Page 101 of 543 FirstFirst ... 519199100101102103111151201 ... LastLast
Results 2,101 to 2,121 of 11391

Thread: FC Internazionale Milano

  1. #2101
    junior Il Fenomeno's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    84
    Reputatie
    1
    Cred ca omul meciului este chiar Mancini si de pe teren a fost Martins.La scorul de 0-2 am rupt posterul cu Cordoba, chiar ca nu suferi de plictiseala cand joaca Inter.

  2. #2102
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    Il Chino a aratat iarasi ca e intr-o dispozitie de joc de zile mari ... dar titular e turcul
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  3. #2103
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  4. #2104
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Felicitari, excelent meci! Esti bun de cinste, mare sef!

  5. #2105
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Si cand te gandesti ca se speculase ca Il Chino ar putea sa ne parasesca, nu mai stiu daca era Sampa sau Florentina. Sper ca Mancini a inteles de ce Moratti il are la suflet pe urguaian. Azi a fost branza buna...pechinezul!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  6. #2106
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    eu am citit aia pe un site , dar il chino e sistematic suntat de Mancio ... acesta preferand cu incapatinare sa-l bage ca titular pe Emre .... care dupa ce ca face un meci pe tur , mai si colectioneaza cartonase de ambe culori intr-o disperare!
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  7. #2107
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Intere, Mancini ar trebui sa ne intrebe pe noi cum e turcu. Si-i pistolu, foarte simplu.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  8. #2108
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    corect mirile
    si daca ar reusi sa-l aduca in iarna pe Samuel ... poate ne mai revenim si in aparare!
    oricum , deja o parte din ultrasi (irriducibili + brianza a.) il critica deschis pe Mancio pt. utilizarea "excesiva" a turcului :p

    aniversare fasta si pt. Vieri aflat la a 200 partida in serieA , astazi marcand golul cu nr. 125 ... se afla pe locul 2 in topul marcatorilor din serieA aflati in activitate!
    Last edited by inter; 9th January 2005 at 21:47.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  9. #2109
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Te pomenesti ca Mancini si turcul...merg la baia turceasca. Eu zic ca Mancini sa-i intoarca spatele...definitiv. Nu mai face nici de-o branza, Emre. Sa vedem ce fac verisorii. Sincer, imi place Palermo.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  10. #2110
    MoggiPresedinte Al Dracu's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Calare pe situatie
    Posts
    3,543
    Reputatie
    1
    Mah dar nu poate sa va lase omul singuri 3-4 ore ca va dati in stamba! Intere, ce-i cu veselia asta generala? Ati luat CL sau campionatul si n-am aflat? Yo credeam ca i-ati batut pe naivii aia de Sampdoria! Vai ce psihic de doi lei 50 trebuie sa ai ca sa reactionezi asa in minutul 88, hehehe! Nu degeaba i-a batut Juve la ei acasa de i-a ascultat cu urechea!
    Pentru cine face recenziile la arbitraje, ati vazut ce scandalos a fost fluierasul ala la Fiorentina-Lazio?
    I need to be myself
    I can't be no one else
    I'm feeling supersonic
    Give me gin and tonic

  11. #2111
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Da, in favoarea lazialilor, desi a mai "compensat" spre sfarsit.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  12. #2112
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    au anuntat cei de la Fiorentina ca nu se vor plange ...
    http://www.calciomercato.com/modules...icle&sid=76712

    Mancio il scoate de pe lista de transferuri pe il chino
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  13. #2113
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    inter a suferit mult pentru aceasta victorie frumoasa, dar se pare ca cel mai mult a suferit adriano, cine stie poate dupa romanca noastra care nu-l mai baga in seama
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  14. #2114
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Ce meci.....
    Pt a 4a sau a 5a oara m-am uitat sezonul asta la un meci din Il Calcio si stiu ca nu am regretat
    Dupa ce in mine 88 eratzi condusi cu 2-0 atzi batut cu 3-2, dupa ce va fost refuzat un penalty si atzi avut o bara prin Recoba...
    Felicitari Interului pt acest meci, un meci care sa zicem demonstreaza ca merita cateodata sa urmaresti un meci din Italia

  15. #2115
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    SUPER MECI FACUT DE INTER! Felicitari! Un meci care ne arata ca mai avem mult pana la mentalitatea celor din Vest! Pai cand am mai vazut un meci in Divizia A in care la 2 -0 alergau jucatorii ca la Inter!

  16. #2116
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    Da' ai vazut vreodata un astfel de meci in divizia A?
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  17. #2117
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    ce zici de dinamo-foresta? eu cred ca a fost de cartea recordurilor
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  18. #2118
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    Cand e vorba de dinamu, nu ma mira mai nimic
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  19. #2119
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by diablo20
    ce zici de dinamo-foresta? eu cred ca a fost de cartea recordurilor
    A fost si ala meci frumos, dar foresta a inceput sa revina de prin min 64 din cate stiu eu. Si in plus meciul ala nu s-a bazat pe o revenire a Forestei si mai mult pe prostia lui Dinamo care a crezut meciul castigat.

  20. #2120
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    Adica totusi doria conducea in min 85 cu 2-0 si in minutul 92 pierdusera meciul cu 3-2
    Si meciul asta s-a bazat mult pe prostia celor din Genoa care s-au relaxat desi si Juve a patit-o la fel cu interul si aveau de unde invata; prostia si domnia se platesc!
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  21. #2121
    sport legend
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    1,524
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com
    ...dupa ce v-a fost refuzat un penalty si atzi avut o bara prin Recoba...
    Te referi cumva la hentul lui Zenoni? La reluare se vedea clar cum a impins mingea cu mana, dar a fost de-aproape si cred ca de aceea nu s-a dat 11 m, pentru ca era distanta mica... ma rog, greu de spus.

    La 2-0 pentru Sampdoria credeam ca nu mai e nimic de spus, cand Inter a marcat golul de 2-1 ma gandeam ca printr-o minune dumnezeiasca scoatem un punct. Nu ma asteptam sa si batem, dar asta e frumusetea fotbalului(si de cealalta parte cruzimea, daca ne gandim la oaspeti, care se si vedeau cu toate cele 3 puncte). Pana si "rivalii" nostri tre' sa recunoasca, o echipa care revine astfel demonstreaza ca are caracter. Si noroc cu carul, eu sunt prima care recunoaste asta. Dar dupa meciuri in care conduci si esti egalat, trebuia sa se intample si invers... ba chiar mai mult.... Mi-am adus aminte de meciul cu Brescia din sezonul 2001/2002, cand ne-am condus cu 1-0 pe San Siro pana prin minutul 80; Ronaldo a reusit atunci o dubla, aducandu-ne 3 puncte care nu ne-au prea folosit, avand in vedere cum s-a terminat campionatul pentru noi.
    Mi-a placut determinarea cu care am luptat, e drept ca la 0-2 ce puteai sa faci? Sa te resemnezi sau sa lupti... nu mai era nimic de pierdut.
    Chiar daca nu mai avem nici o sansa la titlu, eu vreau sa vad mereu hotarare si caracter....

    Recoba ar merita mai mult, eu aveam impresia ca Mancini intentioneaza sa-l foloseasca mai ales in Liga Campionilor, dar, zic eu, ar putea sa il foloseasca mai mult si in campionat, e un jucator tehnic si poate rezolva multe faze.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •