View Poll Results: Voi fi prezent la FM pe 30 ianuarie ?

Voters
31. You may not vote on this poll
  • Da

    12 38.71%
  • Nu

    19 61.29%
Page 3 of 31 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 633

Thread: FM - Bucuresti , 30 ianuarie , ora 19.00 - Carul cu Bere

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MariusTR View Post
    Tu daca ai primi amenintari de la 4-5 useri ca daca vii te iau la bataie, ai mai merge ?

    Bai, hai ca daca erau numai 1 sau 2 , nu era problema, ca am 1.80 si sunt un pachet de muschi ... dar cu o armata de ciumpalaci, fie ei si slabanogi si pipirigii... nu-s eu Hercules
    In plus veneam si cu sotia si o aveam si pe ea pe cap pe langa scandalurile cu aia 5 oameni.

    Data viitoare cand o sa vina doar oameni pasnici, apar si eu. Chiar imi doream sa vin ... dar nu in conditii razboinice
    Care sunt aia 4 sau 5 care te luau la bataie ?? In plin centru bucurestiului... sau pe unde o fi situat caru' ala cu bere

  2. #44
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Aia 4-5 sunt... Angel

    Hai ma pachetule de muschi, recunoaste ca ti-e frica de o fetiscana de douaj' si ceva de ani
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  3. #45
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Vine Relansat????

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Ti-e frica de Dana ??? Vezi ca a participat la diverse concursuri de culturism, K1 la Amsterdam, Centuri de 7 Dane ....

  5. #47
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Pai au zis pe threadul de pe Diverse ... sigur cu gand de bataie si cu care as avea sigur probleme daca vin : jerry ( pe care l-am injurat de mama, tata si stramosi acum 2 ani si nu m-a uitat si de care am zis ca arata ca curu de maimuta , arata ca ribbery in ultimul stadiu de boala ), diablo transformat in kashanakaki ( care a si deschis threadul pe Diverse - si pe copchilu asta l-am facut in toate felurile ), hardliner ( cu care am avut shouri legate de dualul sau double things, am zis lu' gagica-sa ca are moaca de broasca)... si inca fro doi care ma urasc ( acum nu le stiu numele ca nu am chef sa imi amintesc) care vor bataie ca sa se afle in treaba.

    Luati separat astia sunt niste bete de chibrituri pentru alura mea ( de exemplu copchilu Diablo are abia 18 ani, e un țînc pe langa 29 ani ai mei) , dar daca se strang impreuna ca haita , e greu sa-i faci pe toti odata.

    Si in plus, cum explic eu Laurei ( nevasta-mea ) ca mergem la un local undeva si trebe sa ma apar si sa dau bucati in stg si dreapta ...

  6. #48
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Iti promit eu ca va fi totul ok. Iar daca e ceva il sun pe Zmara, vine repede.

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    La cine te referi cand zici asa: "hardliner ( cu care am avut shouri legate de dualul sau double things, am zis lu' gagica-sa ca are moaca de broasca)" ?? Daca zici cumva de Dana, care nu mai e prietena lui, esti un prost, fiindca nu o cunosti, nu are "moaca de broasca", iar tu iti permiti sa faci astfel de afirmatii, avand in vedere ca nu ti-ai aratat chipul ala muschiulos in viata ta. Ia pune o poza sa te vedem si noi ce "alura" ai tu....

  8. #50
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Vadim, eu in tine am incredere, ca esti un om cu scaun la cap si esti om responsabil, stiu ca ai face tot posibilul sa iasa bine, dar din pacate situatia e mai complicata ... si sincer nu vreau sa-ti creez dificultati. FM-ul e pentru prieteni, nu sa stea lideru si sa impiedice scandalurile.

  9. #51
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MariusTR View Post
    Si in plus, cum explic eu Laurei ( nevasta-mea ) ca mergem la un local undeva si trebe sa ma apar si sa dau bucati in stg si dreapta ...
    ii arati istoricul posturilor tale si va intelege singura ... sau mai bine nu,ca poate trece de partea atacatorilor
    If you get in trouble, just go back in time!

  10. #52
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    Pai si ce treaba are forum cu intalnirile de afara? Nu tu ziceai ca vei rade cu baietii la o bere?

  11. #53
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0


    Ea n-are treaba cu forumurile.

  12. #54
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    sunt curios cati va adunati ca vad ca multi spun ca participa dar cand e FM parca vad ca sunt doar 3-4 persoane prezente
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  13. #55
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Pai e cam bizar cum cel mai mare forum de sport din Romania nu prea reuseste la capitolul asta, al agapelor intre useri.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #56
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by resita View Post
    sunt curios cati va adunati ca vad ca multi spun ca participa dar cand e FM parca vad ca sunt doar 3-4 persoane prezente
    3 persoane au votat pana acu

  15. #57
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristian View Post
    3 persoane au votat pana acu
    pai una-i votul si alta e scris pe thread
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  16. #58
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Pai e cam bizar cum cel mai mare forum de sport din Romania nu prea reuseste la capitolul asta, al agapelor intre useri.
    Agape? Stai ca m-ai pus sa deschid dictionarul... Stii care e chestia, si spun din experienta de peste ani. In general lume noua la fm-uri nu e. Sunt putini care au curaj sa vina sa stea fata in fata la o masa dupa diverse diferende pe aici. Lumea scrie pe un forum dorind sa isi protejeze intimitatea, sa isi faca parera cunoscuta, sa se mai ia la cearta cu altii etc. Pe ultimul loc este sa se cunoasca. Spun in general, pentru ca exista si o minoritate care doreste sa vina si sa stea la o bere/suc/ mancare alaturi de colegi de forum si sa ii vada fata in fata pe unii sau altii.

  17. #59
    sport legend angel_with_tail's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucuresti, Romania
    Posts
    3,311
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MariusTR View Post
    Tu daca ai primi amenintari de la 4-5 useri ca daca vii te iau la bataie, ai mai merge ?

    Bai, hai ca daca erau numai 1 sau 2 , nu era problema, ca am 1.80 si sunt un pachet de muschi ... dar cu o armata de ciumpalaci, fie ei si slabanogi si pipirigii... nu-s eu Hercules
    In plus veneam si cu sotia si o aveam si pe ea pe cap pe langa scandalurile cu aia 5 oameni.

    Data viitoare cand o sa vina doar oameni pasnici, apar si eu. Chiar imi doream sa vin ... dar nu in conditii razboinice
    Daca vrei sa se comporte lumea civilizat cu tine, comporta-te civilizat cu ei. Ma leshi cu cei 1.80 si pachetele de muschi?

    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Aia 4-5 sunt... Angel
    Hai ma pachetule de muschi, recunoaste ca ti-e frica de o fetiscana de douaj' si ceva de ani
    Cum sa nu ii fie, ii rup capul daca apare. Pacat ca oricum eu am anuntat(in repetate randuri) ca nu vin. E cu capu' omu' asta oricum..

    Quote Originally Posted by MariusTR View Post
    Pai au zis pe threadul de pe Diverse ... sigur cu gand de bataie si cu care as avea sigur probleme daca vin : jerry ( pe care l-am injurat de mama, tata si stramosi acum 2 ani si nu m-a uitat si de care am zis ca arata ca curu de maimuta , arata ca ribbery in ultimul stadiu de boala ), diablo transformat in kashanakaki ( care a si deschis threadul pe Diverse - si pe copchilu asta l-am facut in toate felurile ), hardliner ( cu care am avut shouri legate de dualul sau double things, am zis lu' gagica-sa ca are moaca de broasca)... si inca fro doi care ma urasc ( acum nu le stiu numele ca nu am chef sa imi amintesc) care vor bataie ca sa se afle in treaba.
    Luati separat astia sunt niste bete de chibrituri pentru alura mea ( de exemplu copchilu Diablo are abia 18 ani, e un țînc pe langa 29 ani ai mei) , dar daca se strang impreuna ca haita , e greu sa-i faci pe toti odata.
    Si in plus, cum explic eu Laurei ( nevasta-mea ) ca mergem la un local undeva si trebe sa ma apar si sa dau bucati in stg si dreapta ...
    Nu cred ca Hardliner te-a amenintat vreodata din acest motiv. Adauga in lista aia si una bucata ex-practicanta judo -care mi-s io:broasca!

    Cu betele de chibrit ma faci sa rad, sa moara Bibi! De unde ii cunosti tu pe ei personal ca sa stii ca sunt "bete de chibrituri" ?
    Laura ar trebui sa afle ce are la usa, si apoi nu ar mai intreba de ce IEI(ca nu cred ca apuci sa dai) bucati.
    Si inca ceva: Tu chiar crezi ca(indiferent ce s-a scris aici pe forum) cineva s-ar cobori la nivelul de a lovi un individ ca tine?

    Quote Originally Posted by Cristian View Post
    La cine te referi cand zici asa: "hardliner ( cu care am avut shouri legate de dualul sau double things, am zis lu' gagica-sa ca are moaca de broasca)" ?? Daca zici cumva de Dana, care nu mai e prietena lui, esti un prost, fiindca nu o cunosti, nu are "moaca de broasca", iar tu iti permiti sa faci astfel de afirmatii, avand in vedere ca nu ti-ai aratat chipul ala muschiulos in viata ta. Ia pune o poza sa te vedem si noi ce "alura" ai tu....
    Multumesc. Asta spuneam si eu : vorbeste fara sa cunoasca personal macar pe vreunul de pe forum.
    Last edited by angel_with_tail; 19th January 2009 at 11:12.
    [B][COLOR="Purple"]::Life is not measured by the number of breaths we take,but by the moments that take our breath away::[/COLOR][/B]

  18. #60
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Tanti, si aici ma urmaresti ? Ti-am mai zis ca nu vreau sa te scot la suc, ca nu-mi placi din cauza feței ... te rog nu mai insista.

    Hai sa-i lasam pe oamenii astia buni sa-si organizeze FMu'.

    Uite, daca vrei, corespondam pe ym, 5 min am si pentru tine ... aici nu mai intra in dialog cu mine ... mnok ?

    PS: Asa se intampla cand dai sperante unei cucoane ... te urmareste peste tot...

  19. #61
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    . Lumea scrie pe un forum dorind sa isi protejeze intimitatea, sa isi faca parera cunoscuta, sa se mai ia la cearta cu altii etc. Pe ultimul loc este sa se cunoasca.
    Aici ma regasesc si eu. Motivul asta, plus faptul ca am toate costumele la curatat la Londra face sa am o retinere in a veni.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #62
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by angel_with_tail View Post
    Adauga in lista aia si una bucata ex-practicanta judo -care mi-s io:broasca!
    Ma, ma tot intreb de mult. Ipponul e procedeul ala prin care ajungi la o pozitie ce poate avea conotatii sexuale in mintea mea bolnava?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  21. #63
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Te inseli, il confunzi cu ipoponul.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •