Page 4 of 19 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 398

Thread: Marian Cozma a murit injunghiat in Ungaria

  1. #64
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Eu zic ca astfel de actiuni nici nu-i vor invia pe cei morti, nici nu vor repara ranile celor ramasi in viata, nici macar ranile morale.

    Nu fac prin asta decat sa se coboare la nivelul "tiganilor"

  2. 8th February 2009, 21:21

  3. #65
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,276
    Reputatie
    0
    Dumnezeu sa-l odihneasca!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  4. #66
    sport legend Mr Cosmin's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    București
    Posts
    2,172
    Reputatie
    1
    Tot nu pot sa cred ca este adevarat, Dumnezu sa-l odihneasca!

  5. #67
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nico21 View Post
    Foștii luptători ai lui Arkan vor să răzbune incidentele din Ungaria

    Sârbii se revoltă și vor să-l răzbune pe handbalistul Zarko Sesum, rănit grav în același incident în care Marian Cozma a fost ucis.

    Tatăl handbalistului deține cea mai importantă firmă de bodyguarzi din Serbia și promite că cei care i-au agresat fiul nu vor scăpa ușor.

    Conform gsp tv, au fost deja cooptați 300 de foști membri ai celebrei grupări paramilitare care era condusă de Arkan. Aceștia vor să plece înspre Ungaria pentru a-i trage la răspundere pe cei care au provocat scandalul.


    sursa: Pro Sport...


    Eu zic ca tiganii aia pot sa se considere deja niste oameni morti...
    Asta chiar e gluma anului. Pai teroristul ala de Arkan a omorat mii de oameni. Hai sa-i razbunam si noi pe aia. Gandire de oameni cu probleme.

  6. #68
    High-flyer TheMentalist's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Buteni
    Posts
    2,293
    Reputatie
    1
    Dumnezeu sa-l odihneasca!

  7. #69
    TNA iMPACT! Add
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Resita
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    Dumnezeu sa il odihneasca in pace.
    [b]AJ Styles, Kurt Angle, Nasty Boys, Jeff Hardy, Shannon Moore, "The Pope" D'angelo Dinero, Desmond Wolfe, Christian, Jack Swagger, MVP, Naruki Doi, Syxx Pac, Kevin Nash, Homicide, Hulk Hogan, Sean Morley, Samoa Joe, Generation Me, Eric Bischoff, Eric Young și Brutus Magnus[/b] rulează.

  8. #70
    Minerache... Leviss's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Petrosani
    Posts
    1,471
    Reputatie
    1
    Ioan Bentze, comisarul care studiază cazul uciderii lui Marian Cozma, a dezvăluit numele principalilor suspeți.
    "Ni s-au dat fotografiile celor doi suspecți, Rafael Șandor și Stoica Ivan, nu sînt de găsit, se bănuiește că s-ar îndrepta către România sau Serbia, ambii sînt cetățeni maghiari", a declarat acesta la gsptv.
    [COLOR="Red"][I][B]"In mina Dumnezeu cu noi,afara grija si nevoi/De-asupra noastra n-avem cer, c-asa e viata de miner/
    Cand plini de praf cu pasi truditi, iesim din mina obositi/Ne doare ca-n lumina sa pamantul tine-o lume rea"[/B][/I][/COLOR]

  9. #71
    sport legend
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    841
    Reputatie
    1
    http://www.veszpremkfc.hu/?page=csapat#Pesic Asta e Pesic, nascut in `89. Oare cu asta ce au avut, si pe asta l-au considerat un pericol iminent?

  10. #72
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Astia sunt presupusi criminali...shoot on site !

    Primul e Sztojka Iván iar al doilea e Raffael Sándor .
    Attached Images Attached Images
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  11. #73
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Eu nu-mi explic cum ma-sa au reusit aia sa-l doboare pe mamutul asta. La 2,11 metri si 150 de kile esti ditamai muntele, cum naiba te pot pune jos niste paduchi?

  12. #74
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    simplu.... nu avea 150 kg...nu cred ca avea nici 100 ... si apoi dc erau 6-7 in prima varianta sau 20-30 insi ca a doua varianta... pare mai simplu nu ?

    Duceti-va spre Serbia mizeriilor ... ca e mai simplu sa va gaseasca tigrii mai usor
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  13. #75
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Pe gsptv, secretarul Federatiei Ungare de Handbal spunea ca a vorbit cu Pesic care spunea ca au fost luati prin surprindere, nu au avut timp sa se apere si totul s-a petrecut extrem de rapid! Atacatorii erau organizati dinainte, ceea ce poate confirma varianta ca Marian sa fi fost confundat cu o alta persoana.

    Oricum, merita toata aprecierea gesturile de solidaritate ale maghiarilor din Veszprem, Budapesta, Szeged si celelate orase!! TOT RESPECTUL!!

  14. #76
    incepator
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    daca baga cutitul in tine poti sa ai si 300 de kg ...
    asa ceva nu e posibil... am plans,sunt extrem de trist ...

  15. #77
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    cum sa n-aiba ma 100 de kile la 2,11 metri?

    n-avea el 150 dar pe undeva pe la 115-120 tot avea

  16. #78
    sport legend
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    841
    Reputatie
    1
    Avea 110 kg
    in general (popandau al dracu` pus pe fapte mari si cu un caracter infect + cutit) + (lovitura in inima*3)= Mamut la pamant. Oricum, sunt convins ca nu vor scapa cei 2.

  17. #79
    incepator
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    nenorocitii ar trebui executati. asta e parerea mea. nu merita sa traiasca jegosii..

  18. #80
    Banned
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    644
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    Eu nu-mi explic cum ma-sa au reusit aia sa-l doboare pe mamutul asta. La 2,11 metri si 150 de kile esti ditamai muntele, cum naiba te pot pune jos niste paduchi?
    auzi tu gandesti ? cum dracu sa nu-l doboare la pamant daca l-au injunghiat in inima, ce legatura are inaltimea lui cu asta ?

  19. #81
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Tu nu auzi Yoyo, ca au tabarat pe ei pe neasteptate, organizat, fara sa aibe timp sa isi dea seama ce se intampla? Totul s-a petrecut foarte rapid si nu avut timp de reactie!!

  20. #82
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    pai ma tata, eu poate nu gandesc dar tu ai urmarit desfasurarea faptelor?

    intai l-au batut, l-au doborat, l-au tras pe o straduta laturalnica si apoi l-au injunghiat. Nu i-au bagat cutitul in inima la prima vedere.

    Prima data a fost lovit in spate si nu a ripostat. Apoi l-au mai lovit o data cu piciorul... capisci?

  21. #83
    Banned
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    3
    Reputatie
    0
    nu avea nici 110 nici 150 , avea 2,11 și 130 de kg...dar nu contează fizicul când ești înjunghiat direct în inimă....

  22. #84
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    mda... vorbesc cu peretii aici

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •