View Poll Results: Steaua - Fiorentina

Voters
63. You may not vote on this poll
  • Victorie Steaua

    20 31.75%
  • Egal

    14 22.22%
  • Victorie Fiorentina

    29 46.03%
Page 5 of 18 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 376

Thread: Steaua - Fiorentina 0-1

  1. #85
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    Ce caracter infect este Dorinel, cica Mutu trebuie huiduit in Ghencea ca sa nu poata juca bine.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  2. #86
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Antrenorul Stelei, Dorinel Munteanu, spera ca Ogararu, Kapetanos, Stancu si Arthuro sa se refaca repede, deoarece nu are decat 13-14 jucatori disponibili pentru meciul cu Fiorentina, din Grupa F a Ligii Campionilor.

    Vrajeala ? Oare ce se face steaua fara dosul lui Kapetanos , ala norocos .
    O sa piarda normal .

  3. #87
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Fiecare cu parerea lui, sincer nici nu ma mir de parerea dinamovistilor care toti cred ca Steaua o sa piarda si prefera sa tina cu Mutu decat cu o echipa din Romania, aici chiar demonstreaza ca s mai mult antistelisti decat dinamovisti ... in fine .. Bate Steaua e vremea sa si revina si poate odata cu calificarea asta , se mai intampla o minune si scapam si de Becali si ne vine si noua un patron intreg la cap..
    Bafta, Reghe!

  4. #88
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    sincer nici nu ma mir de parerea dinamovistilor care toti cred ca Steaua o sa piarda si prefera sa tina cu Mutu decat cu o echipa din Romania, aici chiar demonstreaza ca s mai mult antistelisti decat dinamovisti ...


    Mutu: "Suporterii Stelei o să mă înjure pentru că asta este mentalitatea lor!"
    mitica: 'Doar analfabeții și derbedeii îl vor huidui pe Mutu în Ghencea'

    sper ca nu vor exista penalizari dupa acest meci daca Mutu va fi huiduit pe ghencea si ne vom adresa stelistilor cu 'derbedeilor' sau mentalitatea stelista va deveni sinonim cu analfabetismul
    si dinamovistii DE PE FORUM au avut de indurat apelative gen "letalii" dupa incidentele de la Nijmegen fara sa fie penalizat cineva la vremea aceea.

  5. 8th December 2008, 21:18
    Reason
    offtopic

  6. #89
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Buna seara, cinebelu!
    Ce crezi, cum ar fi mai bine pentru Dinamo, sa joace sau nu principalii lor rivali in lupta pt titlu, in primavara europeana a cupei uefa?
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  7. #90
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    principalii rivali??
    voi jucati cu mare noroc la locurile de UEFA. gigi oricum nu mai vroia sa aduca pe nimeni in iarna, dar acum cica va preia iarasi armata

  8. #91
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cinebelu View Post


    Mutu: "Suporterii Stelei o să mă înjure pentru că asta este mentalitatea lor!"
    mitica: 'Doar analfabeții și derbedeii îl vor huidui pe Mutu în Ghencea'

    sper ca nu vor exista penalizari dupa acest meci daca Mutu va fi huiduit pe ghencea si ne vom adresa stelistilor cu 'derbedeilor' sau mentalitatea stelista va deveni sinonim cu analfabetismul
    si dinamovistii DE PE FORUM au avut de indurat apelative gen "letalii" dupa incidentele de la Nijmegen fara sa fie penalizat cineva la vremea aceea.
    Vai dar ce autoritati in materie de sociologie si-a gasit si asta sa citeze : un jucator de fotbal cunoscut pentru trasul pe nas si un ex-militian, ex-puscarias si ex-deputat ( nu ma pot hotari care din astea trei "calitati" dovedeste mai clar ca e o jigodie).

    Nu mai pot eu de parerile lui Mutu. Sau corect era "sfantul Mutu" ? Si Radoi a fost injurat de niste creiere netede ca sapca de militian din galeria dinamovista la meciul cu Georgia si n-a murit nimeni din cauza asta. Get over it.

  9. #92
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    asta chiar crede ca intereseaza pe cineva ca poate el sau nu de parerile lui Mutu
    mitica si Mutu sunt cel putin seful ligii de fotbal si cel mai bun jucator roman la ora actuala, pe cand toate creierele netede care ne-au numit letalii sau ne aminteau de maneaua stelista s-au luat dupa faptele unor fani anonimi din galeria dinamovista sau a unor jucatori la inceput de cariera la Dinamo. deh, mentalitate de stelist

  10. #93
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cinebelu View Post
    asta chiar crede ca intereseaza pe cineva ca poate el sau nu de parerile lui Mutu
    Daca nu te intereseaza ce te tot .... pe aci ? Si asa compunerile tale de clasa a II-a sunt teribil de reusite, da . Mai ales asta, copy/paste dupa aburelile lui Mitica Vad ca mai bagi niste jigniri la adresa suporterilor stelisti, ai pregatit deja urletele cu "ma persecuta moderatorii" ?

    Quote Originally Posted by cinebelu View Post
    mitica si Mutu sunt cel putin seful ligii de fotbal si cel mai bun jucator roman la ora actuala,
    Linge, linge de zor, nu te opri. Mai ales pe langa Militica. Nu stii niciodata cand se intoarce Victoria. Ia mai zi, ce mai sunt astia doi, in afara de "seful ligii de fotbal" si "cel mai bun jucator roman la ora actuala" ? Trebui sa fii frustrat rau de tot ca sa-l folosesti pe Mitica (ex-puscarias ) drept "inspiratie". In paranteza fie zis, nationala condusa de "cel mai bun jucator roman la ora actuala" (pe care il doare in ... cot de nationala, la fel ca restul jucatorilor) a ratat aproape toate obiectivele posibile in ultimii 8 ani.

    Quote Originally Posted by cinebelu View Post
    deh, mentalitate de stelist
    Mai bine mentalitate de stelist decat spume la gura, frustrare si jigniri la adresa a cateva sute de mii de suporteri, ca la mataluta.

  11. #94
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    asta chiar crede ca trebuie sa tii cont de parerile lui in legatura cu Mutu, mitica sau mai stiu eu cine.
    Deci ascultati aici: cine nu se intereseaza de parerea proasta a acestuia despre Mutu, mitica sau mai stiu eu ce personalitati din fotbalul autohton, nu are ce cauta pe aici. si asta mai e si moderator!!

    eu il ling pe mitica mah fiindca am dat copy/paste la ceva ce-a declarat in presa pentru a face misto de stelisti?!? vai de capu tau, uite-te la tine si la atitudinea ta, si intraba-te daca nu cumva il lingi tu putin pe becali, anonim si inconstient, ca multi alti stelisit ca tine..

  12. #95
    shepherd hater Oaia Dolly's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi,Copou
    Posts
    1,262
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cinebelu View Post


    Mutu: "Suporterii Stelei o să mă înjure pentru că asta este mentalitatea lor!"
    mitica: 'Doar analfabeții și derbedeii îl vor huidui pe Mutu în Ghencea'

    sper ca nu vor exista penalizari dupa acest meci daca Mutu va fi huiduit pe ghencea si ne vom adresa stelistilor cu 'derbedeilor' sau mentalitatea stelista va deveni sinonim cu analfabetismul
    si dinamovistii DE PE FORUM au avut de indurat apelative gen "letalii" dupa incidentele de la Nijmegen fara sa fie penalizat cineva la vremea aceea.
    Sper sa nu existe penalitati daca ne adresam de acum dinamovistilor cu apelativul de drogati. Cat despre mentalitate adu ti aminte de injuraturile dinamovistilor la adresa mortilor lui Radoi in meciul nationalei.


    Stiu ca mi bat gura de pomana, dar intr o zi cine stie, poate logica va invinge meschinaria si negativismul.
    VINDE PLEACA MORI!

  13. #96
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    "Suporterii care mă înjură sunt niște drogați. Unii dau tonul, iar alții se iau după ei, ca oile. Dacă sare una în apă, apoi sar toate" - Gigi Becali, finanțator Steaua

    Nu tot voi sunteti aia drogati?

    Heh, mentalitate de stelist...

  14. #97
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Deci reveniti la subiect lasati-l pe Mutu ca s-ar fi drogat (nu e nici primul si nici ultimul jucator care se drogheaza). Ca cine e injurat mai tare Radoi in Stefan Babanu sau Mutu in Ghencea... Daca nu reveniti la subiect revin eu cu sanctiuni pentru offtopic.

  15. #98
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    0-3 scurt si la obiect

  16. #99
    sport legend Snake_21's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Romania
    Posts
    6,632
    Reputatie
    1
    Bate Steaua
    Bafta, Reghe!

  17. #100
    shepherd hater Oaia Dolly's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi,Copou
    Posts
    1,262
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Grecu_ View Post
    "Suporterii care mă înjură sunt niște drogați. Unii dau tonul, iar alții se iau după ei, ca oile. Dacă sare una în apă, apoi sar toate" - Gigi Becali, finanțator Steaua

    Nu tot voi sunteti aia drogati?

    Heh, mentalitate de stelist...
    Felicitari....gandesti la fel ca jiji.
    VINDE PLEACA MORI!

  18. #101
    PilotDeTractor Grecu_'s Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Langa Grant
    Posts
    2,745
    Reputatie
    1
    Ba oiae, de meci ai ceva de zis?

  19. #102
    spectator
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Philadelphia ,US
    Posts
    71
    Reputatie
    1
    Pai daca acum le iau militarii palmaresu' numele si insemnele? Cele mai ramine de luat? O bataie cu Fiorentina ,si uite asa,Gigi manglitoru' de echipe nu mai are cu ce se lauda .Poate doar cu colectia toamna-iarna de turcane.In rest Arthuro s-a dus ,la fel si Abel Moreno poate urmatorul este chiar ciobanasul.....

  20. #103
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Nu ia nimeni nimic,simple supozitii.

  21. #104
    Real & Steaua lopez's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Kingston,Jamaica
    Posts
    333
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ferko View Post
    Ce caracter infect este Dorinel, cica Mutu trebuie huiduit in Ghencea ca sa nu poata juca bine.
    Nu ca trebuie huiduit, trebuie si aruncat cu ceva dupa el!

  22. #105
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    daca becalu a avut timp sa linga pe la uefa, sa-i traga cu caracterul multi etnic al stelei, simbolul luptei anti rasiste atunci totul e posibbil.

    mai ales ca meciul nu prezinta nici o importanta pentru fiorentina.
    Tiganii au alergie la tricoul alb-rosu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •