View Poll Results: Este adevarata povestea?

Voters
145. You may not vote on this poll
  • Da, e veridica, Mutu e in stare de orice

    51 35.17%
  • Nu, este o inventie grosolana

    94 64.83%
Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 186

Thread: Mutu a lovit un bucatar la Constanta cu ranga!

  1. #22
    sport legend
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    789
    Reputatie
    1
    Vrajala!! cred eu..

  2. #23
    senior Casuba's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N18 2UF
    Posts
    226
    Reputatie
    1
    Ziarele noastre de Scandal-Sex si putin sport au fiecare cate un subiect tare azi, gsp : Mutu a dat cu ranga ! ; prosport: in Albania am facut blat ! ... asta e sa se vanda fituicile.
    OTELUL
    It takes two to lie, one to lie and one to listen.

  3. #24
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Ceva tot sa intamplat ..paote nu la lovit ..nu iese fum fara foc
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  4. #25
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Pai asa e in filmele alea pe care le-a vazut Gigi Grosu. Iti dai seama? Gigi Grosu... Nici nu cred ca exista personajul asta.
    oricum stirea e si pe site la voi
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  5. #26
    springbok Gontel's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    za lend of ciois
    Posts
    4,725
    Reputatie
    1
    Intrati pe threadul cu polo, ca acolo avem performante. Lasati-l pe Mutu (Mucu) in pace cu femeile si rangile lui.
    [B][FONT="System"]"Rap is what you do, Hip-Hop is what you live" - KRS One[/FONT][/B] [SIZE="4"][/SIZE]

  6. #27
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Buna idee Gontel!
    Baietii de la Nationala de polo tocmai s-au calificat in semifinale si pt. ziaristi este mai important ce zice un ospatar ratat (daca o exista).

  7. #28
    incepator
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    nu cred

    este mutu un drogat, incult si fotbalist cum mai sunt 1.000 in lume...dar nu cred ca s-a batut cu unul cu ranga.

  8. #29
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bochum, Germany
    Posts
    134
    Reputatie
    1
    Tipic romanesc, tipic balcanic si de mentalitate sudesteuropeana, tipic omeneste si neomeneste. Cate aberatii, ce absurditati! Mutu nu e inger, presa vrea scandaluri cat mai multe pentru ca se se vinde ziarul si sa aiba ce sa scrie. Mi-a placut contraatacul cu "m-a violat nevasta lui Mutu" ... la misto si cu scuze eu adaug: daca ar fi fost Alexandra Dinu fosta Mutu aveai mai multa placere ... (glumeam) ... hai sa lasam chestiile astea, ok e amuzant si admir umorul vostru ... insa fotbalul tot pare mai interesant. Sa nu uitati cate gagici frumoase sunt la meciurile nationalei si mai ales la meciurile Stelei ... asa ca ... mai bine scriem despre ele ... sau despre fotbalul de tineret si feminin in Romania ... ca acolo e buba

  9. #30
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vālcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Poate l-a lovit cu umaru din greseala cand a trecut unul pe langa altu ... si bucataru a zis ca asa ajunge si el celebru ...
    Ce tampit ...
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  10. #31
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    mai , poi si io l-as fi lovit pe bucatar .. adik ce nesimtit frate .. sa ceri sarailie cu hasis si sa iti dea nemernicu baclava cu canabis ..

    O meritat .. nenorocitu`

  11. #32
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    iata ca apar noi declaratii

    piti spune ca acel chelner a intrat in camera lui Mutu, deci dak a fost acolo nu ma mai mira ca retardatul ala de mutu sa il fi lovit, mai ales dak era sub influenta prafurilor
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  12. #33
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Da interesant Piturca cica la vazut pe chelner iesind de la Mutu din camera..
    http://www.gsp.ro/index.php?a=55192&shift=1
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  13. #34
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Vadime, sterge articolul ala la misto

    chiar cred ca povestea asta are ceva adevarat in ea

    la inceput nu am crezut

    dar iata ca apar si dovezi
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  14. #35
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    fum fara foc nu iese ..ca nu nimeni asa de idiot sa acuze aiurea... la fel si la craiova atunci cu barul de streapteas au recunoscut mai tarziu . Cred ca la prins in camera si la lovit .
    Probabil ca incearca sa obtina niste bani bucataru ala
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  15. #36
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Eu de acum, cand ma voi mai caza la un hotel, fac scandal daca camera nu este dotata cu ranga dim. 1500*50 mm, cagula neagra, spray paralizant si un ospatar gonflabil de altoit cand am chef!!!
    (nu ca nu as altoi unul adevarat, mai ales unul de la mare!)

  16. #37
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    de ce nu-si scoate certificat medico-legal gigi asta? daca l-ar fi lovit cu ranga banuiesc ca ar mai fi avut urmele inca...

    probabil i-a dat vreo 2 palme sa scape de el si atat..

  17. #38
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    si de unde avea mutu ranga? o stire minunata, care merita si topic.
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  18. #39
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    de ce nu-si scoate certificat medico-legal gigi asta? daca l-ar fi lovit cu ranga banuiesc ca ar mai fi avut urmele inca...

    probabil i-a dat vreo 2 palme sa scape de el si atat..
    orice i-ar fi facut, e o chestie rusinoasa si penibila, Mutu e un terminat orice ar fi
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  19. #40
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    orice i-ar fi facut, e o chestie rusinoasa si penibila, Mutu e un terminat orice ar fi
    da, asta nu contesta nimeni. dar totusi, de unde avea ranga? eu as zice sa se faca o reconstituire
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  20. #41
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pink_me View Post
    da, asta nu contesta nimeni. dar totusi, de unde avea ranga? eu as zice sa se faca o reconstituire
    poate s-a si exagerat

    l-o fi lovit cu vreo rigla si ala a zis ca era rang, sau cu vreun tac de biliard, sau cu vreun sac de canepa indiana,

    oricum piti se pare ca nu mai face pe orgoliosul doar cu mutu, se cauta noapte la ala in hotel un chelner si poate erau si interlopii aia de care spunea, dak i se intampla altuia probabil era exclus pe viata de la Nationala si suspendat si nu stiu ce

    cat o sa joace mutu la nationala eu nu pot sustine aceasta echipa, o echipa cu un infractor pe teren
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  21. #42
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    De ce minte jucătorul?

    Într-o declaraţie audio pentru Realitatea TV, Mutu neagă că Gabi Grosu ar fi fost în hotelul "tricolorilor". "Eram în cantonament cu echipa naţională. Nu poate să ne viziteze nimeni acolo. N-are cum. Aste sînt science-fiction!", spune el.

    Cîteva secunde mai tîrziu, telespectatorii îl pot auzi pe Victor Piţurcă. Acesta declară: "Ştiu că a venit acel chelner şi a intrat în cameră la Mutu. Cum să-l bată? Ce, sîntem în sălbăticie, cum adică? Eram pe acolo, mergeam prin cameră la băieţi. Da, a venit, a stat de vorbă Adrian cu el. Nu înţeleg cum să-l bată?".

    Un lucru e clar Mutu minte de rupe sau nu-si mai aduce aminte poate luase o doza de ceva.. Piturca incearac sa-l acopere ca deh e vedeta nationalei
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •