "Rapid Forever"
    Mai bine Rapidist decat sa fiu stelist/mai bine Giulestean decat sa fiu oltean/mai bine CFR-ist decat ********/mai bine Mort decat dinamovist[/COLOR]

  8. #113
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    .....sau si-a pus dopuri la urechi de la atita galagie, devenind dopat...
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  9. #114
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tuxie View Post
    Surpriza! A scapat porumbelul un cunoscut de-al lui! Dorinel Munteanu s-a dopat! Mai concret, a vrut sa scoata un dop de pluta cu dintii si l-a inghitit!
    Trebuie sa revin. Nu ma pot abtine:

    Eu cred ca l-a scos din alta parte si l-a mancat. Se intalnise cu duhul din sticla si, la aflarea puterii acestuia, a zis: NO SHIT!

  10. #115
    junior yang's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    92
    Reputatie
    1
    Mare mancator de kkt Iancu ala ...
    [FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Yellow"]Traiesc sa vad Steaua din nou campioana Europei !!![/COLOR][/SIZE][/FONT]


    [FONT="Arial"][SIZE="2"][COLOR="Red"]Alerg,ma bucur,plang,strig[/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [FONT="Arial"][SIZE="2"][COLOR="Blue"]Zi de zi vad viata in ros-albastru...[/COLOR][/SIZE][/FONT]

  11. #116
    FARIST 100% ULTRAS-CT's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    303
    Reputatie
    1
    Ca jucator il respect pe Dorinel ..
    dar faza cu dopatul probabil ca este adevarata prea mi se pare suspect ca de cand circula acest zvon el nu mai intra pe teren si prefera sa fie antrenor .. gasind scuze pentru a nu mai juca .
    Daca stie ca este curat , nu s-a dopat , de ce nu se duce singur sa isi faca analize care sa reiasa ca nu a folosit alte substante interzise ?
    FARUL FARUL

  12. #117
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ULTRAS-CT View Post
    Ca jucator il respect pe Dorinel ..
    dar faza cu dopatul probabil ca este adevarata prea mi se pare suspect ca de cand circula acest zvon el nu mai intra pe teren si prefera sa fie antrenor .. gasind scuze pentru a nu mai juca .
    Daca stie ca este curat , nu s-a dopat , de ce nu se duce singur sa isi faca analize care sa reiasa ca nu a folosit alte substante interzise ?
    tocmai ca a intrat pe teren la primul meci greu pt CFR, la Timisoara

  13. #118
    FARIST 100% ULTRAS-CT's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    303
    Reputatie
    1
    tocmai ca de atunci nu a mai intrat pe teren de la meciu cu poli cand dupa meci iancu a vrut sa i se faca un control .

    crezi ca degeaba a inceput sa planga la confertinta de dupa meci cand a fost intrebat daca o sa faca acel test ? raspunzand in lacrimi " in loc sa ne vedem de jocurile echipelor noastre ... ne ocupam de copilarii d'astea "

    sa fim seriosi eu daca eram in locul lui singur as fi chemat televiziuniile si as fi mers sa imi fac controalele pentru a arata tuturor celor care isi pun semne de intrebare ca sunt un fotbalist curat .

    p.s nu cred ca o sa il vedem prea curand pe Dorinel in teren :|
    FARUL FARUL

  14. #119
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Putin respect pentru acest batranel... Ca si Dorinel Munteanu, si femeia care a nascut la 66 de ani nu a intreprins nimic "contra naturii". Vorba poetului: Asa vrea, poate, Dumnezeu,/ Asa e datul sortii...

  15. #120
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    @Ultras-CT, cred ca te indoiesti degeaba, Dorinel a mai jucat inainte de meciul cu poli, cu Jiul sau Pandurii parca, si atunci stia ca se va face control antidoping, doar ca nu a fost ales la control atunci, sa fi fost oare acesta ghinionul lui. Nu uita a avut si probleme de familie si nu s-a pregatit, poate fi si asta un motiv pentru care nu a jucat. Plus de la venirea lui ca antrenor la Cluj a spus ca va juca in primul an (care a trecut), si in al doilea vrea doar sa fie antrenor. Mi se pare normal sa mai steie pe banca dat fiind spusele lui. Nu?
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  16. #121
    Rapidist4ever pytzy's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    Aratati mai mult respect fata de Dorinel. Ma-i lasti-l in pace nu va mai legati de el atat. Atata timp cat nu aveti dovezi ar trebui sa taceti din gura, toata lumea are prezumtia de nevinovatie pana ce nu se pronunta instanta. Asa ca lasati omul in pace sa-si vada de treaba lui care si-o face excelent. Bravo Dorinel Munteanu
    [COLOR="black"]Singuri impotriva tuturor !!! "Rapid Forever"
    Mai bine Rapidist decat sa fiu stelist/mai bine Giulestean decat sa fiu oltean/mai bine CFR-ist decat ********/mai bine Mort decat dinamovist[/COLOR]

  17. #122
    junior yang's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    92
    Reputatie
    1
    Bai fratilor la meciul cu Poli s-a prezentat de buna voie la controlul antidoping asa ca stati linistiti ca nu se dopeaza ... Daca aveti vreo indoiala asteptati rezultatul ...
    [FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Yellow"]Traiesc sa vad Steaua din nou campioana Europei !!![/COLOR][/SIZE][/FONT]


    [FONT="Arial"][SIZE="2"][COLOR="Red"]Alerg,ma bucur,plang,strig[/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [FONT="Arial"][SIZE="2"][COLOR="Blue"]Zi de zi vad viata in ros-albastru...[/COLOR][/SIZE][/FONT]

  18. #123
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Yang, vrei sa iti desenam? Exista substante al caror efect si urma dispar dupa 1 luna. A jucat el cu Poli, dar mai prost. Rezultatul vi-l spun eu: NEGATIV. Urmarea... o spun si pe aia: o vreme o sa joace si mai putin si mai prost decat ne obisnuise.

  19. #124
    junior yang's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    92
    Reputatie
    1
    BAncare cand o sa fii cu mine prin deplasare atunci sa imi desenezi parerile tale ...
    [FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Yellow"]Traiesc sa vad Steaua din nou campioana Europei !!![/COLOR][/SIZE][/FONT]


    [FONT="Arial"][SIZE="2"][COLOR="Red"]Alerg,ma bucur,plang,strig[/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [FONT="Arial"][SIZE="2"][COLOR="Blue"]Zi de zi vad viata in ros-albastru...[/COLOR][/SIZE][/FONT]

  20. #125
    Rapidist4ever pytzy's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    La urma urmei are o varsta ce-ati vrea sa joace meci de meci 90 din 90 de minute?? Lasati omul in pace.
    [COLOR="black"]Singuri impotriva tuturor !!! "Rapid Forever"
    Mai bine Rapidist decat sa fiu stelist/mai bine Giulestean decat sa fiu oltean/mai bine CFR-ist decat ********/mai bine Mort decat dinamovist[/COLOR]

  21. #126
    junior yang's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    92
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pytzy View Post
    La urma urmei are o varsta ce-ati vrea sa joace meci de meci 90 din 90 de minute?? Lasati omul in pace.

    Uite un rapidist care stie ce vb nu ca altii
    [FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Yellow"]Traiesc sa vad Steaua din nou campioana Europei !!![/COLOR][/SIZE][/FONT]


    [FONT="Arial"][SIZE="2"][COLOR="Red"]Alerg,ma bucur,plang,strig[/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [FONT="Arial"][SIZE="2"][COLOR="Blue"]Zi de zi vad viata in ros-albastru...[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •