Page 3 of 93 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 43 to 63 of 1933

Thread: Liber la off-topic

  1. #43
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Faceam si eu putina atmosfera pe aici cred ca mai mult ma incurajam urmeaza sa plec la dentist. Episodul 3 din thrillerul "Durerea", daca dau coltul sa aduceti si voi o floare las in testament sa-mi treaca pe cruce starsteel, o gasesc galatenii la Eternitatea.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  2. #44
    ............. The_Blonde's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    bucuresti
    Posts
    3,384
    Reputatie
    1
    ai ma starsteel ...nu mai sunt locuri de veci la eternitatea ....cat despre "minunatele" cuvinte ale lui sebyO nu am ce sa comentezx atitutidine tipica de loser .... si am incheait subiectul referitor la el ...........
    [B]TOTI ALCOLISTII SI DROGATII STRIGA SA-TI TRAGEM CLANTA MITICA DE LA LIGA[/B]
    ex-Steel_Girl

  3. #45
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lolo_grupa_c View Post
    inamicul nr.1 al galatenilor!!!!se ofera recompensa....
    Doamne ce fatza de mascarici are.Priviti zmeul-zmeilor de tastiera ce mecla de ratalau are
    http://img75.imageshack.us/img75/197/dscn0365er6.th.jpg
    Inca una,distrati-va,amuzati-va ca este loc cat casa:ras-plans:
    http://img236.imageshack.us/img236/342/sel11km7.th.jpg
    Incredibil,mai are si tupeul ordinar sa-si bage tzafarul(fatza) la sectiunea "poze cu forumisti".Macar daca-ti vedea-i de treaba....si nu mai enerva-i lumea pe aici.
    Last edited by starsteel; 15th September 2006 at 23:29. Reason: mascarici, ratalau suna a jignire daca imi cere Seby le sterg desi totusi sunt hazoase cuvintele
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  4. #46
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Doamne fereste Starsteel!!
    am eu un prieten catastrofist care vorbeste numai de pamant, tamaie, popa, ultimul drum, patrafir, mainile pe piept si alte din astea..

    Acuma, cu dentistii astia nu se stie niciodata, dar totusi....

    Steel ce ai mai, cu poza omului?
    Ce crezi ca noi ceilalti suntem mai breji?
    Last edited by Aurel.D; 15th September 2006 at 18:51.

  5. #47
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEEL View Post
    Doamne ce fatza de mascarici are.Priviti zmeul-zmeilor de tastiera ce mecla de ratalau are
    http://img75.imageshack.us/img75/197/dscn0365er6.th.jpg
    Inca una,distrati-va,amuzati-va ca este loc cat casa:ras-plans:
    http://img236.imageshack.us/img236/342/sel11km7.th.jpg
    Incredibil,mai are si tupeul ordinar sa-si bage tzafarul(fatza) la sectiunea "poze cu forumisti".Macar daca-ti vedea-i de treaba....si nu mai enerva-i lumea pe aici.
    si totusi baiatul insista ca nu e el in poza inseamna ca e "prietena/concubina" lui,altcineva nu are cine sa fie

  6. #48
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Gata m-am intors de la dentist sunt viu de data asta totul a fost perfect sper ca nu postez pe OLS-ul de.....sus, din rai evident.
    Seby a facut o gafa mai mare decat el cu pozele astea sigur regreta acum, asta e, greseala costa. Sorry for you!
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  7. #49
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    nu cred ca a facut nici o greseala...mai degraba a vrut sa_si faca reclama..
    in orice caz nu cred ca violenta e varianta cea mai buna...omul deja a murit de frica,nu seby?

  8. #50
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Atunci pun si eu o poza de-a mea daca e vorba de reclama. Sunteti de acord?
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  9. #51
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    baga
    Last edited by starsteel; 15th September 2006 at 20:54. Reason: postarea cu nr. 1900 pe Suporter Otelul! ESTE!

  10. #52
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    De pe stadionul Otelul bineinteles. Vineeee!
    Attached Images Attached Images
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  11. #53
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    da bravo ma!!!dupa mine asta inseamna lasitate
    ce se intampla daca te vedem cu adevarat?
    crezi ca sar intampla ceva??io unul nu cred...

  12. #54
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    scuza_ma daca am vb. asa ...esti mai in varsta si ar trebui sa te respect....macar pt. simplul fapt ca suntem forumisti si oameni,...
    ...l;a faza cu steaua mai discutam...

  13. #55
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    La faza cu Steaua? ............nu am inteles. Gata am inteles e vorba de respect. Stiti foarte bine ca sunt trup si suflet pt. cele 2 echipe, asta e, spun exact ceea ce simt.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  14. #56
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    adica mai pe inteles:din moment ce sunt mai mic ca tine,la varsta ma refer,cei 7 ani de acasa imi spune sa vb. frumos cu tine,sa nu fiu magar(asta pentru faptul ca suntem forumisti sau oameni in general) si asta am sa fac
    ...dar pt. faptul ca tii cu steaua,si din greseala as intra pe alt forum unde sunt stelisti as uita de cei 7 ani de acasa....bineintel;es asta e parerea mea(buna sau rea este a mea)

  15. #57
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Triphat View Post
    Bai ce-aveti cu seby ca ma bag in voi imediat

    mijto poze cu galeria.

    lolo... tare tricou!
    ... tricoul sa nascut dintro ura pe care nu cred ca ai cum sa tio imaginezi...

  16. #58
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lolo_grupa_c View Post
    nu cred ca a facut nici o greseala...mai degraba a vrut sa_si faca reclama..
    in orice caz nu cred ca violenta e varianta cea mai buna...omul deja a murit de frica,nu seby?
    n`ai treaba ,daca merg cu caligula pe cap prin oras

    Quote Originally Posted by STEEL View Post
    Doamne ce fatza de mascarici are.Priviti zmeul-zmeilor de tastiera ce mecla de ratalau are
    http://img75.imageshack.us/img75/197/dscn0365er6.th.jpg
    Inca una,distrati-va,amuzati-va ca este loc cat casa:ras-plans:
    http://img236.imageshack.us/img236/342/sel11km7.th.jpg
    Incredibil,mai are si tupeul ordinar sa-si bage tzafarul(fatza) la sectiunea "poze cu forumisti".Macar daca-ti vedea-i de treaba....si nu mai enerva-i lumea pe aici.
    nu sunt eu ala coitza ,cine nu ar vrea sa aiba haine de la D&G in galati... ..daca imi VEDEA-M. si nu ENERVA-M..vezi ca a inceput scoala azi copile mai treci pe la scoala ca stai cam prost cu gramatica ...


    pt starsteel : ma aperi tu nu?
    Last edited by Hard; 15th September 2006 at 23:15.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  17. #59
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    De jigniri trebuie sa te apar chiar daca nu-ti impartasesc ideile sau macar unele din idei.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  18. #60
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    ok esti bodyguardul meu de acum
    uite ce funny ca sa ma dau bine pe langa moldovenii mei http://www.e-tare.ro/vezi-4-66-455-m...sinucigasa.htm
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  19. #61
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Asta daca e un apropo ai grija ca cei iritati aici nu sunt pui de tigri, unii dintre ei sunt chiar tigri adevarati. Eu sper ca ce-au postat pe prima pagina sa fie o intimidare nicidecum o posibila reactie la rautatile tale.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  20. #62
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    speri ...
    nu mi-e frica am bodyguard de acu`

    nu sunt rautati ci adevarul PUR !!!!!

    care esti ma tigru adevarat pe aici?
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  21. #63
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Mda,exact cum ma asteptam:toroapa.Uite vezi ,eu nu am asa multa scoala ca tine dar nici nu am ajuns sa frec **** peste mari si tari.Cat despre faza cu copile,ai sa vezi cand cand am sa pun gheara pe tine...atunci vei realiza cat de copil sunt.
    Ps:Aaa uitam ce-i mai important,te cunosc ********* deci pazeste-ti coclenderele.
    Last edited by starsteel; 16th September 2006 at 00:04.
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •