Page 43 of 93 FirstFirst ... 33414243444553 ... LastLast
Results 883 to 903 of 1933

Thread: Liber la off-topic

  1. #883
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lolo_grupa_c View Post
    hm....doctor satan...daca chiar vrei sa bei 15 beri...cred ca cel mai potrivit moment as fi eu...sau grupa c in general...in rest nu vad variante
    cat despre cristi galati...nu prea il mai vad prin deplasari...a fost la vaslui ca era aproape...dar la cluj???EXCLUS..parerea mea..
    apropo:unde muncesti in targu mures??eu am stat 12 ani acolo....
    Lucrez la E.On. Divizia "Negri pe plantatie".
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  2. #884
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Mey otelari ... care din voi astia care activati pe OLS sunteti liderul otelarilor ?
    Adica in grupul vostru de fani otelari @ OLS aveti un lider ?

  3. #885
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    au pe unul insa e plecat in delegatie pt o perioada nelimitata.jar-gon,cred ca il cunoaste toata lumea.sa imi zica cineva daca ma insel
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  4. #886
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Jar_gon are ban forever ... nu se mai intoarce ... al doilea la comanda dupa el care e liderul ?

  5. #887
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Lider ai fanilor unei echipe pe OLS?! Ce naiba fiecare cu personalitatea lui, doar nu suntem o turma.
    Hard evident te inseli dar parca ar fi prima data.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  6. #888
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MariusTR View Post
    Jar_gon are ban forever ... nu se mai intoarce ... al doilea la comanda dupa el care e liderul ?
    ei nu se mai intoarce...acum 5 min mi-a trimis un PM de incurajare pt meciul de duminica...e online tipu,ne conduce din umbra
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  7. #889
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Precum vezi e totusi corect, nu isi face clona, pacat ca nu se poate stapani in ceea ce priveste injuraturile. Incurajare?
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  8. #890
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    starsteel .. eram doar curios daca se considera ca exista printre ei un lider... atat. Evident tu stii mai bine, tu stai mai mult cu ei pe aici, eu eram doar curios. Deci nu exista un lider.
    OK.

  9. #891
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Pt."renegatu'".....stau si te urmaresc de cateva zile si exact asa cum ma asteptam nu-i nimic de facut in privinta ta.Cum e proverbul ala "lupu'-si schimba parul dar naravul ba" asa te comporti si tu.Ai lasat-o mai moale cateva zile dar acum observ ca ai inceput sa te exciti mintal din nou si ti-ai "revenit" la vechile indeletniciri:atacuri la adresa galatenilor si a Otelului.Bha, cand am spus sa-ti revizuiesti atitudinea m-am referit s-o faci peste tot,inclusiv threadurile cu Otelul,nu numai pe suporter Otelul.Dar se vede clar ca n-ai nici o intentie si mai mult,continui sa stresezi lumea.
    Ps.Astept acum sa ma bagi in "ceata" cu shtocareala ta ieftina.
    Last edited by starsteel; 20th October 2006 at 17:45.
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  10. 20th October 2006, 17:40

  11. #892
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Hardliner, ia mai opreste caii si nu vorbi de un forumist care nu poate raspunde ... mmmOK ?
    Nu fii rautacios.

  12. #893
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEEL View Post
    Pt."renegatu'".....stau si te urmaresc de cateva zile si exact asa cum ma asteptam nu-i nimic de facut in privinta ta.Cum e proverbul ala "lupu'-si schimba parul dar naravul ba" asa te comporti si tu.Ai lasat-o mai moale cateva zile dar acum observ ca ai inceput sa te exciti mintal din nou si ti-ai "revenit" la vechile indeletniciri:atacuri la adresa galatenilor si a Otelului.Bha ,cand am spus sa-ti revizuiesti atitudinea m-am referit s-o faci peste tot,inclusiv threadurile cu Otelul,nu numai pe suporter Otelul.Dar se vede clar ca n-ai nici o intentie si mai mult,continui sa stresezi lumea.
    Ps.Astept acum sa ma bagi in "ceata" cu shtocareala ta ieftina.
    pai imi apar echipa
    sincer,nu ai nimic altceva de facut decat sa imi urmaresti postarile? daca nu ai nimic interesant de spus,o sa incerc sa te ignor.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  13. #894
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    pai imi apar echipa
    sincer,nu ai nimic altceva de facut decat sa imi urmaresti postarile? daca nu ai nimic interesant de spus,o sa incerc sa te ignor.
    dute in alta parte cu echipa ta....din cauza ta este jar banat ....ca sa fie liniste si pace tu trebuie sa dispari sa vezi atuncea moderatori ce viata usoara au..........
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  14. #895
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    mi-am pierdut juma' de zi cu tine incercand sa te mai ponderez putin,acordandu-ti un armistitiu,o sansa daca vrei asa.Nu crezi ca e intr-un fel normal sa-ti urmaresc postarile,mai ales cand te bagi in seama peste tot unde se vorbeste de Otelul????
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  15. #896
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Ok, hai sa zic si eu ceva aici.
    Sunt un forumist care in afara de Steaua nu are alte pasiuni : adica nu urasc alte echipe.
    Am intrat aici la voi fiind curios. Am pus o intrebare al carei raspuns nu stiam ca o sa nasca asemenea resentimente. Nu stiam si imi pare rau ca exista neintelegeri intre voi. Mi-a explicat starsteel cum sta treaba. Bun.
    Acum ... Hardliner, tu incearca sa lasi de la tine si sa te intelegi cu restul , iar restul incercati sa-l acceptati.
    Sper ca am zis bine

  16. #897
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    nici eu nu sunt cu ura.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  17. #898
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Astia de aici zic ca injuri. Daca e adevarat, asta nu e bine, asta se pedepseste.
    Daca poti vorbi cu ei fara sa folosesti/folositi cuvinte grele, ar fi exact ce trebuie.

  18. #899
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    eee,daca injuram eram prieten de suferinta cu jar-gon acum
    nu nimic,sunt baiat cuminte
    otelarilor nu le plac parerile diferite de ale lor
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  19. #900
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    nici eu nu sunt cu ura.
    Pleaca dracu de aici ca strici forumul asta...sau cel putin nu mai posta aici
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  20. #901
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Nu injura insa cam incita cateodata iar deacum incolo o sa aiba bara la asa ceva.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  21. #902
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Nu injura insa cam incita cateodata iar deacum incolo o sa aiba bara la asa ceva.
    Eram sigur ca se va comporta asa cand va veni meciul direct
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  22. #903
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    ai crize?
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  23. 20th October 2006, 18:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •