Results 1 to 7 of 7

Thread: Minciuni!!!

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Thumbs down Minciuni!!!

    In primul rand as vrea sa ma refer la articolul d ieri,cel cu Mitica Dragomir.In stirea dumneavoastra aparea afirmatia lui Dragomir cam asa:"CE sa caute chelnerul la Mutu in camera?Sa ii dea la buci?".Eu nu am vazut ieri pe nici un post de televiziune aceasta declaratie mai mult decat comica,si sunt sigur ca daca dansul ar fi spus un asemenea lucru,ar fi fost dat cu siguranta la stirile sportive.Asadar,nu stiu de ce aveti tendinta sa inventati anumite lucruri,probabil vreti sa faceti siteul mult mai interesant.Eu nu cred ca reusiti.
    Si in al doilea rand, stirea de azi referitoare la faptul ca sharapova a castigat US Open,vedeti ca ati mai uitat niste randuri in limba engleza,probabil de la stirea pe care ati furat'o,si doar ati tradus'o,de pe un alt site de sport.
    Destul de Jalnic!!!

  2. #2
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    A fost la Pro TV, iti zic eu, ia casetele si o sa vezi. Eu am scris-o de la Pro TV, suna-l pe Felix Dragici.

  3. #3
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lazia_sabin View Post
    In primul rand as vrea sa ma refer la articolul d ieri,cel cu Mitica Dragomir.In stirea dumneavoastra aparea afirmatia lui Dragomir cam asa:"CE sa caute chelnerul la Mutu in camera?Sa ii dea la buci?".Eu nu am vazut ieri pe nici un post de televiziune aceasta declaratie mai mult decat comica,si sunt sigur ca daca dansul ar fi spus un asemenea lucru,ar fi fost dat cu siguranta la stirile sportive.Asadar,nu stiu de ce aveti tendinta sa inventati anumite lucruri,probabil vreti sa faceti siteul mult mai interesant.Eu nu cred ca reusiti.
    am prins si eu faza de 2 ori la 2 posturi diferite, unul cred ca a fost B1

  4. #4
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    A fost data de mai multe ori, si la PRO TV si la B1TV. Era o declaratie data la telefon.

    Lazia Sabin. Pe viitor documenteaza-te inainte de a face afirmatii gratuite.
    Last edited by Sorin Blaj; 10th September 2006 at 15:30.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  5. #5
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Asa e lumea, nu ii costa nimic sa dea dun gura, e gratis.

  6. #6
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Uneori...costa.

  7. #7
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu si in cazul de fata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •