View Poll Results: Voi fi prezent la FM pe 30 ianuarie ?

Voters
31. You may not vote on this poll
  • Da

    12 38.71%
  • Nu

    19 61.29%
Page 4 of 31 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 633

Thread: FM - Bucuresti , 30 ianuarie , ora 19.00 - Carul cu Bere

  1. #64
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Ma, ma tot intreb de mult. Ipponul e procedeul ala prin care ajungi la o pozitie ce poate avea conotatii sexuale in mintea mea bolnava?
    N-o provoca la discutii si nu o lua la intrebari ... o sa creada ca o placi si o sa te urmareasca pe tot forumul ... iti zic din experienta ..

  2. #65
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,380
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by MariusTR View Post
    Pai au zis pe threadul de pe Diverse ... sigur cu gand de bataie si cu care as avea sigur probleme daca vin : jerry ( pe care l-am injurat de mama, tata si stramosi acum 2 ani si nu m-a uitat si de care am zis ca arata ca curu de maimuta , arata ca ribbery in ultimul stadiu de boala ), diablo transformat in kashanakaki ( care a si deschis threadul pe Diverse - si pe copchilu asta l-am facut in toate felurile ), hardliner ( cu care am avut shouri legate de dualul sau double things, am zis lu' gagica-sa ca are moaca de broasca)... si inca fro doi care ma urasc ( acum nu le stiu numele ca nu am chef sa imi amintesc) care vor bataie ca sa se afle in treaba.

    Luati separat astia sunt niste bete de chibrituri pentru alura mea ( de exemplu copchilu Diablo are abia 18 ani, e un țînc pe langa 29 ani ai mei) , dar daca se strang impreuna ca haita , e greu sa-i faci pe toti odata.

    Si in plus, cum explic eu Laurei ( nevasta-mea ) ca mergem la un local undeva si trebe sa ma apar si sa dau bucati in stg si dreapta ...
    ma intreb cum cotcodacesti in timp ce tastezi...
    gaina!
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  3. #66
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Chestia e c-am facut si eu judo cand eram micut si erau pozitii care ma puneau in pozitii... incomode
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  4. #67
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Marius, eu nu o sa vin la FM nici daca apari tu, nici daca nu apari. Din partea mea poti sa vii si sa te distrezi cat vrei, nu vei avea absolut nicio problema.

  5. #68
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    erau pozitii care ma puneau in pozitii... incomode
    Nebunateco!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  6. #69
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Pai e cam bizar cum cel mai mare forum de sport din Romania nu prea reuseste la capitolul asta, al agapelor intre useri.
    E bizar cum mai ataca si pe altii care reusesc FM-uri cu peste 30 de oameni.

  7. #70
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Tailare, ia niste servetele si sterge-ti balele
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  8. #71
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    N-am bani de servetele, folosesc maneca, ca nea Gigi.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. #72
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Da' tu n-ai butoni de diamant

    hehehehehe heheheheheheheheheheehehe
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  10. #73
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    N-am butoni de diamant, dar am balele daurite.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  11. #74
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Deci vii la FM?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  12. #75
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Daca-mi sosesc costumele de la curatat de la Londra, vin. Eu ori fac figura de George Brummell, ori nu mai vin deloc.
    Tu vii?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #76
    sport legend angel_with_tail's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti, Romania
    Posts
    3,311
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MariusTR View Post
    Tanti, si aici ma urmaresti ? Ti-am mai zis ca nu vreau sa te scot la suc, ca nu-mi placi din cauza feței ... te rog nu mai insista.

    Hai sa-i lasam pe oamenii astia buni sa-si organizeze FMu'.

    Uite, daca vrei, corespondam pe ym, 5 min am si pentru tine ... aici nu mai intra in dialog cu mine ... mnok ?

    PS: Asa se intampla cand dai sperante unei cucoane ... te urmareste peste tot...

    Ia vezi cui spui tu "tanti".
    Ai vrea tu sa ai macar ocazia sa ma vezi, omule plin de idei(cred ca stii cum se zice in traducere libera la un astfel de individ).

    Iar te mangai? Scoate-o pe tanti nevasta ta la un suc, pun pariu ca i-ar prinde bine sa te mai dezlipesti din cand in cand de calculator.

    Quote Originally Posted by MariusTR View Post
    N-o provoca la discutii si nu o lua la intrebari ... o sa creada ca o placi si o sa te urmareasca pe tot forumul ... iti zic din experienta ..
    Ba ma leshi? Iar te-ai uitat dimineata in oglinda si mangaindu-te ti-ai zis cat de 1.80 cu muschi esti tu?

    Ia sa vedem cine urmareste pe cine si cine are sperante la vreo ceva,vino cu dovezi. Eu vin cu niste postari de ale tale,care bineinteles erau "la misto" :

    Quote Originally Posted by MariusTR View Post
    Deci asta e! Te deranjeaza gandul ca eu si fosta ta prietena am putea sa avem ceva legaturi ...
    Eu nu sunt violent cu femeile , deci s-ar putea sa-mi mearga ... in 17 ajung prin Bucuresti si s-ar putea sa vad ce pot sa fac in privinta asta ...
    Quote Originally Posted by MariusTR View Post
    Angel e o femeie frumoasa si are dreptul sa-si traiasca viata.
    Quote Originally Posted by MariusTR View Post
    Esti sexoasa , de aia te-am pus ... esti funny si sensibila, frumoasa ... si activa.

    Daca nu as fi insurat si nu ai avea prieten pe boudyguardu ala, te-as lua de nevasta.

    LE: Merci angel pentru vot. Te pup dulce.
    O daa.. Mai sunt si altele dar imi e asa o lene sa le caut...
    Si sa stii si tu:parerea ta nu conteaza absolut deloc pt mine. Din acest moment nu iti voi mai raspunde,poate te saturi sa vorbesti singur.


    Imi pare rau ca m-am comportat cu tine asa cum am facut-o mereu cu restul forumistilor: respectuos.

    OT: Eu nu cred ca ajung la finele lunii ian. Desi daca e vineri...s-ar putea sa imi fac simtita prezenta -dar mai bine nu promit si vin,decat sa promit si sa nu ajung.
    Last edited by angel_with_tail; 19th January 2009 at 12:59.
    [B][COLOR="Purple"]::Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away::[/COLOR][/B]

  14. #77
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by angel_with_tail View Post
    Din acest moment nu iti voi mai raspunde,
    Doamne ajuta.

    Sa mute careva posturile lu Angel, nu au treaba cu subiectul threadului ... deci iubirea neimpartasita pentru un om insurat intra la alt capitol. Bre, oamenii vorbesc de FM aici ...

    Mersi.
    Last edited by MariusTR; 19th January 2009 at 13:03.

  15. #78
    sport legend angel_with_tail's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti, Romania
    Posts
    3,311
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MariusTR View Post
    Sa mute careva posturile lu Angel, nu au treaba cu subiectul threadului ... deci iubirea neimpartasita pentru un om insurat intra la alt capitol. Bre, oamenii vorbesc de FM aici ...

    Mersi.
    Iluziile tale neimpartasite.

    Mai uita-te odata: am raspus la o postare a ta adaugand la final parerea mea despre acest FM.

    Baieti si fete : in final care si cum ajunge pe la FM-UL asta?
    [B][COLOR="Purple"]::Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away::[/COLOR][/B]

  16. #79
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Tailare, daca ma scoti la un cico si promiti ca te comporti ca o domnisoara adevarata?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  17. #80
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    MariusTR legat de semnatura ta: stai linistit ca nu ai egal

  18. #81
    sport legend angel_with_tail's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti, Romania
    Posts
    3,311
    Reputatie
    1
    Cristian, tu nu vii la FM?
    [B][COLOR="Purple"]::Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away::[/COLOR][/B]

  19. #82
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Tailare, daca ma scoti la un cico si promiti ca te comporti ca o domnisoara adevarata?
    Dau un britfor sau un kiwi la dozator, dar in ceea ce priveste comportamentul de dom'soara e greu sa promit ceva pen'ca ma-mpiedic de cojones.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #83
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by angel_with_tail View Post
    Cristian, tu nu vii la FM?
    Stresiunea se termina pe 20 februarie De aia am zis eu ca e mai bine de FM-uri prin Martie-Aprilie, abia se mai incalzeste

  21. #84
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Dau un britfor sau un kiwi la dozator, dar in ceea ce priveste comportamentul de dom'soara e greu sa promit ceva pen'ca ma-mpiedic de cojones.
    Daca-s asa mari iti recomand o tura la d-soarele de la Gara, sa te mai racoresti nitel
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •