Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 74

Thread: IL LUCE

  1. #22
    incepator
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cluj-napoca
    Posts
    10
    Reputatie
    1

    sa vina IL LUCE!

    de cate semnaturi e nevoie sa se stanga in tara asta sa plece odata iordanescu asta!da cu mircea sandu cu tot!!! macar in ceasul al 12-lea sa-l aduca pe Lucescu!e cea mai buna solutie pt 2006!azi e conferintza de presa la federatzi si poate vedem si noi contractul lui iordanescu!sa dea D-zeu sa nu-l fii semnat sa fie mai usor pt venirea IMPARATULUI!!!Hai Romania!!!

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Stati calmi ca pana ii Sandel la federatie nici gand sa vina il luce. Ce credeti ca sandu ii prost sa-si ia singur mancarea de la gura (si banii din buzunar)?? Coruptiaa... asta-i de vina si aici...ca peste tot...

  3. #24
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Sa vedeti ca pana la urma dorinta se va indeplini....cand? Nu stiu
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #25
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Targoviste
    Posts
    4
    Reputatie
    1

    eu zic lucescu!

    eu cred ca lucescu mircea este mult mai bun decat iordanescu! cu toate ca iordanescu a fost cel care ne-a calificat la 3 campionate, dar asta a fost demult! cred ca in momentul actual il luce este cel mai bun!

  5. #26
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Zi , ca si asa nu ne aude nimeni !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  6. #27
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Stire pe site-ul TVR
    http://www.tvr.ro/stiri-tvr/sport/index.php

    Lucescu a fost ofertat de Mircea Sandu

    Cotidianul turc "Hurriyet" a publicat un interviul al antrenorului roman Mircea Lucescu, in care acesta declara ca presedintele Federatiei Romane de Fotbal, Mircea Sandu, i-a facut o oferta sa antreneze atat echipa Besiktas, cat si reprezentativa Romaniei.
    "De doi ani tot primesc oferte pentru a antrena reprezentativa Romaniei. Presedintele FRF mi-a facut o propunere interesanta, sa antrenez atat pe Besiktas cat si reprezentativa Romaniei. Inca nu am dat un raspuns. In plus am primit oferte importante de la federatiile din Serbia Muntenegru si Rusia. Indirect, mi se propune sa antrenez echipa nationala a Turciei. Am auzit ca sunt dorit la conducerea tehnica a acestei echipe, dar nu am primit o oferta oficiala. Oricum, in prezent selectioner este Senol Gunes, care se descurca foarte bine", a afirmat Lucescu.
    Lucescu a mentionat ca isi doreste sa antreneze o echipa nationala. "Inca nu am decis care sa fie echipa pe care o voi antrena, insa intentionez sa discut cu conducerea clubului Besiktas in legatura cu acest subiect", a spus Lucescu.

    Ce vorbeste asta ?
    Serrbia, Rusia , Turcia , da' noi ?
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  7. #28
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Se pare ca vine Mircea Lucescu !
    I s-a facut o oferta de a antrena si Besiktas si Nationala noastra pina la vara .
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  8. #29
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    your learning dude
    anti Dinamo, anti oier

  9. #30
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    mda nu o sa se intimple marius iordanescu deja a semnat
    anti Dinamo, anti oier

  10. #31
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Da , da' poate nesimtitu' poate se simte...
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  11. #32
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Eu nu cred ca a semnat, parerea mea este ca iordanescu nu va mai fi antrenorul nationalei.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  12. #33
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Venirea lui Lucescu la nationala Romaniei ar insemna o catastrofa. Sunteti penibili si voi ca si presa corupta care nu vrea sa arate adevaratele tare ale fotbalului romanesc.

  13. #34
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Gica, iar ai citit presa corupta cu un ochi? Iar ai scris pe forum fara sa gandesti? care "adevarate tare", gica? Ia zi dupa parerea ta, care nu e penibila, (cum ar putea fii?), ar trebuii sa fie Fane Iovan antrenor la nationala, nu? PENIBIL

  14. #35
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ce facushi muica, cazushi de pe Marte?
    Daca si Lucescu e catastrofa, atunci cine e potrivit pt Nationala, tot Iordanescu....
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #36
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Gica Chioru
    Venirea lui Lucescu la nationala Romaniei ar insemna o catastrofa. Sunteti penibili si voi ca si presa corupta care nu vrea sa arate adevaratele tare ale fotbalului romanesc.
    LOOOOOOOOL.......... "presa corupta" looooooooooooooooooooooooooooool

    TU ESHTI PENIBIL! PE BUNE ACUM! SHI FARA RESENTIMENTE!
    ex-alpopa

  16. #37
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Presa este intr-adevar corupta, nu vad nimic amuzant in chestia asta, este corupta din cauza lui jiji fecali al vostru
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  17. #38
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Presa este intr-adevar corupta, nu vad nimic amuzant in chestia asta, este corupta din cauza lui jiji fecali al vostru
    LOL Pe asta de unde ai mai scos-o?! Ce presa citeshti tu prin Kuweit in care nu-l ia nimeni la mishto pe Becali?! Spune-ne shi noua ca pe aici nu gasim.....
    ex-alpopa

  18. #39
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Tu de internet ai auzit? Se pare ca nu, dar iti spun eu...internet se cheama interferenta prin care tu intri pe acest forum, fara el nu ai mai putea sa postezi aici
    gazeta sporturilor este platita de jiji becali ca sa-l laude, la fel ca si pro tv, alte ziare si televiziuni...apropos, tu de pe ce planeta ai venit? Am auzit ca s-au dus niste roboti americani pe Marte, poate te-or fi adus ei pe Pamant
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  19. #40
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Tu de internet ai auzit? Se pare ca nu, dar iti spun eu...internet se cheama interferenta prin care tu intri pe acest forum, fara el nu ai mai putea sa postezi aici
    gazeta sporturilor este platita de jiji becali ca sa-l laude, la fel ca si pro tv, alte ziare si televiziuni...apropos, tu de pe ce planeta ai venit? Am auzit ca s-au dus niste roboti americani pe Marte, poate te-or fi adus ei pe Pamant
    FII SERIOS! De laudat nu-l lauda nimeni! Nicidecum Gazeta Sporturilor! Am insa ceva suspiciuni legate de ProTV, post la care Becali s-a cam abonat in ultimul timp cu interviuri; la fel shi Mitica Dragomir.
    Cat despre Gazeta, k vad ca eshti tare insistent : vezi k Tolontan, Buzarin shi Geambashu nu pierd nici o ocazie de a-l critica shi a-l lua la mishto. Ioanitzoaia e ceva mai echilibrat (doar e redactor shef) dar in nici un caz nu-l lauda!
    ex-alpopa

  20. #41
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Pai normal ca il mai si inteapa, ar fi prea vizibila spaga pe care o da...
    Oricum presa romaneasca sta la picioarele lui jiji fecali, la toti le da bani ca sa scrie despre el si steaua...cam asta e situatia, din pacate...
    Last edited by ady_azzuro; 15th January 2004 at 22:49.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  21. #42
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Becali , are multe bube in cap , da se scoate , cu Biserici , cu ajutoare pentru nevoiasi , case de batrini , orfelinate .
    Este un om simplu , care sigur ca a tras si el un tun tzarisorii noastre . Dar este greu de restabilit adevarul ( banuieli ).
    De Dinel ce spui ?
    Copos ? etc

    DE LUCESCU ERA VORBA , VINE ?
    SAU RAMANEM CU NEMERNICU' ?
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •