Page 5 of 10 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 196

Thread: Shawn Johnson

  1. #85
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Un interviu amplu cu Shawn: http://www.shadeglobal.com/2009/05/1...shawn-johnson/ Din pacate scoala imi mananca tot timpul, am citit mai mult printre randuri si nu ma pot oferi sa-l traduc Ca impresie generala, aceeasi Shawn ambitioasa si cu picioarele pe pamant, in intrebari chiar interesante.

    Si un filmulet din 2003: primul ei interviu, cu ocazia unui reportaj facut in sala de gimnastica a lui Chow - http://www.youtube.com/watch?v=-sJLb7wzxbQ Era sa n-o recunosc, ce mult a crescut de atunci
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  2. #86
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    dragut interviul...bravo ei

    si dragut si interviul de cand era mica...se citea pe fata ei seriozitatea si atunci

  3. #87
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Shawn in finala la Dancing With the Stars!
    Freestyle (30 puncte): http://www.youtube.com/watch?v=xatuV7HwNHM
    Duel Paso Doble (28 puncte): http://www.youtube.com/watch?v=jDR9ords3NI

  4. #88
    sport legend LuisaGym's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3,273
    Reputatie
    1
    Freestyle-ul a fost foarte frumos. Sper sa castige. Ce mult a progresat de la inceputul concursului....Nu numai ca a devenit o buna dansatoare dar e in stare sa aiba prestanta necesara pt a face un show. Fata asta o sa reuseasca tot ce-si va propune. Parca o si vad pe podium la mondiale in 2009 . Eu sper dupa ce se retrage din gimnastica sa ramana in entertainment, actrita, prezentatoare pentru ca e tare "simpatica ochiului". .

  5. #89
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Mi-a placut freestyle-ul!!!
    Intr-adevar Shawn a progresat fff mult de la prima emisiune pana acum. Se vede ca trateaza orice lucru cu seriozitate maxima! Se vedea si in exercitiile de la gimnastica...fiecare element era lucrat in detaliu!

    Nu degeaba mi-a placut mie de ea cand am vazut-o prima data Si de obicei nu prea devin sustinatorul gimnastelor din strainatate.
    www.fangymnastics.com

  6. #90
    sport legend
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    872
    Reputatie
    1
    Va e voua draga fata asta! A progresat intr-adevar, dar nu degeaba a iesit pe ultimul loc la Paso Doble. O dezavantajeaza teribil fizicul stil "tanc".

  7. #91
    sport legend
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    872
    Reputatie
    1
    A cistigat!

  8. #92
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tsupi View Post
    A cistigat!
    Wow...nu-mi vine sa cred!
    Bravo ei...fetei asteia nu ii e teama sa-si doreasca ceva si sa faca tot posibilul pentru a-si indeplini dorintele....ii place sa castige!
    Nu cred insa ca se va mai intoarce la gimnastica.....doar ce a descoperit ca poate face orice!

    E simpatica si ma bucur ca a castigat..dar desi si-a insusit o tehnica buna...o prefer gimnasta si nu dansatoare...parca nu ii sta bine in ipostazele sexy atat din cauza varstei cat si a fizicului ( este totusi un "tanculet")!

  9. #93
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Wow! Ma bucur pentru ea! Se pare ca are intradevar enorm de multi fani, si chiar merita sa aiba pentru sinceritatea ei si seriozitatea cu care face lucrurile.
    Bravo Shawn! Chiar daca nu i-am dat la inceput aproape nici o sansa ne-a dovedit ca se poate face orice cu multa munca. Fizicul nu a impiedicat-o sa lupte si sa spere si sa dea tot ce avea mai bun de oferit. O felicit din toata inima!

    Cha-cha: http://www.youtube.com/watch?v=ED1Slp2UzeU - 30 puncte
    Aici si filmuletul anuntarii castigatorilor: http://www.youtube.com/watch?v=ftMQ0XSDp_Y
    Si inca un filmulet facut de cineva pt ei doi cu momente de pe parcursul concursului: http://www.youtube.com/watch?v=rI8D1yIeQTk
    Last edited by monalexa; 20th May 2009 at 11:06.

  10. #94
    sport legend LuisaGym's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3,273
    Reputatie
    1
    Nici eu nu prea am crezut la inceputul sezonului ca va castiga. Bravo ei, ma bucur pentru ea! Sunt curioasa sa vad ce va face dupa Dancing.

  11. #95
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Vorbiti de parca ar fi castigat aurul la JO, a castigat un show TV. Si prost pe deasupra

  12. #96
    sport legend LuisaGym's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3,273
    Reputatie
    1


    A votat lumea pt dansa, tot e ceva. Maine o vezi pe capacele de iaurturi in supermarket-uri in USA. Fame is money.
    Ce mai zici de Nadia care nu termina tocmai printre primii in The Apprentice (parca asa se cheama?).

  13. #97
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Tocmai am citit si eu pe un blog ca Shawn si Mark au castigat concursul!
    Nu mi-a venit sa cred....felicitari Shawn!

    Cam nimeni nu ii dadea sanse lui Shawn...si ea chiar a reusit! Bravo!

    Sper ca acum sa-si doreasca sa revina la gimnastica....daca va dori...cu siguranta va reveni pe podiumul mondial!!!
    www.fangymnastics.com

  14. #98
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tsupi View Post
    Va e voua draga fata asta! A progresat intr-adevar, dar nu degeaba a iesit pe ultimul loc la Paso Doble. O dezavantajeaza teribil fizicul stil "tanc".
    Da, mie mi-e draga fata asta. Nu pentru ca a castigat, nu pentru ca e perfecta ci pentru ca e naturala, pare sincera in reactii, ca isi cauta succesul fara a apela la falsitari, trucuri, mani****ri ci in munca ei. Ca nu se sprijina pe carje si alte mijloace din afara, ca nu pare a profita de cei din jur sau de moment, ca in ciuda dezavantajelor ce s-au sumbiliat aici (daca e razbel mergem cu tancurile, nu? ) a facut ce a depins de ea sa obtina un rezultat cat mai bun. Concureaza de dragul competitiei cu ea insasi si nu de dragul rezultatului. Si atunci cand pierde o face cu demnitate. Bravo ei! Mi-e draga si imi era draga si daca nu ar fi castigat, imi e draga prin felul ei de a fi.

    BRAVO SHAWN!!!

  15. #99
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rob_din View Post
    Vorbiti de parca ar fi castigat aurul la JO, a castigat un show TV. Si prost pe deasupra
    Iar tu vorbesti despre cat de acri sunt strugurii ,NU?

  16. #100
    sport legend
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    872
    Reputatie
    1
    Eu n-am nimic cu ea, comparatia se referea la fizic si atit. E simpatica, n-am eu lipici la genul asta de gimnasta. Cred ca de la Mary Lou mi se trage... In orice caz, are de muncit extra tocmai datorita fizicului si a reusit.

  17. #101
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    www.fangymnastics.com

  18. #102
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Ii intra in cont 365000 dolari pentru a castigat showul asta penibil. Bine macar ca la americani nu baga lacrimogene ca la noi

  19. #103
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rob_din View Post
    Ii intra in cont 365000 dolari pentru a castigat showul asta penibil. Bine macar ca la americani nu baga lacrimogene ca la noi
    Ce acri struguri Rob...

  20. #104
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rob_din View Post
    Ii intra in cont 365000 dolari pentru a castigat showul asta penibil. Bine macar ca la americani nu baga lacrimogene ca la noi
    Din ce sursa e informatia? E adevarat sau e barfa?

  21. #105
    senior Adde's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Bucharest
    Posts
    244
    Reputatie
    1
    Asa am citit si eu, tot de 365.000 $. De fapt, cred ca de pe site-ul asta provine informatia: http://www.tmz.com/2009/03/27/shawn-...dwts-contract/

    Acum am o parere si mai buna despre Shawn de cand cu DWTS, e foarte naturala si cred ca i se potrivesc multe ipostaze. Cu sau fara gimnastica, eu sunt sigura ca vom mai auzi lucruri frumoase despre ea.
    [COLOR="DarkOrchid"]"Oamenii mari nu pricep singuri nimic, niciodată, și e obositor pentru copii să le tot dea întruna lămuriri"[/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •