Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 69 of 69

Thread: roata

  1. #64
    incepator
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    8
    Reputatie
    1

    apropo de hanbal

    Am avut un accident acum cateva zile la hanbal.Jucam cu o echipa adversa si o fata din echipa adversa s-a lasat in jos m-am impiedicat de ea si m-a aruncat am cam facut o tumba in aer.A fost cool dar totusi etrizarea a fost mai naspa.Am aterizat pe spate oricum am castigat.Si mi s-a mai intamplat sa stau in fata portii si ca o prietena de a mea din echipa sa se impiedice si sa intre peste mine in poarta si peste portar.

  2. #65
    incepator
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Dar oricum ai dreptate la gimnastica este altfel.

  3. #66
    incepator
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Acuma m-am apukat de hockey o noua provocare.....ce cpuneti?Mie una imi place si ironie sunt singura fata din toata echipa de baieti.....

  4. #67
    junior
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    ploiesti
    Posts
    131
    Reputatie
    1
    si cu gimnastica cum ramane?
    Cand vezi ca ai aceeasi parere cu majoritatea, e bine sa mai reflectezi o data

  5. #68
    incepator
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    pai am facut oricum progrese am reusit sa fac spagatul iiii ce ma bucur

  6. #69
    incepator
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Buna ziua am 18 ani si fac exercitii de streching de 6 luni , fac cam de 4-5 ori pe saptamana cam 20 de minute antrenamentul si nu fortez prea tare ca mi-e teama sa nu fac vreo intindere! Nu pot face nici sfoara nici spagatul la sfoara mai am cam 30 cm pana jos si la spagatu mai am mult mai mult? ce trebuie sa fac , ce exercitii sunt? eu fac exercitii clasice. fandari aplecari din picioare , aplecari din stand pe sol...multumesc mult!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •