Page 3 of 162 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 43 to 63 of 3392

Thread: The Pub - Probably The Best Thread On OLS

  1. #43
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Eko dai o bere ca ti-am animat threadu
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

  2. #44
    Sportcrazy michai's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    3,034
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bogeyman View Post
    fratilor, care sunteti din cj?...iesim la o bere dupa ce incepe faculta?

    discutam despre BPL live
    Eu m-as baga la o bere
    Cand poti?
    [SIZE="4"][COLOR="RoyalBlue"]Rafa Nadal[/COLOR][/SIZE]

    [B]Intodeauna citesc intai pagina sportiva. Pagina sportiva arata realizarile oamenilor, in schimb prima pagina nu arata decat esecurile oamenilor.[/B] ~Earl Warren

  3. #45
    ARSC Gooner's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,664
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by messi19 View Post
    nu stii cine e bakkies botha probabil de ai trecut la bute
    si nu am nimic cu arsenal.doar s-au nimerit sa fie doua faze care sa aiba legatura cu arsenal.
    voi astia fanii arsenal simpatizati si pe rapid???ca si aia se dau victime daca incepe sa ploua afara.si zic ca a dat D-zeu ploaie asa de-a dracu...ca sa ii ude pe ei.
    ca si lu eko i se parea ca are cineva ceva cu arsenal.
    si eu nu vorbeam de gestul lui ade...nici macar nu am vazut faza.eu vorbeam de reactia ta...cum a fost si cum ar fi fost daca inca era la arsenal.
    nu stiu daca wenger e fiu de curva...nu cred ca e.de ce???stii tu mai multe???

    si nu ma cred in tribunal.doar in pub
    1. "eu nu vorbeam de gestul lui ade...nici macar nu am vazut faza" - inseamna ca vorbesti in necunostinta de cauza, eu inca l-am facut doar cioara....daca te uitai la rezumatele EuroSport 2 cu Ioan Viorel (fan spurs app) si Emil Gradinescu (fan arsenal) auzeai chiar din gura lui IV ca a spus ca e comportament de jigodie, african pur sange in timp ce Gradinescu a spus ca Wenger l-a facut fotbalist cand la Metz nu juca, si acum "musca mana ce l-a hranit".

    2."voi astia fanii arsenal simpatizati si pe rapid?" - generalizezi aiurea, eu simptaziez cu Universitatea Cluj si Dinamo.......si nu cred ca "toti rapidistii" sunt cumva, "toti stelitii" sunt altcumva (toti sunt la fel).

    3. "eu vorbeam de reactia ta" - nu vorbi de reactia mea daca nu sti despre ce comentez....nu l-am facut aiurea maimutoi sau mai stiu eu cum.

  4. #46
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    cioara gooner...cioara l-ai facut.ai uitat deja???
    pai nu generalizam...numa ca sunteti 3 fani arsenal pe aici dintre care la doi li se pare ca lumea are ceva cu echipa lor.un procent destul de mare totusi
    si daca au zis aia 2 ce???aia doi nu sunt cu nimic superiori tie de exemplu.deci daca au zis aia sau ai zis tu tot aia e???ce??daca sunt comentatori inseamna ca detin adevarul absolut??

  5. #47
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mai gata ma ca m-am saturat ...fivar ciorile de ras

    nush ce va certati atatea pe spatele unor putori de castiga zeci de milioane pe an ... chiar nu merita

  6. #48
    JABBAri Parker Bogeyman's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Londra
    Posts
    1,982
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by michai View Post
    Eu m-as baga la o bere
    Cand poti?
    dupa ce incepe scoala ...doar atunci stau in cj
    We wont be out-tanked!!!

  7. #49
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mai gata ma ca m-am saturat ...fivar ciorile de ras

    nush ce va certati atatea pe spatele unor putori de castiga zeci de milioane pe an ... chiar nu merita
    Lasa-i omule in pace...le-am zis certuri de genu asta care nu au legatura expres cu subiectul topicului vor primii avertisment...Pe PUB se vor tine de acum incolo toate concursurile astea in care vedem care are bilute mai mari


    !!!Puteti sa va certati cat vreti voi de tare dar injuraturile si amenintarile cu moartea vor fi tratate cu severitate
    "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their f*****g perch. And you can print that!" - Sir Alex Ferguson

    "In 1969 I gave up women and alcohol; it was the worst 20 minutes of my life." - George Best

  8. #50
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    nu sa se certe! sa aive dispute pe argumente clare ... in plus injuraturile si jignirile or sa fie sanctionate, cum zici tu

    dar eu zic mai bine sa va aveti ca fratii

  9. #51
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Ce faci frate ?

  10. #52
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    nimic, criza asta

  11. #53
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    putem sa ne batem cu halbe de bere in cap?ca doar e PUB
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  12. #54
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    rugamintea mea e sa nu risipiti berea, goliti-le intai

  13. #55
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Ne dam in cap ca fratii

  14. #56
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    daca spargi halbe de bere in capul altuia nu se poate spune ca faci o risipa (mare). Cu atat mai mult daca respectivul tine cu o echipa rivala

  15. #57
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1

  16. #58
    Sportcrazy michai's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    3,034
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    Eu cred ca as lasa berea pe mai tarziu:ras-plans:
    [SIZE="4"][COLOR="RoyalBlue"]Rafa Nadal[/COLOR][/SIZE]

    [B]Intodeauna citesc intai pagina sportiva. Pagina sportiva arata realizarile oamenilor, in schimb prima pagina nu arata decat esecurile oamenilor.[/B] ~Earl Warren

  17. #59
    PUMNU' STRANS! Andrei_23's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Cisnadie
    Posts
    6,124
    Reputatie
    1
    Numa' crezi ?

  18. #60
    ARSC Gooner's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    1,664
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    Bereeeeea brunaaa uuuuhhhh . Sau o fi bere blonda ca tipa (glm) ? .....aia n-are asa mult alcool

    Edit: stiai ca tipa asta tine cu Everton ?

    Cred ca dupa meciul cu Arsenal era foarte fericita, impartea bere :haha:
    Last edited by Gooner; 15th September 2009 at 14:41.

  19. #61
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Politia il va ancheta pe V.Persie pentru ca a injurat cand a inscris golul de 1-1 ,a depus plangere un fan a lui Man City ) dupa ce inscrie se poate citi pe buze ca a spus `Fuck Yeah`

    Fani lui City au inceput si o petitie ,ei vor ca v.Persie sa fie suspendat

    Intrebarea este ,totusi ,cate etape de suspendare va primi Eduardo?el e vinovat oricum pentru tot
    Last edited by Sir. Eko; 15th September 2009 at 14:40.

  20. #62
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Home-grown rule introduced


    The Premier League have introduced a home-grown player rule which will come into effect from next season, alongside a limit on squad sizes.

    From the 2010/11 campaign, the 20 Premier League clubs have voted to introduce measures which will see all teams required to have eight home-grown players out of a squad of 25.

    Chief executive Richard Scudamore confirmed the changes, with clubs only able to make alterations to their squads during the two transfer windows.

    "As of next season clubs will be required to have a squad named of up to 25 players, of which no more than 17 can be over the age of 21 and not home grown," Scudamore said.

    "The definition of home grown is trained for three years under the age of 21 by somebody in the English and Welsh professional system.

    "Clubs will have to declare their 25 at the end of August when the window shuts and then again at the end of January."

    Players who are aged under 21 are eligible over and above the limit of 25 players per squad.


    Sky Sports
    [I]...sufletul meu a fost întotdeauna împăienjinat de acea ușoară melancolie a firilor prea simțitoare, așa simțitoare, că până și mângâierile le fac să sufere, până și plăcerea le rănește.
    [/I]
    [SIZE="1"]M. I. Caragiale, Craii de Curtea-Veche[/SIZE]

  21. #63
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    ^Asta se aplica si acum in CL ...deci pentru Big 4 nu vor fi probleme ,poate la astea mai mici ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •