View Poll Results: Este adevarata povestea?

Voters
145. You may not vote on this poll
  • Da, e veridica, Mutu e in stare de orice

    51 35.17%
  • Nu, este o inventie grosolana

    94 64.83%
Page 6 of 9 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 106 to 126 of 186

Thread: Mutu a lovit un bucatar la Constanta cu ranga!

  1. #106
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Pe "Pamy" o poti da in judecata ca la ce "invelitoare" are putea sa sacrifice un sfarc pentru sanatatea ta, insa pe Jiji nu prea poti ca a fost vina ta de te-ai urcat in jegul ala de masina

    on topic: voi chiar nu intelegeti ca omul si-a luat partea de la ziarul care a dat primul stirea asta?.. avantaj G.G.

  2. #107
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    nu si-a luat partea si de la beynur ?

  3. #108
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    ziarele si tv nu mai au subiecte?

    daca la batut isi arata caracterul, dar cu ranga asa ceva numai in filme vezi.

    presa noastra cea de toate zilele este valoroasa

    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  4. #109
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Sa nu exageram, era un subiect de scris. A fost ceva acolo. Insa, pana a spune ca a dat Mutu cu ranga e cale lunga.

  5. #110
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    poate avea setul de crose pt golf sub pat ca si asa zicea dragomir ca o sa-i ia la golf pe mutu si pe chivu

  6. #111
    suporter Gabriel28's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    1,551
    Reputatie
    1
    vadim, da cum o fi ramas cu materialul ala gros? oare l-a gasit cineva in hotel? )))))))

  7. #112
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    poate avea setul de crose pt golf sub pat ca si asa zicea dragomir ca o sa-i ia la golf pe mutu si pe chivu
    Sa sti ca m-am gandit foarte serios, de unde putea sa posede o ranga in camera ... Cu ce ocazie ? Credca varianta ta este foarte plauzibila, mai ramane sa demonstram ca-i place golful lui Mutu ...
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  8. #113
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    pai ii place, ca e cu bile... si albe!
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  9. #114
    incepator
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    ce-i drept, de la nasul nicu gheara a invatat doar sah si go, in rest e inca "virgin"

  10. #115
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gheorghe View Post
    Prea multe curv...pardon, persoane din Romania se vor celebre prin prisma relatiilor de orice fel (amoroase, contondente, amicale, etc.) cu Mutu.Nu stiu daca Mutu este chiar un inger, dar, personal, nu cred cea ce i se pune acum in carca Lasati-l pe Mutu in pace sa isi vada de fotbal fara sa i se readuca aminte la fiecare pas necazurile trecute cu drogurile! E inuman
    Nu mi se pare normal sa tratam pt aceasi vina (droguri) oameni diferit,
    uni la pirnaie iar alti ,bine mersi,gen MUTU, iar pe deasupra si sa-l acoperim la nesfirsit si sa-i ridicam statuie, cind de fapt comportamentul lui lasa mult de dorit la toate capitolele. Este opinia mea si cred ca la fel gindesc multi iubitori de fotbal care ar vrea sa vada la echipa nationala jucatori valorosi si plini de caracter.. La Cluj era pe vremuri un asemenea OM si jucator Werner PEXA, si sint convins ca si multi alti. Sa auzim numai de bine, iar cind Mutu isi va schimba atitudinea sa discutam despre el pina atunci SILENTIO STAMPA in cazul MUTU.. Nu merita sa consumati cernala degeaba. Pe curind.

  11. #116
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Sa nu exageram, era un subiect de scris..
    era de scris?.. de ce crezi ca principalele cotidiene constantene principale nu au scris nimic? Chiar crezi ca replica are asa mari surse incat sa afle primul o stire? Fii serios! Intreaba si tu pe oricine din Constanta daca citeste replica. 98% din constanteni iti vor raspunde ca nu. Prin articolul asta ai facut reclama replicii cat nu au avut ei tot anul.

  12. #117
    cogito ergo sum
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,393
    Reputatie
    1
    Terminati o data cu Mutu si drogurile, cei care bateti moneda pe asta. Statistic vorbind un procent semnificativ din voi sunteti niste drogati, difera doar substanta activa (voi va drogati cu nicotina). El s-a lasat de cocaina (si e clar ca nu isi permitea sa "consume" prea des din motive de antidopping - l-au prins doar dupa ce i-au intins o cursa), multi nici de fumat nu pot sa se lase si fumeaza zilnic. Daca ati fi avut banii lui, cati dintre voi mai jucau fotbal acum? Moralistii lu' peste, de fapt niste INVIDIOSI.

    Pentru cei care duc invidia pana la a-l vrea pe Mutu la parnaie: va anunt ca din cate stiu eu in Anglia consumul anumitor droguri este legal. Dati fuga sa trageti si voi nitel pe nas, ipocritilor.

    Mutu este lipsit de caracter, dar nu cred ca iese din media zonei balcanice. In schimb e un jucator al naibii de bun.

    Cat despre istoria in sine, ce mai e de zis? Ranga sigur nu a fost. Daca ala a ajuns in camera la Mutu atunci Piturca e prostu' padurii, de ce oare se mai plimba el pe culoar? Nemernicul de barbugiu, cel putin la fel de lipsit de caracter ca si Mutu (nu uitati, el chiar a facut inchisoare), incearca sa isi mai plateasca din polite. Sa cred un om cu dosar penal? Contra e omul lui Piturca 100%, nu degeaba a fost pe la Andreseanca cu Piturca Jr, voi nu va intrebati ce cauta titular la nationala? Pe de alta parte nu indrazneste sa il supere pe Mutu.

    Mutu nu ar fi avut nevoie sa il bata cu ranga pe ala, ar fi putut sa aiba a doua zi pe tava o bucata la alegere din Gigi Grosu ala, ajungea un telefon la nasi-su. E un scandal fabricat pe filiera fituica Constanta - personal hotelul Rex - Victor Piturca si intretinut cu o lipsa totala de scrupule de ziare . Jalnic. Normal ca a rabufnit DUPA meciul cu Albania, doar Piturca avea nevoie de Mutu la acel meci...
    Last edited by Cristi; 11th September 2006 at 12:27.

  13. #118
    Anti-frustrati superchumbo's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    255.255.255.0
    Posts
    1,355
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi View Post
    Statistic vorbind un procent semnificativ din voi sunteti niste drogati, difera doar substanta activa (voi va drogati cu nicotina). El s-a lasat de cocaina (si e clar ca nu isi permitea sa "consume" prea des din motive de antidopping

    STATISTIC VORBIND ................ nu mai posta cand esti high

    Quote Originally Posted by Cristi View Post
    Mutu este lipsit de caracter, dar nu cred ca iese din media zonei balcanice. In schimb e un jucator al naibii de bun

    NU, nici pe departe nu e un jucator bun pentru nationala ............. Ia mingea si se dribleaza de nebun in stanga, iar cand nu are ce face da pasa inapoi ... asta numesti tu joc de echipa ????


    Chiar si fara Hagi, in anii '90 Munteanu si Selymes faceau RAVAGII pe stanga .......... oricum buna tactica lui Piturca ...... lasati-l pe Mutu sa se dribleze, iar voi alergati ca bezmeticii, vedeti ce iese ............... pe viitor avem trei variante ................ ori luam jucatori peste 1.75m si jucam modern cu centrari, ori cautam un mijlocas ofensiv care sa ne coordoneze jocul (mai exista si varianta naturalizarii) sau asteptam ca Iannis Hagi sa creasca ......
    Omnia ad opinionen suspensa sunt

  14. #119
    ANTIdinamo hidric's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    48
    Reputatie
    1
    sä vezi ce rangä ii dau eu la chelnerul äla invizibil dacä-l prind
    [COLOR=DarkSlateGray]HAI FC BRASOV FORZA STEAGU[/COLOR]

  15. #120
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    http://www.gsp.ro/index.php?a=56420&p=2
    Cum ziceam nu iese fum fara foc .Se pare ca ia aplicat o bataie klumea
    MUTU penibil rusinea fotbalului romanesc, mare vedeta de mana a 3
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  16. #121
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    de la oameni cu caracterul lui mutu te poti astepta la orice...deci...
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  17. #122
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Vad ca nu putetzi ierta greseala mare pe care a facut-o ...
    Acum voi credtetzi orice se scrie ? Eu nu am incredere deloc in ziaristi.
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  18. #123
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mario Di Lazi View Post
    Vad ca nu putetzi ierta greseala mare pe care a facut-o ...
    Acum voi credtetzi orice se scrie ? Eu nu am incredere deloc in ziaristi.
    Daca te invinetea pe tine, altfel vorbeai.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  19. #124
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Chelnerul atacat e STELIST! Antena1 au aratat un interviu cu gheorghe grosu,acesta purtand un tricou al STELEI!
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  20. #125
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    si, ce, asta e motiv de mandrie?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  21. #126
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Se pare că se face lumină în acest caz . Aseară , la Antena a apărut Ioaniţoaia cu o părere în care îmi regăsesc şi eu caracterizarea lui Mutu : Este incurabil . Ca fotbalist a revenit , deşi nu joacă decât la 50% din ce juca . Ca om nu merită nici măcar să spere să poarte tricoul naţionalei . Declară în fiecare zi că s-a maturizat , asta între două suspendări de permis auto .
    Azi apare Gigi Grosu şi aflam că exista chiar martori - Contra ( partener de băutură în evadările din cantonamente şi partener în partidele de sex cu Andreşan ) care se speriase de cum putea Mutu să-l bătă pe ospătar . Ieri droguri , azi bătăi cu ranga , mâine cine ştie ?
    Ioaniţoaia: Mutu ar putea sfârşi rău ... Acel sfârşit îl privesc ca pe sfârşitul unui om obişnuit , fără legături cu oameni bănuiţi a fae parte din lumea interlopă , cu antecedentele lui Mutu : 10 ani contract la FC Jilava .

    PS : Văd din poll că două treimi dintre noi nu-l cred în stare pe Mutu de aşa ceva . În vremuri în care Dorinel e huiduit la Timişoara pentru că nişte nimicuri de oameni din fotbal l-au acuzat că e dopat , iată că Mutu care ne dă permanent dovezi despre caracterul pare in opinia multora un om normal ... ce ar mai trebui sa faca Mutu ca sa ne dam seama cine este cu adevarat ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •