Page 54 of 132 FirstFirst ... 444525354555664104 ... LastLast
Results 1,114 to 1,134 of 2757

Thread: Cine a mai murit?

  1. #1114
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Cata bucurie pe poputzari ca au ramas comunistii singuri la guvernare.

    Oare in cat timp se reface feseneul?

  2. #1115
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    granita la Orsova!

  3. #1116
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    astazi a murit unul dintre cei mai mari chitaristi din lume, Paco de Lucia.
    Un maestru al chitarei clasice, interpret de flamengo, jazz, muzica clasica...
    Printre altele a realizat alaturi de John MacLaughlin si Al di Meola celebrul concert Friday Night in San Francisco (1981), referinta in istoria muzicii. A cantat alaturi de Eric Clapton, Chick Corea, Larry Coryell si probabil ca a fost cel mai mare chitarist de flamengo alaturi de Segovia...

    Dumnezeu sa-l odihneasca...
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  4. #1117
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    Dumnezeu sa-l ierte pe Paco de Lucia
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  5. #1118
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Thredul asta e o tampenie*
    Last edited by leodacin; 27th February 2014 at 12:24. Reason: fara jigniri

  6. #1119
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    i-auzi Ess
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. 26th February 2014, 21:37
    Reason
    postare sanctionata

  8. #1120
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    bah gawd, Ess vs Paul Atreides coming soon...
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  9. #1121
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Shinnok----- nu stiu cine este ess-- dar sa sustii un thred ca asta inseamna ca esti bun de tratament la capsor>

  10. #1122
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordul View Post
    dumnezeu sa-l ierte pe paco de lucia
    rip
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #1123
    retired phife's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Timpuri Noi
    Posts
    15,183
    Reputatie
    0
    paul, ai ramas fara piele pe puta de suferi asa?
    retired.

  12. #1124
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    E nevoie s-o repet: cine este imbecilul care a deschis acest thred?
    Este o mizerie !
    Inteleg p. tau d.v. dar e unul cam unilateral, incearca sa vezi multilateral problema si o sa vezi ca gresesti!

    Quote Originally Posted by Shinnok View Post
    bah gawd, Ess vs Paul Atreides coming soon...
    Any good pointers? My bet is on...? Eu nu i-as da mai mult de 1.20 lu Ess, cam cat a avut Ronaldo la balonul de aur cu 2-3 zile inainte de festivitate, mai ales dupa ce-a intrat si Reivan in scena!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #1125
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Johnny, n-are sens sa te obosesti sa-i explici unuia care e capabil sa faca +63.000 de postari doar din copy-paste consecutiv.
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    E nevoie s-o repet: cine este imbecilul care a deschis acest thred?
    Este o mizerie !
    Nu cred ca-i mai imbecil decat ala care nu e capabil sa citeasca si sa priceapa o regula a forumului.
    Si daca ti s-a mai facut un thread pe care sa trollezi, nu inseamna ca trebuie sa te manifesti pe tot forumul. Vezi-ti de copy-paste-urile tale consecutive.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  14. 27th February 2014, 19:19
    Reason
    nevermind...:)

  15. #1126
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Shinnok----- nu stiu cine este ess-- dar sa sustii un thred ca asta inseamna ca esti bun de tratament la capsor>
    isuse cristoase.
    Attached Images Attached Images

  16. #1127
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Johnny, n-are sens sa te obosesti sa-i explici unuia care e capabil sa faca +63.000 de postari doar din copy-paste consecutiv.
    Eu cu astia cu care nu se intelege nimeni ma inteleg cel mai bine, deoarece stiu ce dureros e sa fii aruncat in rapa ca o leguma degerata, indiferent de motivele pentru care esti tratat in felul asta! Uneori meriti, alteori mai putin, dar de fiecare data e dureros. Daca omul are probleme imi place sa i le alin, nu sa i le conjug! Problemele adevarate nu se afla in lucrurile evidente ca aici, Ess stie si de aia si-a si sters postul(desi as fi vrut sa nu o faca), ci in cele sublime. Trolling-ul in ziua de azi a transces la un alt nivel, nu mai e cel clasic ca fiind cel mai periculos cu posturi cu jigniri evidente, ele nu mai sunt atat de malformatoare ca mai inainte, nu mai dor deoarece ne-am obisnuit! Azi deja ne-am dezvoltat, cel mai rau trolling e cel de ganking cand toti isi pun din diferite motive pata pe unu, si ala orice ar zice nu e bine, e judecat functie de parerea lui din alte domenii sau din trecut transcesa de mintea gankista in mai toate domeniile si e luat ca atare peste tot de toti parazitii astia care propaga trolling-ul prezent, si cel mai periculos in opinia mea, deoarece foarte putini pot sa-i faca fata desi n-ar trebui sa fie supusi lui! Si e si greu sa-l subliniezi intr-un regulament(ce ai putea scrie: daca jignesti un user pe baza unui subiect ce n-are legatura cu thread-ul postarii pedeapsa e de 10 ori mai aspra!?), el se poate citi doar in timp, printre randuri si cu aproximatie, nu e un cuvant pe care poti sa-l pedepsesti, ci un cumul de atitudini infecte, cum ziceam uneori scuzate partial, dar niciodata total, in opinia mea.

    Trolling clasic! RIP! El inca se pedepseste aspru, dar efectele sale nu mai sunt conforme cu pedeapsa, vanatoarea ar trebui schimbata!
    Last edited by Johnny D; 28th February 2014 at 08:41.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #1128
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Problema e ca el e cel care a iesti de pe threadul lui de copy-paste si a jignit oamenii care posteaza pe acest thread.
    Deci nu mai poti spune ca noi avem ceva cu el, cand el deschide discutia cu jigniri.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  18. #1129
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Era o opinie generala, fiecare caz se judeca in felul sau!
    Nu fac eu proces de constiinta pe acest caz, nu ca n-as vrea dar n-am timp si nu sunt nici implicat direct, fiecare isi face-n parte!
    Cert e ca fiecare om isi asigura riscul propriilor sale actiuni care se manifesta si prin vorbe sau postari, dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa le judecam si cu atentie, fiecare dintre noi am folosit la viata noastra diferite tipuri de atac, dar cel mai incorect mi se pare atacul in grup, indiferent de vinovatia victimei e cel putin indoielnic, asta e tot ce-am spus!
    Eu de multe ori prefer sa fiu de partea celuia care e atacat chiar daca omul e tampit ori complet pe langa, tocmai din cauza injustetei unui astfel de gen de repliere prin atac in grup. Acest gen de comportament in sine e mai gresit decat ce-a fost de l-a initiat pentru ca noi restul nu dam prea mare importanta cuvintelor unui amarat si ne permitem injust sa i le aruncam inapoi inzecit fara sa stim exact ce-l doare, nu dam atentie motivelor pentru care el s-a comportat in asa hal! El este problema nu noi, nu zic altceva, dar noi prin atitudinea noastra de multe ori o polenizam, si-i inrautatim starea celuia care deja e intr-o stare proasta din start! Daca omu are pitici ori ii dai pace ori il ajuti, nu ii tasezi si mai tare piticii pe creier, asta e un pic de bataie de joc, trebuie sa-ti dai seama de asta tu ca user ce vine din exterior, practic neafectat observand problema detasat, in cel mai usor si lucid mod cu putinta. Asta face parte din etica existentiala a fiecarui om, nimeni nu poate graficiza asa ceva intr-un regulament strict. Vorba aia, totul e relativ, insa in ceea ce ma priveste e un principiu ferm!

    Decat sa-l batjocoresti intr-o comunitate chiar daca si-o merita pe undeva, mai bine ii faci raport, isi ia bann si mai castigata e toata lumea.
    Last edited by Johnny D; 28th February 2014 at 11:17.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #1130
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Poate l-a pus Basescu sa ne strice noua thread-ul acesta si el e doar unul din pionii exponentiali care fiecare in parte e responsabil a strica cate un thread predilect ales cu minutiozitate, caz in care sunt intru totu de acord cu batjocorirea lui fara bann de nici un tip!

    Dar pana la proba vinovatiei lui sub o astfel de forma sau similara, trebuie sa-i acord circumstante atenuante pe motiv de personalitate deficitara, fie pe moment fie per general din motive pe care n-am cum sa le cunosc, dar poate ni le zice el! Chiar sunt curios ce anume l-a scarbit la acest thread, pe undeva stiu dar e doar o presupunere si e chertata, am nevoie de motivul amplu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  20. #1131
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Pai cum ziceam: a vazut ca i s-a mai facut un thread pe care poate posta 20 de copy-paste-uri pe minut si a simtit nevoia sa faca ordine pe forum.
    Si dupa cum observi, daca nu posteaza un copy-paste, nu stie decat sa injure. Probabil atat il duce mintea sa scrie.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  21. #1132
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    RIP Alan Resnais
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  22. #1133
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Mare regizor. RIP!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  23. #1134
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Pai cum ziceam: a vazut ca i s-a mai facut un thread pe care poate posta 20 de copy-paste-uri pe minut si a simtit nevoia sa faca ordine pe forum.
    Si dupa cum observi, daca nu posteaza un copy-paste, nu stie decat sa injure. Probabil atat il duce mintea sa scrie.
    Da-l in ma...pardon plata Domnului *..
    Last edited by delaparis; 3rd March 2014 at 01:24.
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •