View Poll Results: Cine este cel mai bun jucator din Bundesliga ?

Voters
10. You may not vote on this poll
  • Makaay

    3 30.00%
  • Van der Vart

    5 50.00%
  • Sagnol

    2 20.00%
  • Marcelinho

    0 0%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 29

Thread: Cel mai bun jucator din Bundesliga

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    1,243
    Reputatie
    0

    Cel mai bun jucator din Bundesliga

    Makaay !

  2. #2
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,570
    Reputatie
    0
    Roy Makaay

  3. #3
    sport legend waterboy's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Craiova
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Laur_Farul View Post
    Makaay !
    Tu chiar incerci sa-ti bati joc de sectiunea asta de pe forum? Ai demonstrat ca esti paralel cu fotbalul german, acum fa-ne placerea si scuteste-ne de prezenta ta.
    22 februarie 2006 WERDER - JUVENTUS 3-2 !!! Felicitari alb-verzilor ati reusit inimaginabilul !!!

  4. #4
    FORZA DELTA!!! dj_jaxxx's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    2,732
    Reputatie
    1
    Mie imi place de Klose, parca mereu da goluri cand conteaza. Si Maakay e bun. Marcelinho face spectacol mai mereu, bravo lui
    [B]LET THE BEAT GO ON![/B]

  5. #5
    sport legend georg40's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    10,110
    Reputatie
    1
    @Laur_Farul : Tu ai ce ai cu aceste threaduri "cel mai bun" ! Daca te distreaza , ma rog, n-am nimic impotriva, dar dupa cum vezi ele nu aduc prea mult. Aceea cu antrenorii te-ar fi putut deja convinge. E un fel de a vorbi...discutii. Iti doresc sa atragi cat mai multi useri, desi eu ma cam indoiesc.

  6. #6
    sport legend Val's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Laur Farul e chiar paralel cu fotbalu. A facut threaduri de genu asta la fiecare campionat si a bagat fel de de fel de nume de fotbalisti. Moderatorule modifica pollu ala dak vrei sa iasa ceva k-lumea, sau stergel de tot. O fi avut omu intentie buna insa a reusit mai mult sa ne enerveze.
    You'll never walk alone

  7. #7
    sport legend georg40's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    10,110
    Reputatie
    1
    Stilul meu de a modera este altul. Un thread "traieste" prin interes si "moare" datorita dezinteresului.
    Daca nu vor fi raspunsuri tema se va pierde undeva in sectiune in cel mai scurt timp.

    O propunere pentru Laur_Farul cat si pentru altii interesati: poate inainte de a deschide un thread te consulti cu mine printr-un mesaj personal si facem un lucru bun impreuna.

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    789
    Reputatie
    1
    Schlaudraff

  9. #9
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by georg40 View Post
    Stilul meu de a modera este altul. Un thread "traieste" prin interes si "moare" datorita dezinteresului.
    Daca nu vor fi raspunsuri tema se va pierde undeva in sectiune in cel mai scurt timp.

    O propunere pentru Laur_Farul cat si pentru altii interesati: poate inainte de a deschide un thread te consulti cu mine printr-un mesaj personal si facem un lucru bun impreuna.
    Laur uite ce spune George. Eu zic ca e un sfat bun pentru sectiunea unde el modereaza.

    Cat despre afirmatii cum ca ar fi paralel cu fotbalul.. mai usor.. omul e bine intentionat si oricum a mai dinamizat forumul putin chiar si cu aceste treaduri care par cate o data a fi "extremiste" (cel mai bun, cel mai tare, cine pica s.a.) Cei care critica (si aici nu ma refer la George) ar trebui sa incerce si ei sa isi stoarca creierii sa faca atatea treaduri incat sa dinamizeze discutiile pe forum. Laur are o bila alba din partea mea. Omul e la inceput si cu toate astea a facut destule de cand e pe forum.

    on topic: imi placea inainte de Ramelow si Kuranyi

  10. #10
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    mda ... pana se stabileste o metoda de discutat pe aici eu votez cu Sagnol

    nu stiu de ce ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #11
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    pentru ca e neamt de'al tau d'aia

  12. #12
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    nu mai ... pentru ca e cel mai bun ... si finalist CM in plus ... fata de ceilalti ... nemti
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #13
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    tare asta...

  14. #14
    sport legend georg40's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    10,110
    Reputatie
    1
    Daca tot e sa vorbim...discutii, se poate face un clasament dintre fotbalistii care au constituit baza echipei nationale in iunie-iulie anul trecut.
    Exemple: Lahm, Klose, Frings, Schneider, Podolski, Mertesacker,Schweinsteiger.

  15. #15
    sport legend waterboy's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Craiova
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    Cat despre afirmatii cum ca ar fi paralel cu fotbalul.. mai usor.. omul e bine intentionat si oricum a mai dinamizat forumul putin chiar si cu aceste treaduri care par cate o data a fi "extremiste" (cel mai bun, cel mai tare, cine pica s.a.) Cei care critica (si aici nu ma refer la George) ar trebui sa incerce si ei sa isi stoarca creierii sa faca atatea treaduri incat sa dinamizeze discutiile pe forum. Laur are o bila alba din partea mea. Omul e la inceput si cu toate astea a facut destule de cand e pe forum.
    În momentul în care faci un thread cu întrebarea "Care este cel mai bun jucător" și tu pui 4 variante de răspuns din care doar una să zicem că ar fi cât de cât ok, înseamnă că ești paralel cu fotbalul. Poate să știe tot ce mișcă la voi la Farul sau prin alte campionate, dar când vine vorba de Germania e total paralel.
    O fi făcut lucru bune pe altundeva, căci pe secțiunea asta nu prea cred.
    Și încă un lucru elementar legat de un forum, ca să nu te mai plângi că unii nu fac nimic: nu contează numărul de threaduri deschise, ci numărul de posturi. Dacă tu preferi ca fiecare user să deschidă 5 threaduri și după să nu mai scrie nimic, în locul unora care scriu mai multe mesaje, atunci ai două variante:
    1. îl aperi pe Laur până în pânzele albe și nu vrei să recunoști că nu a făcut nimic bun
    2. habar n-ai ce înseamnă a dinamiza un forum.
    22 februarie 2006 WERDER - JUVENTUS 3-2 !!! Felicitari alb-verzilor ati reusit inimaginabilul !!!

  16. #16
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    cred ca exagerezi putin si la 1. si la 2. si inainte de ele.. tu cate treaduri ai deschis?.. si cate mesaje ai?.. esti cunoscator absolut al fenomenului?.. aud?.. si mai ales din ce data esti inscris fata de el?.. ca sa nu intru in profunzime sa vad ce ai scris

    daca ar fi sa exagerez si eu putin asa cum ai facut tu, as spune ca da, e mai important sa ai 100 de treaduri cu nici o postare decat un singur tread pe forum cu 100 de postari
    Last edited by tchibos; 13th February 2007 at 01:37.

  17. #17
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Cum sa lipseasa Bastian de`aici? ... ci rai sunteti

  18. #18
    sport legend waterboy's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Craiova
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Uită-te în profilul meu și o să vezi acolo cât postez pe Germania. E singurul loc unde postez (excepție fac cazurile aparte cum a fost cel cu Laur). Sunt încă pe acest forum pentru că mai există ceva pe această secțiune și vreau să rămână măcar așa cum e. Dacă apar tot felul de threaduri inutile și discuții aiurea plec liniștit la concurență, unde chiar sunt și unde sunt implicat mai mult.

    După ce ai editat și ai adăugat și chestia cu 100 de threaduri și postări îmi dau seama că nu am exagerat cu nimic cu cele două puncte. Și dacă aveam cumva o speranță că nu te încadrezi în niciunu din ele, acum îmi dau seama că de fapt le îndeplinești simultan pe amândouă.
    22 februarie 2006 WERDER - JUVENTUS 3-2 !!! Felicitari alb-verzilor ati reusit inimaginabilul !!!

  19. #19
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    in regula.. ne-am dat la o parte de pe Germania.. si eu si Laur.. discutati doar voi cunoscatorii
    Last edited by georg40; 13th February 2007 at 16:01.

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    1.van der Vaart
    2.Klose
    3.Lucio

  21. #21
    lazio nel cuore Iulian Lazialu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Botosani
    Posts
    1,368
    Reputatie
    1
    Klose si Borowski iar din poolul ala fantoma cel mai bun e sagnol
    [COLOR="DeepSkyBlue"][B][SIZE="2"]I love Lazio more the you'll ever know![/SIZE][/B][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •