Page 5 of 93 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 85 to 105 of 1933

Thread: Liber la off-topic

  1. #85
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Mai avem putin si ne apropiem de postarea cu numaru 2000
    Forza Otelul

  2. #86
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Daca nu ma insel Hardliner remarca din semnatura cu "tari in gura.." se refera la fanii galateni. Astept confirmarea sa vad daca mai dau vreun cartonas mai ales ca celalalt a fost incasat pe Suporter Steaua.
    Bada_otelul eu ti-am editat ceva din semnatura pasajul referitor la iq, e mai bine asa.
    incet incet ajungi si tu un pui de inter,stii tu la ce ma refer...
    de ce ai fi vrut sa te fi nascut in 2100?esti prea inteligent pt epoca noastra?cine stie unde daca mai exista otelul in 2100...in leg cu Steaua,chiar daca nu e locul bun sa intreb asta,dar fiindca doar aici e offtopic:din ce grup de stelisti faci parte?iti zic eu,dar ma aleg cu alte 2 puncte de jigniri usoare,asa ca mai bine tac .
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  3. #87
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    incet incet ajungi si tu un pui de inter,stii tu la ce ma refer...
    de ce ai fi vrut sa te fi nascut in 2100?esti prea inteligent pt epoca noastra?cine stie unde daca mai exista otelul in 2100...in leg cu Steaua,chiar daca nu e locul bun sa intreb asta,dar fiindca doar aici e offtopic:din ce grup de stelisti faci parte?iti zic eu,dar ma aleg cu alte 2 puncte de jigniri usoare,asa ca mai bine tac .
    mai baiatule eu iti zic sa vorbesti frumos ca baietii sau pus pe tine,si nu stiu cum o mai scoti
    ...in rest tare de tot acest off topic :ras-plans:

  4. #88
    ............. The_Blonde's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,384
    Reputatie
    1
    opa s-a schimbat seby0 in hardliner ....de care liner esti ma?de ochi sau de buze?
    [B]TOTI ALCOLISTII SI DROGATII STRIGA SA-TI TRAGEM CLANTA MITICA DE LA LIGA[/B]
    ex-Steel_Girl

  5. #89
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    ...de ce ai fi vrut sa te fi nascut in 2100?esti prea inteligent pt epoca noastra?.....
    Pe zi ce trece te dovedesti tot mai modest si ce m-am mirat cand ai mentionat caligula in loc de cagula. As fi vrut sa ma nasc in 2100 ca sa beneficiez de cuceririle tehnologice din sec.22. Mai clar nu as fi vrut sa ma nasc in 1500 pt. ca nu as fi avut masina, TV, PC, net sa te citesc pe tine, etc. Clar nu?
    P.S. Nu mai spune la nimeni ca esti galatean............si nici stelist. Sssssttttt!
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  6. #90
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    nu mai zic ma la nimeni ca nu e asa mare chestie sa spui ca esti galatean,conteaza ca esti roman! cei din 2100 vor rade de noi si cuceririle noastre tehnologice,stai calm!
    daca te nasteai in 1500 nu pierdeai o gramada de timp cu forumul asta,nu aveai masina ceea ce inseamna ca dadeai burta jos mergand in fiecare si la muncile campului,cred ca aveai o viata mai palpitanta nu crezi?

    pt fata de mai sus : liner de subliniat draga!
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  7. #91
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    bai fratilor!!!aici trebuia sa vedem cum il turnam pe baiatu' asta si alte lucruri,de ce schimbati subiectul ca mie unul imi placea la nebunie

  8. #92
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lolo_grupa_c View Post
    bai fratilor!!!aici trebuia sa vedem cum il turnam pe baiatu' asta si alte lucruri,de ce schimbati subiectul ca mie unul imi placea la nebunie
    Pai nu vezi ca isi sterge urmele...si-a schimbat nick-ul, si-a schimbat fatza, in curand isi va schimba si sexul
    Last edited by starsteel; 19th September 2006 at 14:39.

  9. #93
    ............. The_Blonde's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,384
    Reputatie
    1
    loooooooooooooooooool ce tare ai fost dregan.....stai asa ca acu se crede liner de subliniat deci e praf....
    [B]TOTI ALCOLISTII SI DROGATII STRIGA SA-TI TRAGEM CLANTA MITICA DE LA LIGA[/B]
    ex-Steel_Girl

  10. #94
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    dregan: baiatule, ai un complex din cate observin legatura cu wc-urile din anglia.te cred ca ai da orice sa poti face si tu ceea ce crezi ca fac,insa mai tre sa astepti nitel pana intram in UE.

    pt fata de mai sus:daca erai inteligenta te uitai pe un dictionar ceva sau mai intrebai si pe altii ce inseamna,dar...

    pt lolo:incet incet va torn eu sau baietii mei din galati:...urmatorul e cineva care incepe cu d ,ceilalti sa astepte la rand va rog
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  11. #95
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    pt.hardliner:sper sa ma ocolesti,atunci cand baietii tai or sa ne caute ....eu unul nu am facut nimic,sa moara mama....lol lol lol =)) =))

  12. #96
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Asa aveam eu un coleg in liceu! Ne tot ameninta pe mine si pe cativa ca vine cu prietenii lui arabi si ne bat!
    Asta pana i-am ars vreo doua palme!
    Ce zici, Seby? Iti trimiti si tu baietasii? Ce-s aia arabi sau talibani?
    Baga mare cu laude si amenintari, ca asa se face prin Micro 39-40! Sau Traian?
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  13. #97
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Hardliner ce-ti tot schimbi echipa favorita ? Parca era Prefabricate modelu...
    Last edited by starsteel; 20th September 2006 at 09:25. Reason: edit cu numele corect

  14. #98
    ............. The_Blonde's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,384
    Reputatie
    1
    Mai desteptule cum iti permiti tu sa ma faci proasta?in caz ca mintea ta aia bolnava nu stie liner se numeste in engleza creionul deochi si ala de bize ...al draq ce esti mai zici k stai si in anglia .... trecand peste acest amanunt total neinteresant cu prvire las nickul tau .... te rog foarte mult sa itimasori cuvintele in caz ca nu ai observat esti o kterink de om sau nu observi ca esti luat drept clovnul forumului si nu doar de galateni ....am mai vazut si alte natii de suporteri kre te faceau d kko...asa K GURA MIK!!!
    [B]TOTI ALCOLISTII SI DROGATII STRIGA SA-TI TRAGEM CLANTA MITICA DE LA LIGA[/B]
    ex-Steel_Girl

  15. #99
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  16. #100
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Si cine da de baut? Cred ca unul dintre voi, astia mai vechi, ca voi ati dus greul!
    S-o tinem tot asa!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  17. #101
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Steel_Girl View Post
    Mai desteptule cum iti permiti tu sa ma faci proasta?in caz ca mintea ta aia bolnava nu stie liner se numeste in engleza creionul deochi si ala de bize ...al draq ce esti mai zici k stai si in anglia .... trecand peste acest amanunt total neinteresant cu prvire las nickul tau .... te rog foarte mult sa itimasori cuvintele in caz ca nu ai observat esti o kterink de om sau nu observi ca esti luat drept clovnul forumului si nu doar de galateni ....am mai vazut si alte natii de suporteri kre te faceau d kko...asa K GURA MIK!!!
    Nu-ti pune mintea cu un intortocheat. Asa e el.

  18. #102
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Si cine da de baut? Cred ca unul dintre voi, astia mai vechi, ca voi ati dus greul!
    S-o tinem tot asa!
    De obicei cine intreaba da si de baut

  19. #103
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Si cine da de baut? Cred ca unul dintre voi, astia mai vechi, ca voi ati dus greul!
    S-o tinem tot asa!
    Doctor Satan iti multumim ca te-ai oferit sa ne dai de baut tu esti vechi aici din 2004 noi astia de anul asta suntem cu primitul.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  20. #104
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Doctor Satan iti multumim ca te-ai oferit sa ne dai de baut tu esti vechi aici din 2004 noi astia de anul asta suntem cu primitul.
    noroc starsteel
    noroc Doctor Satan , esti norocos, ne dai de beut

  21. #105
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Eu si gura mea sparta!
    Dau de baut cand vin prin Galati!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •