View Poll Results: Participi la FM ?

Voters
22. You may not vote on this poll
  • da

    10 45.45%
  • nu

    12 54.55%
Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 201

Thread: Fm - Bucuresti , 27 februarie , ora 19.00-Carul cu bere

  1. #64
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Deci, cine vine daca vin eu ?
    Daca aduci niste hidromel d'ala de 50 de grade, vin eu.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #65
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    bai umbro, ce'ai baut? ce'i cu dimensiunea acelui post, ma sperie

    bai tailar, la fm'u asta tre sa ajungi. s'a stabilit.


    doar vorba aia, vine si marius tr
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  3. #66
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Deci vine toti?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  4. #67
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    vine toti, il luam si pe bumbi cu forta
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  5. #68
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Ne facem brigada!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #69
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    gata, i'am transmis si lui.
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  7. #70
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    Buna seara.

    Cu siguranta este o veste foarte buna si sunt convins de faptul ca toata comunitatea onlinesport a asteptat aceasta veste cu sufletul la gura, el este un user foarte apreciat pe acest forum, foarte respectat si in acelasi timp este foarte iubit de fetele care posteaza aici, este un user care intotdeauna s-a purtat exemplar pe acest forum cu persoanele de gen feminin, de fiecare data venea cu niste complimente de care nici macar marele White Shadow nu a auzit, avea niste texte in el absolut dementiale si de fiecare data posta ( "posta" este un termen forumistic, inseamna "scria" ) poezii marca Eminescu, acum a primit ban deoarece a sarit in apararea unei fete, un user ( "user" inseamna un om care scrie intr-o comunitate virtuala ) a comparat-o cu o broasca si el ca un adevarat gladiator a sarit in apararea ei si a inceput sa-l injure pe acel user, a fost un gest apreciat de toata lumea deoarece nimeni nu a avut curajul sa scrie nimic dar Marius a demonstrat atunci ca este un user care intotdeauna va spune ce are de spus indiferent de consecinte, pentru acel gest a primit ban ( "ban" inseamna atunci cand moderatorul iti interzice dreptul de a mai posta pe forum din cauza faptului ca ti-ai bagat **** in el regulament, nu inseamna ca a primit bani ).....de fiecare data cand intra pe un thread ( "thread" inseamna un subiect de discutie care este deschis de un user, adica de un om, de ex noi de aflam acum pe un thread ) era intampinat de cel putin 10 persoane care ii urau sa aiba parte de o zi placuta in continuare, el discuta cu toata lumea pentru ca era o persoana sociabila, cel mai bine se intelege cu Jerry, Diablo si Hard...erau ca si cei 4 muschetari, toti pentru unul si unul pentru toti...sunt convins de faptul ca cele 3 persoane ii vor face o mare surpriza la terminarea FM-ului si il va duce intr-un loc la care altii doar viseaza.Nu iti recomand sa iti faci si tu simtita prezenta la FM deoarece nu cred ca vei rezista sa vezi de cate cuvinte frumoase va avea parte Marius la FM, cu siguranta gelozia ta isi va spune cuvantul si vei lua atitudine.Cred ca esti foarte mandra de barbatul tau...daca si in viata de zi cu zi are acelasi stil ca si pe forum atunci sunt convins de faptul ca e barbatul ideal pentru tine....dar ma gandesc ca oricum e cat timp te-ai maritat cu el.

    Iti doresc sa ai parte de o seara placuta in continuare si sa-i spui urmatoarea propozitie : "Batman draga, a spus Joker ca este alaturi de tine"....

    On-topic ( "on-topic" inseamna atunci cand vrei sa postezi in legatura cu subiectul threadului ) - vin si eu la FM doar daca vine si bunica lui Univeral.
    !!!!
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  8. #71
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Des Esseintes View Post
    Ne facem brigada!
    cine plm e creatura?

  9. #72
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Shadow dixit

    5 oameni deja la FM; e un inceput

  10. #73
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Des Esseintes View Post
    Deci vine toti?
    vine fetele vine
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  11. #74
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    io vreau sa exista in poll optiunea "cred ca da" ca sa pot sa votez.
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  12. #75
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    de acord cu pinki

  13. #76
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,912
    Reputatie
    1
    cred ca sunt de acord si eu cu pinki
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #77
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    da, mai propun si alte variante, printre care : cred ca nu; vin daca ma ia cineva cu avionul; depinde de vremea de afara; posibil, sa vedem ce`mi spune neti sandu in dimineatza respectiva, etc.

    p.s: cand am plecat din iasi spre bucale ningea de mama focului, unde mai pui ca batea si`un vant de`mi deranja freza . nu va mai prostiti si faceti un FM de minim 20 de persoane

    ah, si mai era faza ca nu stiam unde o sa dorm. in cele din urma s`o oferit serjiu si hard

  15. #78
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Ma care l-ati vazut pe Ess ca sa-l spanzur de limba?
    PS A stiut Balaci ce face, ia uite e singur intre atatea printese
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  16. #79
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,475
    Reputatie
    1
    O sa vin si eu la FM desi pica tot in zi de salariu. Vad eu cum fac vreun overtime si apar vreo 2-3 ore. La karaoke pot ajunge si pe la 21-21.30.... Sper sa vina si vlad sa-i fac un test de inteligenta artificiala.

  17. #80
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    O sa vin si eu la FM desi pica tot in zi de salariu. Vad eu cum fac vreun overtime si apar vreo 2-3 ore. La karaoke pot ajunge si pe la 21-21.30.... Sper sa vina si vlad sa-i fac un test de inteligenta artificiala.
    asta faceti voi acasa in Slobozia?
    daca o sa fiu in Bucuresti e posibil sa fac o surpriza si sa ajung!
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  18. #81
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    ti-ai face un bine daca ai iesi macar din casa ,vladut
    si eu cred ca vin,daca va fi o zi cu luna plina
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  19. #82
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,475
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    asta faceti voi acasa in Slobozia?
    daca o sa fiu in Bucuresti e posibil sa fac o surpriza si sa ajung!
    Acasa la Slobozia mai facem cate un liceu agricol, colegiu... in functie de posibilitati...

    Surpriza va fi una placuta... In lipsa lui MariusTR ne multumim si cu tine

  20. #83
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,912
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    ti-ai face un bine daca ai iesi macar din casa ,vladut
    si eu cred ca vin,daca va fi o zi cu luna plina
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Acasa la Slobozia mai facem cate un liceu agricol, colegiu... in functie de posibilitati...

    Surpriza va fi una placuta... In lipsa lui MariusTR ne multumim si cu tine
    In caz ca sunt dinamovist va raspund ca iesiti la pascut ... dar dupa cum zice Vlad, nu sunt atat de dinamovist ... doar veniti la FM
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #84
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    numai ca sa-l cunosc pe vlad si merita sa vin

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •