View Poll Results: Cine promoveaza din seria B3 in sezonul 2004-2005?

Voters
154. You may not vote on this poll
  • FC Oradea

    28 18.18%
  • Jiul Petrosani

    45 29.22%
  • Olimpia Satu Mare

    6 3.90%
  • U Cluj

    24 15.58%
  • UTA

    20 12.99%
  • Gaz Metan Medias

    22 14.29%
  • alta echipa (care anume?)

    9 5.84%
Page 51 of 62 FirstFirst ... 41495051525361 ... LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 1282

Thread: Cine va promova anul acesta din seria B3?

  1. #1051
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Toata lumea face calcule, de aia nu trebuie sa te superi pe t.b.
    Si noi facem calcule si ne dam cu presupusu, si bihorenii, si clujenii si toata lumea. Asta nu inseamna ca si se va indeplinii. Cateodata se mai adevereste proverbul "Socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ". la unii mai mult, la altii mai putin si asa cum o vrea Domnul.
    Nu vreu sa tin partea la nimeni dar fiecare om are caracterul sau unii mai impulsivi altii mai cumpatati.
    Jorgensen, daca are sa fie cum zici tu macar o sa ai ocazia sa-i dai peste nas prin faptul ca ai avut dreptate. Daca va fi invers...fiecare cu norocul sau.
    eu sper sa ne suranda norocul sambata. Daca nu ... asta este, mergem mai departe si incercam la altii (poate chiar la clujeni , asta ca sa va urcati amandoi la mine in cap si sa nu zica vreunul ca sunt partinitor :p )
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  2. #1052
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Tre` sa-ti spun peste tot sa te uiti la clasament si la rezultatele din etapa trecuta, ati pierdut la Lupeni, echipa nou promovata, pai ce mai vreti, v-ati laudat destul inainte sa inceapa campionatul ca rupeti tot, ca nu va sta nimeni in cale, pai uita ca nu e chiar asa

    Clasament:
    1 "U" Cluj
    2...16 restul
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  3. #1053
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    Doar pentru o saptamana va arata clasamentul asta asa.

  4. #1054
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Virus
    Cat ati platit la Dej mai??? Eu nu cred ca v-au pus sa platiti 150.000 lei. Iar ca sa ceri pentru un meci de divizia B 150.000 pe moina mi se pare absurd. Daca ati vazut galeria commando gruia pe moina va inselati. Au fost pur si simplu cativa CFR-isti care au dorit sa ajute galeria Dejului. Din cauza asta nu a fost nici macar un steag. Ne-am dat seama ca nu are rost cand v-am facut de cacao la Dej acasa cand noi am avut o gramada de steaguri iar voi ati venit cu un steguletz jegos. Ma distreaza ca va dati cu pumnul in piept de ce mare galerie aveti dar veniti in vizita la un meci la noi acasa sa vedeti ceea ce inseamna spectacol de divizia A. Iar de public sa nu pomenim ca voi ati incercat sa ii faceti sa strige tot stadionul dar de unde frate daca au fost CFR-isti. Veniti la noi sa vedeti cum striga tot stadionul!!! De valuri sa nu mai povestim pentru ca voi doar visati la asa ceva.
    Sunteti penibili. VAI DE "u".
    Vrei sa-ti arat niste poze dragute cu bannerele voastre??? Nu ati adus steaguri sau bannere de frica sa nu ramaneti fara ele. Noi avem cantece voi doar doar scandari, cantecele noastre le canta toti cei din galerie, pe ale voastre doar unul la o statie ca sa dea impresia de atmosfera. Valuri la noi in galerie nu se fac, nu s-au facut si nici nu o sa se faca niciodata, pentru ca noi suntem ultrasi. Nici o galerie adevarata nu face valuri.
    Publicul nu putem sa-l educam noi, si asta stii f. bine, voi ati incercat la un meci din IT sa faceti o coregrafie pe tot stadionul si nu v-a iesit. Publicul scandeaza doar atunci cand echipa conduce, asa a fost si cu Steaua, pana la 0-0 doar galeria facea atmosfera, dupa ce am dat gol strigau haide "U" si cei de la peluza si cei de la tribuna a 2-a.
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  5. #1055
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    "cfr renaste" slogan preferat de gloata desprins parca din horrorul lor preferat "Intoarcerea cadavrelor vii"..... si mortii incep sa prinda viata si glas unu cate unu.... Mai sunteti multi strigoilor?
    fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacu'

  6. #1056
    incepator MINERU's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Siljanoski
    Pot sa spere, dar e cam nerealista speranta asta...

    Ups iar va bate Valea
    Ce sa-i faci... suntem peste voi

  7. #1057
    sport legend
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    9,929
    Reputatie
    1
    Oho,meci cu ocupanta locului 2 in seria I.O sa aveti meci greu...

  8. #1058
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Da, pt ca se vor baga cu tot cu autobuz in poarta si vor trage cu ghiarele si dintii sa nu ia gol si vor bubui toate mingile in fata. Probabil aceasi desfasurare ca si in meciul cu Midia

  9. #1059
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    La batai, omoruri, furaciuni, timorat arbitrii/observatori in mod sigur, poate doar baietii de la Piatra sa mai stie, dar nici pe departe ca in Vale. Toate lumea stie ca echipele mineresti nu castiga atat prin fotbal cat prin, sa le zicem, mijloace extrasportive. Dar asta nu-i un motiv de mandrie.

  10. #1060
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Jiulistule deja ma enervezi, asa ca nu pot sa iti spun decat: Beeee-ul, Beeee-ul!
    HAI CFR CLUJ si TIMISOARA!

  11. #1061
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Te enerveaza pt ca zice adevarul, un adevar care evident nu-ti convine, dar esti constient de el.
    Mie mi-ar fi rusine sa plagiez un cantec al galeriei rivale...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  12. #1062
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Mie mi-ar fi rusine sa fac egal acasa cu satelitul echipei rivale.
    HAI CFR CLUJ si TIMISOARA!

  13. #1063
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Si mie mi-ar fi rusine ca echipa mea sa mearga pe ghencea si sa mimeze fotbalul "odihnind" titulari si nederanjand deloc poarta stelista.
    In alta ordine eu recunosc ca echipa mea va pica.... Dar tu recunosti ca esti un ofticat?
    Stau si ma uit bine si analizez gloata CFR Cluj care este un NIMENI in comparatie cu U Cluj si vrei sau nu trebuie sa recunosti. De aici se trage si frustrarea ta care te in*******este de atata ura, iar eu am pretentii de la tine Vali. Se admite faptul ca sunteti pe val dar schimbati neaparat gandirile alde tine pline de ura si veti ramane in A si veti avea si voi dupa cativa ani palmaresul celor de la U sau cine stie unul mult mai tare. Dar pana nu va schimbati mentalitatea cu ura intre oameni veti fi niste nulitati!
    Tu esti un biet copil care spune numa prosti de la un calculator dar care atunci cand este confruntat cu realitatea se taie ca maioneza. Te-ai speriat de un tip de la U Cluj pe numele lui Erszy sau ceva de genul asta si abia asteptai sa pleci sa nu dea de tine... Poate stii poate nu... dar a fost o farsa a la Buzdugan pusa la cale de un amic de-al tau iar tu ai luat o ditamai sulitza! Deci concluzia e ca nu mai tre sa asmuti "poponarii din SF" (citat din ceea ce ai zis tu!) pe el. El nu se coboara sa bubuie pustani alde tine care arunca mizerii doar din fatza compului in viata de zi cu zi fiind bieti ingersasi.
    Si ca sa vezi ca eu desi in viziunea ta sunt un miner prost care nu face 2 bani, iti urez bafta tzie, echipei tale, si sa dea Dumnezeu ca la anul sa jucati in UEFA si de ce nu... sa luati un campionat sa fiti mandrii ca sunteti ceferisti clujeni! Dar nu cu mentalitatea ta, ok?
    fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacu'

  14. #1064
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jiulistul27
    gloata cfr Cluj care este un NIMENI in comparatie cu U Cluj si vrei sau nu trebuie sa recunosti
    Asta-i de pus in rama

    Quote Originally Posted by Jiulistul27
    Te-ai speriat de un tip de la U Cluj pe numele lui Erszy sau ceva de genul asta si abia asteptai sa pleci sa nu dea de tine... Poate stii poate nu... dar a fost o farsa a la Buzdugan pusa la cale de un amic de-al tau iar tu ai luat o ditamai sulitza! Deci concluzia e ca nu mai tre sa asmuti "poponarii din SF" (citat din ceea ce ai zis tu!) pe el
    Ce-i cu Erji? ca aci n-am prins ideea... suna interesant mai multe detalii pls...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  15. #1065
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Ma, treaba cu Erji ii in felul urmator: am fost anuntat cum ca sunt cautat pentru a mi se sparge moaca de catre Erji. La care eu am zis, politicos ca orice ardelean, sa ma caute in SF pt ca urma sa plec in cateva zile. Deci treaba cu sulita nu prea e valabila. Te-as ruga sa nu denaturezi adevarul, sau macar daca nu cunosti abtine-te.
    Cat despre pretentiile ce le ai de la mine nu pot sa spun decat: I HATE "u"& jiul!
    Si daca nu m-am ridicat nici acum la nivelul tau, te-as ruga sa ma ignori de acum inainte.
    FORZA CFR CLUJ si TIMISOARA!
    Mesajul era catre Jiulist, ca uitai sa mentionez.

  16. #1066
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    chiar ca-i tare faza
    Si semnatura o trebuit sa mi-o plagiezi, vad ca la asta va pricepeti cel mai bine voi astia cu caile ferate
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  17. #1067
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Da, pretinu Axaphat a fost cu ideea. Cine altcineva?
    Semnatura nu ti-o mai plagiez multa vreme numai pana ii intra in cap la Jiulist ca va urasc si sa nu-mi mai tot faca morala ca nu are sens. Asa sunt eu, daca nu ii place poate sa ma ignore linistit.
    FORZA CFR CLUJ si TIMISOARA!

  18. #1068
    Banned jorgensen's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Oradea
    Posts
    849
    Reputatie
    0
    las ca ne razbunam noi pe mineri cand veti veni la Oradea. Sunt curios cati mineri vor face deplasarea ?

  19. #1069
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Asa o sa fie aproape fiecare meci acasa,tre sa te obisnuiesti cu gindul asta.Dupa parerea mea mai usor iei puncte in deplasare decit acasa.Mai stam vreo 4-5 etape sa se omogenizeze echipa si vorbim dupa aia.Azi apare Ultrasport.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  20. #1070
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Cel mai bine asa. Sambata am fost foarte suparat, dar dupa aceea mi-am dat seama ca baietii astia joaca impreuna de cateva sapt si au abia 4 meciuri oficiale in picioare si palmaresul este: 2 victorii, un egal si o infrangere. Nu-i dezastros dar nici bine. Bine ca jucam si in cupa si putem sa mai rodam mecanismele.

  21. #1071
    sport legend metallic_rain's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dupe blocuri
    Posts
    482
    Reputatie
    1
    Dar cine a spus ca te baga in seama? Ca sa fi luat in calcul tre sa platesti o taxa de bagare in seama. Eu doar imi expun parerile ca de aia e forum, vorba ta! Ca tu esti un copil ofticos si frustrat datorita gloatei tale e alta poveste. )
    Cat despre denaturatul povestii cu Erszy nu stiu daca o denaturez sau vrei sa o rujezi tu sa dea bine pe forum. Tu ardeleanul (ne)politicos ai spus clar ca te cauta erszy si tre sa fi un pic mai atent ca mai ai cateva zile si pleci in state. Si daca si acolo vine dupa tine... o sa pui poponarii din san francisco pe el!!! Intrebare.... ESTI SEFUL LOR CUMVA?
    Sunt doar cuvintele tale, iar eu nu am adaugat nici o virgula in plus. Si crede-ma ca in ochisorii tai se citea un pic de discomfort! Dar nu conteaza, ca oricum nu vei recunoaste, pt singurul motiv ca al tau caracter nu este setat sa recunoasca cand face cate una!
    Eu nu sunt aici sa te educ, dar nu imi place sa mi se zica mincinos sau ca denaturez o discutie. Fals baiete!
    In rest poti sa ne urasti pana ti se bulbuca ochisorii. Esti marunt si ura ta nu merita bagata in seama. Tu esti doar unul pasnic care da din taste nefacand prea mult rau.
    Allah
    fie painea cat de rea, tot mai bun e cozonacu'

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •