Results 1 to 9 of 9

Thread: Utilizatori ai forumului Onlinesport

  1. #1
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1

    Utilizatori ai forumului Onlinesport

    Crestere spectaluloasa a utilizatorilor in ultimele zile! Cred ca e din cauza returului diviziei A si a inceperii sezonului de Formula 1.

    La mai mare!

  2. #2
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Se poate si asta, dar cred ca a contat si conteaza ca am inceput sa punem subiecte de pe forum pe prima pagina.
    Iar forumul va fi si mai mult promovat, pe tot siteul. Si atunci sa te tii
    Ma gandeam sa dau liber, sa scrie oricine fara sa fie user inregistrat, ce ziceti?

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    mai bine cu useri inregistrati, poate forumul va avea niste membrii care-l viziteaza constant si atunci va fi adevarat . fara inregistrare, mai intra unul, mai baga o injuratura si apoi valea!!! se mai intoarce dupa 2 luni.

  4. #4
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Sunt si eu de acord cu cheloo... unde mai este avantajul de a avea cont?

  5. #5
    Gymnastics Fan Mihaela's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Romania
    Posts
    521
    Reputatie
    1
    Si eu cred ca e mai bine cu useri inregistrati. In general forumurile care permit guest-ilor sa posteze au probleme cu mesaje aiurea sau limbaj obscen. In plus, dupa cum a spus si cheloo, cei care nu vor sa depuna minimul efort necesar pentru inregistrare probabil ca oricum pun foarte rar mesaje.

  6. #6
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Si eu subscriu - registered users ONLY! Altfel va fi o debandada totala.

  7. #7
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Exemplu clar:

    Am postat un anunt in rubrica "Culture Pub" cum ca doresc sa cumpar un tricou/bluza Errea cu Rapid ca sa imi raspunda un oarecare, utilizator neinregistrat cu numele "CIOREX GO" cum ca:
    aoleu, KSHEEDANFRENEE, eshti cu rapidu, tata???? Ma gandeam io cum dreaqu de-ti place Rasheed Wallace!!!!!! Oi fi si tu vreu Predator ceva
    Oricum o sa incerc sa ma abtin sa mai comentez de acum incolo, n-ar fi fair-play, nu sunt pe forumu asta sa vb de fotbal, clar. Oricum, hai cu grupele ligii campionilor, ca ii creste pretu lu bratu si lu niculae poate, si scate copos ceva verzi pe ei
    Macar daca ar fi vrut sa faca misto de mine ar fi putut sa imi trimita un mesaj personal(probabil imposibil ca simplu vizitator), sau sa fi depus macar efortul sa isi faca un cont, pentru a ma(ne) putea "stresa"...

    Am dreptate?

  8. #8
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Da, i-am sters mesajul.

  9. #9
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Nu trebuia sa ii stergi mesajul, era ok... era mai degraba un exemplu pre-utilizatori inregistrati!
    Pe mine personal nu ma deranja asa de tare, am invatat sa ignor majoritatea lucrurilor care ma deranjeaza pe lumea asta!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •