View Poll Results: Cine promoveaza din seria B3 in sezonul 2004-2005?

Voters
154. You may not vote on this poll
  • FC Oradea

    28 18.18%
  • Jiul Petrosani

    45 29.22%
  • Olimpia Satu Mare

    6 3.90%
  • U Cluj

    24 15.58%
  • UTA

    20 12.99%
  • Gaz Metan Medias

    22 14.29%
  • alta echipa (care anume?)

    9 5.84%
Page 1 of 62 1231151 ... LastLast
Results 1 to 21 of 1282

Thread: Cine va promova anul acesta din seria B3?

  1. #1
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1

    Cine va promova anul acesta din seria B3?

    Am considerat ca ar fi interesant sa vedem daca avem habar ce e prin seria asta, o serie extrem de disputata an de an!

  2. #2
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Sper sa promoveze UTA!

  3. #3
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    U cluj are sanse
    eu sper sa promoveze
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  4. #4
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    PHP Code:
    Ce te face sa crezi ca U Cluj are sanseCa mari modificari in lot nu suntiar venirea lui Ion Marin nu e de ajuns.... 

  5. #5
    ex-hai craiova!!!! corinutza_88's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova-e acasa
    Posts
    723
    Reputatie
    1
    eu as vrea jiul petrosani!
    si cred ca are sanse!
    parerea mea!
    [SIZE=5][FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]FORTZA STIINTA!!![/COLOR][/SIZE] [/FONT] [/SIZE]

  6. #6
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Am votat cu UTA, nu de alta, dar e echipa de suflet a lu' bunica-meu si pe motiv de Feyenoord, nu ca ar avea sanse mai multe decit oricare alta echipa din B3.

  7. #7
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    U CLuj nu are sanse, si pe de alta parte nu stiu daca ar fi indicat sa fie 2 echipe din acelasi oras... Sunt exemple ca nu se "intampla" bine (Ploiesti)
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  8. #8
    Ex:Ra_7000xp aclambiron's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    326
    Reputatie
    1
    Nu am votat pentru ca nu stiu cine va promova dar stiu sigur cine nu va promova:UTA.

    P.S. Sper ca am inteles bine intrebarea si ca se refera la ce credem si nu la ce am dori.

  9. #9
    sport legend Siljanoski's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    514
    Reputatie
    1
    da, se refera la ce credem...

  10. #10
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Cele 8 echipe din Poll sunt si dupa parerea mea favorite la promovare si vor incepe mai mult ca sigur sezonul cu gandul la Divizia A.

    FC Oradea este dupa parerea mea favorita la promovare. Bihorenii au jucatori cu experienta unui sezon in primul esalon, stau foarte bine din punct de vedere financiar si au o conducere pe masura. Ramane de vazut daca vor trece psihic peste esecul retrogradarii si vor reusi sa revina in Divizia A.

    Jiul Petrosani are sanse mari insa pierderea promovarii in ultima etapa anul trecut va conta foarte mult in acest sezon. Va fi greu pentru jucatori sa revina dupa acest esec si de aceea nu cred ca vor reusi sa obtina promovarea, dar va termina campionatul in primele 4 echipe.

    Olimpia Satu-Mare se va lupta ce de obicei pentru promovare, va fi prin zona, insa la sfarsitul sezonului va fi tot in B. Nu cred ca are forta si vointa necesara pentru a promova.

    U Cluj poate spera cu adevarat in acest sezon. Au cei 450.000 de euro din vanzarea lui Florescu si Cocis la Tiraspol, un antrenor nou (Ion Marin) cu multa experienta si multi jucatori foarte talentati. In plus, promovarea CFR-ului ii va motiva si mai mult pe jucatorii Universitatii care in acest an pot produce marea surpriza.

    UTA este o echipa care are resurse pentru promovare insa nu are linistea necesara. Probabil ca se vor pierde din nou in scandaluri pe sfarsitul sezonului si vor lasa locul altor echipe mult mai motivate.

    Gaz-Metan Medias poate fi alaturi de U Cluj una din surprizele acestui sezon. Au resursele necesare si un antrenor de perspectica (Nelutu Sabau) care nu este presat de conducere cu promovarea, avand linistea necesara pentru a construi o echipa buna. Chiar daca nu vor promova in acest an, Gaz-Metan va intra in sezonul urmator cu o echipa foarte bine pregatita.
    Last edited by Edgar; 7th August 2004 at 23:24.

  11. 22nd July 2004, 14:01

  12. #11
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dragos_popa17
    Cele 8 echipe din Poll sunt si dupa parerea mea favorite la promovare si vor incepe mai mult ca sigur sezonul cu gandul la Divizia A.
    eu vad 6 echipe in poll + optiunea Alta echipa (care anume)
    unde vezi tu 8
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  13. 22nd July 2004, 14:04

  14. 22nd July 2004, 14:07

  15. 22nd July 2004, 14:12

  16. 22nd July 2004, 14:14

  17. 22nd July 2004, 14:20

  18. #12
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1

    Exclamation dragos_popa17

    Quote Originally Posted by dragos_popa17
    UTA este o echipa care are resurse pentru promovare insa nu are linistea necesara. Probabil ca se vor pierde din nou in scandaluri pe sfarsitul sezonului si vor lasa locul altor echipe mult mai motivate.
    UTA ar putea sa aiba resurse, inca nu le are. Sper ca sezonul acesta linistea necesara va aparea in cadrul echipei si vor disparea scandalurile. De fapt nu sper, asa se pare...
    Eu zic ca daca UTA nu e la mai mult de 6 pct de locul 1 la sfarsitul turului, se va bate pentru promovare!
    Last edited by Edgar; 7th August 2004 at 23:27.

  19. #13
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Tin sa-ti spun ca Sorin Cigan e bihorean!!!!

  20. #14
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1

    Post jorgensen

    Da, stiu. Sau asa stiam si eu. Pe mine nu ma deranjeaza. Ar trebui?

  21. #15
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Daphix_
    Da, stiu. Sau asa stiam si eu. Pe mine nu ma deranjeaza. Ar trebui?
    Tu ce zici ? Poate ca nu, ca el e prieten cu Vizer, care nu mai e prieten cu Filip, care e primar in Oradea. Dar, oricum, voi nu aveti nici macar o sansa. Noi macar avem antrenor, si putini jucatori care stiu ce e divizia A. Si toti sunt foarte optimisti. Daca mai iti spun ca Jenei e presedinte, te-am spart, nu ? Pacat ca voi la meciul de acasa cu noi nu o sa incapeti pe stadion, pentru ca noi o sa venim 5000, si umplem tot stadionul, ca numai atatea locuri aveti. NU AVETI FATA DE "A". Noi DA.

  22. #16
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Mda, ce sa mai zic... intr-adevar cu asa argumente solide m-ai lasat fara replica.
    Sa intrati in div. A cu brio, sa aveti in echipa doar fetze de div. A si sa umpleti stadionul! Iar cand veniti la noi la Arad, sa nu mai veniti iar 5mii ca data trecuta, ca nu mai prind loc si as vrea sa vad si eu meciul. In rest toate cele bune.
    Poate mai discutam dupa meciurile directe.

  23. #17
    Ex:Ra_7000xp aclambiron's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    326
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jorgensen
    Pacat ca voi la meciul de acasa cu noi nu o sa incapeti pe stadion, pentru ca noi o sa venim 5000, si umplem tot stadionul, ca numai atatea locuri aveti. NU AVETI FATA DE "A". Noi DA.
    Da,asa e cum spui tu.

  24. #18
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    alta echipa , da' nu stiu care
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  25. #19
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mariusmadmax
    alta echipa , da' nu stiu care
    nu cumva armatura zalau, echipa cu care parca tii tu
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  26. #20
    sport legend
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Serbia
    Posts
    1,795
    Reputatie
    1
    Vot - FC Oradea

  27. #21
    spellbound Profetu's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,496
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Siljanoski
    Am considerat ca ar fi interesant sa vedem daca avem habar ce e prin seria asta, o serie extrem de disputata an de an!
    Am preferat Jiul, intrucat aproape toate celelalte variante au mai fost in A si s-au facut de ras.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •