View Poll Results: Este adevarata povestea?

Voters
145. You may not vote on this poll
  • Da, e veridica, Mutu e in stare de orice

    51 35.17%
  • Nu, este o inventie grosolana

    94 64.83%
Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 186

Thread: Mutu a lovit un bucatar la Constanta cu ranga!

  1. #64
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    I-au luat prin invaluire, nu are nici o relevanta daca bucatorul ala a fost la hotel. Doar nu avea o ranga in cap, ca il vedea Piturca?...

  2. #65
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    De ce a mintit Mutu ca omu' nu a fost acolo ?..la hotel ...
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  3. #66
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    I-au luat prin invaluire, nu are nici o relevanta daca bucatorul ala a fost la hotel. Doar nu avea o ranga in cap, ca il vedea Piturca?...
    vadime dar de ce crezi ca era ospatarul ala la 1 noaptea in camera la Mutu, si in plus de ce l-ar fi chemat Mutu, si dak Mutu l-ar fi chemat sa ii dea un autograf cred ca ala nu era idiot sa inventeze ceva cand el ar fi fost super fericit cu un autograf

    apar si personaje benayour, finul lui gheara ca si mucu

    poate nu ranga

    dar iti zic eu ca palme ceva ala si-a luat, sau vreo umilire ceva a luat ala

    orice ar fi mucu e un rahat si ca om si ca fotbalist
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  4. #67
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Piturca e sigur ca era Gigi Grasu ala sau cum il cheama? Cine e Gigi grasu asta, oaspatar vedeta de il stie tot lotul?

  5. #68
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Piturca a declarat la telefon ca pe respectivul la vazut la Mutu in camera. Doar atat si deja e suspect. Dupa ce chiar Mutu a declarat mai intai ca nu a fost la hotel, ca pe urma sa spuna ca nu a fost in camera. Si acum vine Piturca cu bomba.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  6. #69
    suporter Gabriel28's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    1,551
    Reputatie
    1
    ba sorine ce tot insisti atata ma? ce vrei sa dovedesti? esti detectivu lu gigi ala sau ce? atata insistati unii....si sa presupunem ca ala a fost acolo, si? daca era lovit cu o ranga ...clar avea o vanataie undeva..si il vedea cineva in tot hotelul ala ba....aoleu ce minte aveti....da ma i-a tras-o mutu ...ala a avut capu' spart....spinarea cocosata dar nimeni din hotel nu l-a vazut pe ala ranit...dar l-au vazut PITI si CONTRA in camera la mutu.....ce plm mea ba...aveti 2 ani?

  7. #70
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    Piturca a declarat la telefon ca pe respectivul la vazut la Mutu in camera. Doar atat si deja e suspect. Dupa ce chiar Mutu a declarat mai intai ca nu a fost la hotel, ca pe urma sa spuna ca nu a fost in camera. Si acum vine Piturca cu bomba.
    Ce bomba Sorine? te-ai angajat la gsp ca numai aia vad bombe?

    Repet intrebarea: ai sa presupunem ca chelnerul ala a urcat la Mutu. Piti zice ca l-a vazut. Asta nu inseamna insa ca a intrat in camera la Mutu. Poate avea acolo un smen, un part-time. 2. Piti daca l-a vazut si nu i-a sarit in ochi o ranga in cap, e ok. Unde e problema? Si 3, vorba lui Mitica Dragomir: de ce s-a dus chelnerul in camera la Mutu, "sa ii dea la buci?".

    Hai sa fim seriosi. A fost acolo un telefon fara fir. Piti a auzit ca ar fi fost un incident. Nu a vazut nimeni nimic. E cuvantul unui chelner promiscuu in fata lui Mutu. Il cred pe Mutu... si logica mea nu vrea sa priceapa ca Mutu a dat cu ranga in cineva...

    Sa il cred pe Contra care ii dadea la buci lui Andresan cu inca 2 baieti? Piti iti spun eu ca nu zice nimic pentru ca nu a vazut nimic. A spus ceva fara sa fie atent si imediat gsp a vazut acolo mobilul crimei....

  8. #71
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    nu inteleg de ce ii tot luati apararea omului asta

    e clar ca e plin de bube, acum la cate a facut faptul ca a batut un chelner chiar nu e mare lucru

    repet :
    1. ce cauta chelnerul la mutu in camera ?
    2. era acolo numai dak il chema mutu
    3. de ce l-a chemat mutu pe un chelner la 1 noaptea, dupa ce pe zi avusese un conflict cu chelnerul
    4. de ce e mutu fin cu nicu gheara la fel ca si benayoun asta sau cum il cheama
    5. prea se leaga, da-o incolo de treaba
    6. de ce a mintit mutu, dak n-avea nimic de ascuns, zicea da l-am chemat eu sa-mi aduca o sticla de apa plata sau orice alt motiv, dar el a mintit pt a ascunde ceva

    vadime poti verifica in posturile mele ca nici eu n-am crezut, dar dupa ce piturca a spus ca ala era la 1 noaptea la mutu in camera totul s-a schimbat iar acum sunt sigur ca ceva necurat a fost, repet poate nu ranga, ci 2 palme sau nu stiu ce, orice ar fi fost e rusinos
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  9. #72
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    A intrat la el in camera? Bun, atunci Mitica are dreptate, putea sa ii dea si la buci. Grosu spune ca i-a dat cu teava pe spate, in declaratia (atentie, nu plangere) oricum retrasa si asta de la Politie. Sa nu fi fost o altfel de teava... Se putea intampla orice in camera, nu poate dovedi nimeni nimic. Eu cred ca ala vrea sa faca bani pe spatele unei vedete. nu uita ac o prostituata a ramas insarcinata cu Boris Becker dupa ce i-a facut un oral, a pastrat sperma in gura si a fugit la spital ca sa se insemineze in vitro. Orice e posibil cu fanii si vedetele.

  10. #73
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Cānd Mutu s-a drogat sau a fugit din cantonament la Craiova prin baruri ( neconfirmat , īnsă 99% sigur ) la fel eram tentaţi să credem īn nevinovăţia lui . De la omul ăsta chiar nu mă mai miră nimic . Bineīnţeles că povestirea mai are şi nişte amănunte mai greu de crezut īnsă a fost ceva acolo...poate nu cu ranga dar cred că Mutu l-a bătut pe respectivul . Că declaraţiile lui Piţurcă şi al lui Mutu se bat cap īn cap nu fac decāt să confirme veridicitatea acestei poveşti . Sau , mă rog , a unei mari părţi din ea .
    N-am nimic cu omul Mutu , fotbalistul Mutu nu mi se pare grozav , dar de atātea ori a declarat īn presă : M-am maturizat , că vorba lui Corleone - să ai parte de atāţia bani īn buzunar . Omul a avut , are şi va avea īn continuare probleme , pe care din patriotism sau adulaţie a fotbalistului Mutu , i le vom ascunde...
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    4. de ce e mutu fin cu nicu gheara la fel ca si benayoun asta sau cum il cheama
    Am urmărit recent un documentar despre cariera şi viaţa unui alt copil teribil al fotbalului mondial - Maradona . Īn acel film se urmărea parcursul lui ca fotbalist dar şi ca om la echipele unde a trecut din Argentina , Spania şi apoi īn Italia . S-a īmprietenit cu mai mulţi indivizi dubioşi , pe care presa īi considera mafioţi , iar după un timp , Maradona a fost prins că a consumat droguri...A negat că e dependent...a fost suspendat , dar relaţiile sale cu lumea interlopă au continuat iar Maradona s-a prăbuşit...Comparaţia lui Mutu cu Maradona nu poate fi evitată . Din păcate . Să sperăm că măcar finalul nu va fi acelaşi.

  11. #74
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ai dreptate, dar daca Mutu era Maradona cred ca era coada la hotel de oameni care sa vrea sa fie batuti cu ranga. :ras-plans:

  12. #75
    suporter Gabriel28's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    1,551
    Reputatie
    1
    stai vadime ca acum cica l-a lovit cu "un obiect dur" ))))))))))))))))))) deci cred ca asta e cel mai penal subiect de "senzatie"..din ultima vreme

  13. #76
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Da, l-a lovit cu un obiect dur la el in camera. Ce poate fi acel obiect dur, invelit in carpa? Ciobanii foloseau haine de lana pe post de prezervative...

    O intrebare de logica: daca lui Gigi Grosu asta ii era asa de frica de Mutu si de mafia din jurul lui la care s-a ajuns prin acest scandal de ce a mai facut declaratia la Politie? Adica ia bataie, isi da seama ca Mutu e in mafie si apoi da declaratie la Politie? Daca ii era frica, se ducea acasa si se culca, parerea mea. Nu stiu ce ziceti si voi. Undeva e o fisura. Eu vad aici un atac la adresa lui Mutu, bine gandit, in care poate e implicat si Piturca... Ceva malefic...

  14. #77
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    stiti ce cred eu? s-a dus in camerä sä-i dea autograf,fiind chelnerul insä un om care vrea suspans si tgänie ieftinä,l-a injurat probabil,Adrian s-a supärat si l-a dat afarä din camerä,probabil imbräncindu-l, chelnerul a cäzut, Adrian si-a väzut de treabä mai departe, insä chelnerul a dat reclamatie, a fäcut tigänie..normal,ca sä caute presa senzationalul care nu este si iatä poveste incheiatä.
    Adrian Mutu nevinovat. Presa plinä de romanisme si tigänie ieftinä.

  15. #78
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Universal, ce intelegi tu prin "romanisme"??


    DUPA CE AI FACUT TU NU ESTI CEL MAI POTRIVIT PENTRU A VORBI DESPRE MORALITATE!!!

  16. #79
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    acum sunt,m-am fäcut om cuminte la casa lui, nu mai fac prostii, eu cred cä jucätorul este nevinovat,presa si chelnerul au cäutat senzationalul. Eu cänd am väzut ce a fäcut jucätorul in 2004, am zis cä isi va reveni,va avea un cuvänt de spus mai departe.tin sä cred in sansa lui Adrian Mutu , la fel cum cred si in mine,greselile se pot remedia prin fapte bune si constante.
    rämän ränile,insä unii oameni mai bagä cutitul in ranä .trist dar adevärat.

  17. #80
    suporter Gabriel28's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    1,551
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Daca ii era frica, se ducea acasa si se culca, parerea mea.
    da ma vadime dar e vorba de gigi grosu' omu' e gangsta s-a dus cu tupeu .

    majoritatea care cred aberatiile lu grosu ala sa mor daca gandesc vreun pic logic. deci...ala prin declaratiile lui s-a contrazis de cateva ori lool...pai tie ca om daca ti-e frica de lup, te duci la lup in vizuina? lol...cica mafie...da ma mutu o arde cu mafioti..cu rangi...cu smardoi...cred ca unii s-au uitat prea mult la godfather sau goodfellas..) propun de acum incolo sa i se spuna Sonny lu mutu ) baietii destepti stiu de ce

    oricum faza zilei ramane "m-a lovit cu un obiect dur"

  18. #81
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    doar nu crezi cä a abuzat de el sexual =) ??

  19. #82
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    o fi pe invers :

  20. #83
    suporter Gabriel28's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    1,551
    Reputatie
    1
    eu totusi cred ca ar trebuii investigat acel material dur )))))) poate de ciuda ca grosu s-a dus la mutu.....l-a lovit chiar contra cu acel material dur ))))))

  21. #84
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    stai asa: a fost bätut chelnerul,sau i s-a dat doar autograf?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •