Page 13 of 13 FirstFirst ... 3111213
Results 253 to 267 of 267

Thread: Sezonul actual 2006/2007

  1. #253
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Incepe ca de obicei la sfarsitul lui august ( 29-30 nu stiu sigur ) , iar de transmis cred ca din pacate..tot Boom
    Muzzwrinka

  2. #254
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Boom transmite primera in urmatorii 3 ani ..asa ca, abonati-va

  3. #255
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    noul sezon va incepe pe 26 august 2007 si se va termina pe 18 mai 2008
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  4. #256
    Banned
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    2,490
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by realmadrid.com View Post
    Boom transmite primera in urmatorii 3 ani ..asa ca, abonati-va
    dati la hoti bani. hotii prostesc pe ... nu mai continui.

  5. #257
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Dupa cum ti-am mai spus, ai ceva dereglat.

    Poti sa vezi meciurile pe net, la calitate infecta, sau poti sa le vezi la TV. Cel mai ieftin abonament la Boom este de 7 euro, e adevarat ca n-ai toate programele pe care le ai cu cel mai ieftin abonament UPC (astral) sau RCS..dar totusi. Daca vrei sa vezi Primera si Italia la tv, aboneaza-te, daca nu...rojadirecta ala iti ofera meciurile gratis...bafta

    Cel mai scump abonament este de 20 euro, pe care il am si eu si nu prea am probleme cu el. Najpa este daca ai 2 tv-uri, iti mai trebuie un receiver

    7 euro nu-i mult daca vrei sa vezi 2 campionate. In afara lumea plateste sa vada echipele mari, daca vrei sa le vezi, scoate banii

  6. #258
    Banned
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    2,490
    Reputatie
    0
    eu ii numesc hoti pt. simplul fapt ca au "furat" primera!
    eu oricum am gratis cablu

  7. #259
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Ai gratis, dar nu la Boom..asa ca hai noroc .

    Nu sunt hotzi, doar au dat bani mai multi, daca Sarbu cu prostTV-ul lui n-au putut concura cu Boom...ce dreaq sa mai spun. De fapt, au putut, dar n-au vrut. La roman daca ii pui conditile din Italia si Spania se lasa de fotbal ...decat sa plateasca in plus.

  8. #260
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    salut, cine are programul primera division pe 2007?

  9. #261
    Banned
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    11
    Reputatie
    0

    Capello Boom

    CIne nu are sa-si ia... Aflat in vacanta Capelo a aflat ca este demis. Asa ca boommmmmmmmmmmmmmmmmm

  10. #262
    Banned
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    11
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by realmadrid.com View Post
    Dupa cum ti-am mai spus, ai ceva dereglat.

    Poti sa vezi meciurile pe net, la calitate infecta, sau poti sa le vezi la TV. Cel mai ieftin abonament la Boom este de 7 euro, e adevarat ca n-ai toate programele pe care le ai cu cel mai ieftin abonament UPC (astral) sau RCS..dar totusi. Daca vrei sa vezi Primera si Italia la tv, aboneaza-te, daca nu...rojadirecta ala iti ofera meciurile gratis...bafta

    Cel mai scump abonament este de 20 euro, pe care il am si eu si nu prea am probleme cu el. Najpa este daca ai 2 tv-uri, iti mai trebuie un receiver

    7 euro nu-i mult daca vrei sa vezi 2 campionate. In afara lumea plateste sa vada echipele mari, daca vrei sa le vezi, scoate banii
    Mai exista o posibilitate: televiziunea digitala. Aici ai doua posibilitati: o placa de skystar cu o antena de satelit, sau un reciver si o antena. App au ungurii pe sport 1 sport 2 si sport klub hu tot ce-ti pofteste sufletelul. Iar pt net iti recomand http://livetvsport.googlepages.com/home

  11. #263
    incepator
    Join Date
    May 2007
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ValiEnte View Post
    noul sezon va incepe pe 26 august 2007 si se va termina pe 18 mai 2008
    Primera si Seria a vor incepe pe 25 August asa ca enjoy

  12. #264
    incepator
    Join Date
    May 2007
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by necunoscutu View Post
    salut, cine are programul primera division pe 2007?
    nu s-a stabilit inca

  13. #265
    incepator
    Join Date
    May 2007
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com View Post
    Ai gratis, dar nu la Boom..asa ca hai noroc .

    Nu sunt hotzi, doar au dat bani mai multi, daca Sarbu cu prostTV-ul lui n-au putut concura cu Boom...ce dreaq sa mai spun. De fapt, au putut, dar n-au vrut. La roman daca ii pui conditile din Italia si Spania se lasa de fotbal ...decat sa plateasca in plus.
    ba cam asa e ... important e ca putem sa ii vedem undeva

  14. #266
    incepator
    Join Date
    May 2007
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by realmadrid.com View Post
    Dupa cum ti-am mai spus, ai ceva dereglat.

    Poti sa vezi meciurile pe net, la calitate infecta, sau poti sa le vezi la TV. Cel mai ieftin abonament la Boom este de 7 euro, e adevarat ca n-ai toate programele pe care le ai cu cel mai ieftin abonament UPC (astral) sau RCS..dar totusi. Daca vrei sa vezi Primera si Italia la tv, aboneaza-te, daca nu...rojadirecta ala iti ofera meciurile gratis...bafta

    Cel mai scump abonament este de 20 euro, pe care il am si eu si nu prea am probleme cu el. Najpa este daca ai 2 tv-uri, iti mai trebuie un receiver

    7 euro nu-i mult daca vrei sa vezi 2 campionate. In afara lumea plateste sa vada echipele mari, daca vrei sa le vezi, scoate banii
    da frate asa e ... pe boom le vezi lacrima in plus gabi safta si bogdan socol comenteaza foarte ok.
    ... ma abtin sa mai vb cu altii care s-au obisnuit sa primeasca totul gratis... sau daca suntem romani pana la capat sa furam, piratam sau sa improvizam ceva
    insa le pun o singura intrebare: cat platesc spanioli si italienii sa-si vada meciurile la tv???

  15. #267
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by zeze View Post
    insa le pun o singura intrebare: cat platesc spanioli si italienii sa-si vada meciurile la tv???
    La PPV in Spania (pay per view) este fixat un pret unic de 11 € pentru fiecare meci. Iar la televiziunea publica este televizat un singur meci pe etapa.
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •