Page 4 of 93 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 64 to 84 of 1933

Thread: Liber la off-topic

  1. #64
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    De la mistouri voi chiar vreti sa ajungeti la violente fizice? Chiar nu are rost.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  2. #65
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Ce spuneai?Ca nu esti tu in poze?Nu-i nimic,o sa si-o ia pe costum nevinovat *******ul care este in poza.
    Te-ai mai linistit acum?
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  3. #66
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Daca nu se opresc amenintarile inchid threadul cel putin temporar, tigrule.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  4. #67
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    cum o sa si-o ia : neveu ca la moldoveni sau lupta intre smecheri el cu 4-5 baieti si tu la fel? ca ma bag si eu atunci
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  5. #68
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1

    off-topic ptr OTELARI (discutii civilizate)

    Hai ma starsteel nu mai inchide offtopicu, lasa-l sa ne mai distram si noi, iti place tie sa spargi gasca ?

  6. #69
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SebyO View Post
    cum o sa si-o ia : neveu ca la moldoveni sau lupta intre smecheri el cu 4-5 baieti si tu la fel? ca ma bag si eu atunci
    Ba carnatule,eu neveu nu am dat in viata mea.Stai linistit ca nu dau si fug,mai ales pe la spate.Atunci o sa te socheze doua lucruri:injoseala pe care o iei si prezenta mea.
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Gata gata ma oameni buni, aici e de offtopic intradevar, da la tine e offtopic la offtopic Nu e ptr amenintari deschis thread-ul asta.

  8. #71
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEEL View Post
    Ba carnatule,eu neveu nu am dat in viata mea.Stai linistit ca nu dau si fug,mai ales pe la spate.Atunci o sa te socheze doua lucruri:injoseala pe care o iei si prezenta mea.
    ora 00.25 in galati ploua cu pinguini ! copii bucurati-va ! misto offtopic aveti !
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  9. #72
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    oki..pana acum totul a decurs conform planului.....

  10. #73
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Bai dati-l pe sebyo afara de pe topic ca pute. Saracule cumpara-ti si tu un spray...sau macar o fatza noua...sau lasa...cu fatza se rezolva daca te prind otelarii.
    Last edited by starsteel; 16th September 2006 at 18:19.

  11. #74
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    2 melodii speciale pt sebyo,cred ca toti suntem de acord cu ele:bloodhound gang - i hope you die si godsmack - i fucking hate you.atentie melodiile astea chiar exista pt cunoscatori,asa ca nu-mi stergeti postul aiurea
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  12. #75
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    pt bada_otelul am o melodie speciala,cred ca sunteti de acord cu ea : mihai constantinescu - iubiti si cainii vagabonzi ! atentie melodia asta chiar e facuta pentru el ! lasati-i va rog posturile,ca e si el ceva.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  13. #76
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Aia e ptr dinamo

  14. #77
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    pt bada_otelul am o melodie speciala,cred ca sunteti de acord cu ea : mihai constantinescu - iubiti si cainii vagabonzi ! atentie melodia asta chiar e facuta pentru el ! lasati-i va rog posturile,ca e si el ceva.
    mars la lustruit bastone in ghencea
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  15. #78
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    De pe stadionul Otelul bineinteles. Vineeee!


    Pun interpolu pe tine
    Parca recunosc fatza aia pe stadion

  16. #79
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Cand umblam eu pe Otelul tribune nu existau mai precis gradene, gazonul se punea bucata cu bucata eu invatam in apropiere la 13, jucam in campionatul scolar pe stadionul de zgura acolo unde cu un an inainte Sc. 13 cu Vali Stefan in echipa a castigat titlul scolar pe judet iar tu Cristi erai doar intr-o faza de proiect si ala de pus in aplicare peste cativa ani.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  17. #80
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Si ce te-ai suparat asa ca nu inteleg, am glumit cu tine, nu am voie ? ok scuze, sterge-mi post-ul si gata

  18. #81
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    nu,doar a vrut putin sa se laude ...
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  19. #82
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cristianGL View Post
    Si ce te-ai suparat asa ca nu inteleg, am glumit cu tine, nu am voie ? ok scuze, sterge-mi post-ul si gata
    Asa cum tu nu ai inteles corect postarea mea tot asa nici eu nu o pot intelege pe a ta. Suparat?! Scuze?! Nici gand, ti-am relatat un moment din anii '80.
    Hardliner cu ce sa ma laud? Ca m-am nascut in '67, sincer as fi vrut sa ma nasc in 2100.
    Last edited by starsteel; 17th September 2006 at 13:33.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  20. #83
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    pt bada_otelul am o melodie speciala,cred ca sunteti de acord cu ea : mihai constantinescu - iubiti si cainii vagabonzi ! atentie melodia asta chiar e facuta pentru el ! lasati-i va rog posturile,ca e si el ceva.
    vezi ca n-ai nimerit-o,melodia de care zici tu se refera strict la patrupede.
    apropo de semnatura ta,vrei sa zici ca latraii din brigada galati,mari fani ai stelei,sunt inferiori chiar si prostituatelor?sincer te cred ca sunt,nu stiuy cum sunt prostituatele dar stiu cum sunt aia ca voi,si nu cred ca exista fiinte mai josnice ca voi
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  21. #84
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Daca nu ma insel Hardliner remarca din semnatura cu "tari in gura.." se refera la fanii galateni. Astept confirmarea sa vad daca mai dau vreun cartonas mai ales ca celalalt a fost incasat pe Suporter Steaua.
    Bada_otelul eu ti-am editat ceva din semnatura pasajul referitor la iq, e mai bine asa.
    Last edited by starsteel; 17th September 2006 at 14:52.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •