Page 102 of 155 FirstFirst ... 25292100101102103104112152 ... LastLast
Results 2,122 to 2,142 of 3236

Thread: Schimbari de nume

  1. #2122
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Ce s-a ambalat Lache.....
    Bai Lache, m-ai dezamagit ma, de la un dur ca tine ma asteptam sa-ti duci "crucea", adica nick-ul de aprozarist sau de hip-hopist absolvent de asezamant de caritate pt copiii sarmani(de aici probabil si obsesia ta pt institutiile publice), pana la capat.
    http://img14.imageshack.us/img14/7816/tstboblogo.gif

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    ma asteptam sa-ti duci "crucea", adica nick-ul
    Pai n-ai zis tu mai sus copii sarmani ? Deci nu am cum s-o ard pe plus ca Iisus.( asta cu 'saracule' e jignire mare in lumea voastra, a snobilor cu impresii de mari oameni)

    Asa cum faci tu cu nickul tau foarte inspirat ( la fel de inventiv ca atunci cand folosesti dictionarurban pt glumite prefabricate ) ca sa ne arati ca esti un cioban batran? Cum ti-ai ales nickul ? AAAA, sa fie ceva sugestiv pentru mine...stelist sunt...tractorist sunt...Bumbescu sa fie !
    Last edited by NTM; 12th February 2010 at 12:02.

  2. #2123
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Am spus asezamant de caritate pt copiii sarmani ca sa nu folosesc cuvantul orfelinat si sa te jignesc si mai tare. In mod normal, in momentul in care tot pomenesti despre "batranete", "azil", desi sunt probabil mai tanar cu vreo 15- 20 de ani decat parintii tai(asta daca nu esti tigan-nu ar fi imposibil) s-ar deduce ca ai o problema mare in directia asta.
    Hotaraste-te totusi: snob sau tractorist?
    Last edited by Bumbescu; 12th February 2010 at 12:17.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  3. #2124
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Am spus asezamant de caritate pt copiii sarmani ca sa nu folosesc cuvantul orfelinat si sa te jignesc si mai tare.
    iti multumesc pentru asta, deja imi dadusera lacrimile cand am citit ce ai scris, ma bucur ca te-ai oprit aici. cuvintele tale cad peste mine ca o ploaie de foc, sunt mai taioase decat o sabie.

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    . In mod normal, in momentul in care tot pomenesti despre "batranete", "azil", desi sunt probabil mai tanar cu vreo 15- 20 de ani decat parintii tai(asta daca nu esti tigan-nu ar fi imposibil) s-ar deduce ca ai o problema mare in directia asta.
    n-ai prins tu ideea, ti s-a blocat sinapsa. esti cam batran pentru modul in care te comporti, ai descoperit internetul prea tarziu si nu te incadrezi in peisaj, esti un complexat acrit peste care au trecut ceva ani si care vrea sa epateze online, oldbitterbitch. intelegi ?

    daca n-ar fi asa, probabil nu te-ai ataca atat de mult cand iti aduc aminte ca esti depasit de timp.

    nu te poti abtine sa nu bagi o analiza de mare psihOLOG pe text, este? ( s-ar deduce, rezulta, se observa ). pacat ca nu prea te ajuta logica.

    p.s: hai ca usor usor iti arati "superioritatea", da-te-n fapt de tractorist deghizat :" saracule, orfanule, tiganule ! "

    l.e ( asta pentru ca iar gandesti cu galme, iti vin replicile cu delay si mereu mai adaugi o "duma tare")

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Hotaraste-te totusi: snob sau tractorist?
    tractorist deghizat, ca tot ai travestiti in avatar. sau la cat de des folosesti "" dupa fiecare jignire ieftina sau gluma proasta, as putea sa-ti zic Domnule Castor.
    Last edited by NTM; 12th February 2010 at 12:23.

  4. #2125
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Lache, in peisajul tau chiar nu vreau sa ma incadrez, inca odata iti amintesc care-i nivelul tau:

    http://www.onlinesport.ro/forum/show...&postcount=178

    Sa inteleg deci ca din cand ai si tu cate o idee.... interesant, o sa incerc sa fiu mai atent si s-o prind, chiar daca sunt depasit de timp.
    Cuvantul "logica" te-as sfatui insa sa nu-l mai folosesti, nu de alta dar sa nu-ti iei vreun pumn in bot de la baieteii aia din peisajul tau, care si-ar putea imagina ca-i jignesti...

    Asta cu travestiti in avatar e geniala:
    Dar nu cred ca ar trebui sa ma mire tinand cont ca vine de la unul ce probabil nu a depasit nivelul filmelor cu Eminem...
    Ce sa faci mai Lache, nu toata lumea apreciaza figurile dure de puscariasi.
    Last edited by Bumbescu; 12th February 2010 at 12:41.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  5. #2126
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Lache, in peisajul tau chiar nu vreau sa ma incadrez, inca odata iti amintesc care-i nivelul tau:

    http://www.onlinesport.ro/forum/show...&postcount=178
    Bulescu in actiune : analize pe text, ierarhii valorice, spaima internetului. Era vorba despre peisajul internaut, dar te-a furat decorul iar. Nu vreau sa fac o analiza pe text, iti las tie placerea de a fi onlinesport`s grammar bitch.

    cand ti-am zis ca ai idei putine care-ti vin in valuri si cu noduri, n-ai vrut sa ma crezi.

    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Sa inteleg deci ca din cand ai si tu cate o idee.... interesant, o sa incerc sa fiu mai atent si s-o prind, chiar daca sunt depasit de timp.
    Cuvantul "logica" te-as sfatui insa sa nu-l mai folosesti, nu de alta dar sa nu-ti iei vreun pumn in bot de la baieteii aia din peisajul tau, care si-ar putea imagina ca-i jignesti...
    sincer, as fi preferat sa iti vezi de treaba ta, oricare ar fi aia. ti-ai dori aaaa, sa-mi iau un "pumn in bot", te doare realitatea?

    hai ca se aduna :"saracule","orfanule","tigane","pumn in bot"....si ce tractorist frumos rasare !

  6. #2127
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by luckyanno View Post
    ti-ai dori aaaa, sa-mi iau un "pumn in bot", te doare realitatea?
    Ce spun eu si ce intelege lache.....vai de mine lache, din contra, te atentionam doar, ca, tinand cont de nivelul tau, iti petreci probabil timpul printre primate si alea s-ar putea arata suspicioase si violente la aparitia unor termeni noi de care nu au auzit, cum ar fi de exemplu cuvantul "logica".
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  7. #2128
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Asta cu travestiti in avatar e geniala:
    Dar nu cred ca ar trebui sa ma mire tinand cont ca vine de la unul ce probabil nu a depasit nivelul filmelor cu Eminem...
    Ce sa faci mai Lache, nu toata lumea apreciaza figurile dure de puscariasi.
    A venit valul ?

    Sincer, nu ma intereseaza cine e persoana din avatarul tau, arata ca un travestit si probabil asta e cercul tau, al baietilor sensibili ca o garofita. E problema ta daca faci diferenta dintre mov si fuchsia. Tu deduci la ce filme se uita un om folosind avatarul ca suport...( de fapt, vorbesti iar fara sa stii )...Daca as proceda la fel ca tine, uitandu-ma la avatarul tau as putea spune ca esti fan Brokeback Mountain...

  8. #2129
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by luckyanno View Post
    Sincer, nu ma intereseaza cine e persoana din avatarul tau, arata ca un travestit


    Quote Originally Posted by luckyanno View Post
    Tu deduci la ce filme se uita un om folosind avatarul ca suport...
    Nu ma, avatarul coroborat cu fraza de mai sus, cu versurile din postul de mai sus si cu toata prestatia ta.

    Pa Lache

    ontopic: Vadime, nu-i schimba nick-ul!
    Last edited by Bumbescu; 12th February 2010 at 13:17.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  9. #2130
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post



    Nu ma, avatarul coroborat cu fraza de mai sus.

    Pa Lache
    Du-te-n treaba ta, Domnule Castor !

  10. #2131
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    ontopic: Vadime, nu-i schimba nick-ul!

    Ai delay-uri mai mari decat trenurile in Romania.

    la fel de ontopic ca si tine: vadime, schimba-i nickul in oldbitterbitch sau domnul_castor.

    " "
    Last edited by NTM; 12th February 2010 at 14:43.

  11. #2132
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Lache, fericiti cei ca tine.....dupa ce te-ai facut de ras aici si ai dovedit ca esti mai incult chiar si decat garoii aia hip-hopisti, ale caror versuri cretine le-ai reprodus aici, mai ai tupeul sa reapari....
    Last edited by Bumbescu; 12th February 2010 at 15:05.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  12. #2133
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Lache, fericiti cei ca tine.....dupa ce te-ai facut de ras aici si ai dovedit ca esti mai incult chiar si decat garoii aia hip-hopisti, ale caror versuri cretine le-ai reproduci aici, mai ai tupeul sa reapari....
    grammarbitch, n-ai plecat?

    vezi ca te-ai enervat si te faci de rusine. eu plec, am putina treaba, pana revin ai timp sa te faci singur de rahat. cand revin, te fac eu.

  13. #2134
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Vai, vai, vai, ce greseala a descoperit lache :
    Lache, tu nu poti sa o faci de ras(ca nu zic de rahat) decat pe maica-ta. Banuiesc ca-i groaznic sa ai asa un copil.

    P.S. Sunt f calm sa stii, chiar m-ai binedispus, a fost ca si cum m-as fi dus in vizita la gradina zoologica si m-as fi uitat la cimpanzei.
    E bine ca ai putina treaba, inseamna ca-ti ocupi timpul cu ceva...sper insa ca nu cu ce se ocupa baietasii aia printre care te invarti tu....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  14. #2135
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Ma Lucky vezi ca te-ai ambalat asa tare, ca ai inceput sa bagi consecutive
    Tine-ti firea batrane, du-te la cenaclul "celor de sub scara" si mai produceti un rondel , o manea
    Sau esti suparat ca interzic astia etnobotanicele?

  15. 12th February 2010, 15:17
    Reason
    gata, ne-ai convins :D

  16. 12th February 2010, 15:22
    Reason
    nu te mai cobori...

  17. 12th February 2010, 15:29
    Reason
    la urmatorul vei continua pe VP :)

  18. #2136
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    pan` la urma cine`si schimba numele dintre voi doi?

  19. #2137
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    delaparis

  20. 12th February 2010, 15:33
    Reason
    iti strici stilul cu asta :D

  21. #2138
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Vadim isi mentine vechea politica fata de useri. Adica userul cere, administratorul se scarpina voios la scrot si-l ignora pe gusterul care-i face trafic si-i baga bani in buzunarele sale lacome. Cel putin din aceasta perspectiva, Tudose este mai ok.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  22. #2139
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Tylere, spune mersi ca ti l-a schimbat rapid atunci cand devenisesi cornel shopenhauer sau pui-golas
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  23. #2140
    sport legend Nilatac's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Sighetul-Marmatiei
    Posts
    2,008
    Reputatie
    1
    Se poate sa imi schimbat-ti numele in Nilatac?

  24. #2141
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    elita ols`ului in actiune

    cum p#la mea au ajuns astia moderatori?
    Last edited by relansat; 27th February 2010 at 21:52.

  25. #2142
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    nu stiu bre, si eu ma minunez.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •