View Poll Results: e frumoasa?

Voters
17. You may not vote on this poll
  • da

    8 47.06%
  • nu

    9 52.94%
Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 328

Thread: FCM Bacau

  1. #43
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    BRAVO, pentru egalul pe care l-ati scos la Craiova. Aveati nevoie de puncte!!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Dragos , nu prea ai pe cine sa feliciti....se pare ca suntem numai craioveni si ...Edgar, aici!

  3. #45
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Eu am zis chiar daca nu e vreun bacauan pe aici. MERITAU, nu!!!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Daca tu zici .... Iti dau totusi niste citate din presa de astazi...
    " Moldovenii au stat la cutie , s-au tavalit pe jos fie de batranete , fie cand vreun jucator oltean a avut tupeul sa se apropie la o distanta mai mica de un metru " " Confuziei oltene moldovenii i-au raspuns cu elemente de antijoc multilateral dezvoltat. Circ condimentat cu masina salvarii . Fotbal si spectacol altadata " . Nu-ti doresc decat ca bacauanii sa joace la fel si la Piatara Neamt....
    Oricum , acum le-a mers... Insa , dupa parerea mea , daca vor continua la fel , poate vor mai scoate cate un punct ici , colo... Dar , mai mult ca sigur , Seche va trebui sa scoata bani sa mai cumpere odata locul in divizia nationala....

  5. #47
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Orice punct castigat in deplasare este demn de felicitari chiar daca face antijoc. O echipa care se bate pt. titlu cum ziceti voi ca e Craiova ar fi trebui sa reuseasca sa strapunga apararea Bacaului (asta insemna echipa puternica)
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  6. #48
    incepator
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    7
    Reputatie
    1

    am revenit...

    gata ma las de prostii...daca credeti ca am gresit ,imi cer scuze...dar ma aprind repede cind vad ceva la adresa bacaului...si trebuie sa-i raspund...
    sunt un suporter adevarat al bacaului...am facut parte din galerie, am mers cu echipa in deplasare si m-am simtit ofensat cind vad ceva "contra" impotriva echipei mele...
    daca exista un bacauan adevarat sa-mi scrie sau simpatizant al echipei si vom discuta pe larg...

    multumesc frumos...

  7. #49
    incepator
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    7
    Reputatie
    1

    hai bacaul...

    poate facem ceva cu farul, ca ar fi groaznic sa pierdem...

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Danutu mah,daca esti suporter adevarat al Bacaului..du-te pe Forumul Bacaului , aici ,pe Suporter se deschide un singur forum pentru fiecare echipa...exista deja unul , du-te si scrie acolo ca si asa acolo nu sunt bacauani , scriu altii de la alte echipe , du-te acolo si vom avea si noi un bacauan veritabil!

  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Acelasi lucru , Danutu! Mergi si intretine discutiile pe forumul Bacaului , ca tot nu are cine sa o faca acolo!

  10. #52
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Din cate am vazut nu prea sunt suporteri ai Bacaului pe Forumul asta! oricum poate se gaseste cineva sa-mi zica ce se mai intampla pe acolo inaintea meciului de sambata. Sper ca nu ati uitat ce s-a intamplat anu trecut.... si sper sa nu fie si anu asta la fel /nope/ ! In ultima etapa voi ati jucat f. bine si ati batut 4-3 si noi am facut probabil cel mai prost meci din ultimi ani (care mirosea tare a blat...)! De la noi se pare ca vor lipsi Mihai Baicu (leziune la adductori) si Balint. Oricum Buga este mare forma si incepe sa se gandeasca la nationala...

    FC Brasov - FCM Bacau, sambata (30 august), ora 16:00, in direct pe Prima TV !
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  11. #53
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    17
    Reputatie
    1

    Fortza FCM Bacau

    Fratilor sunt mii de inimi galben albastre in tara asta dar nu au auzit de pagina voastra
    Fortza FCM Bacau
    Fortza FCM Bacau
    Fortza FCM Bacau
    ------Moldova Suntem Noi-----
    bine Danee :yeah[/b]
    Inima Noastra mereu va fi Galben Albastra

  12. #54
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    17
    Reputatie
    1

    FCM Bacau-Moldova suntem noi!!!

    Fortza FCM Bacau
    Bine Danut ne vedem la brasov unde vom face un 1-1 8)
    FortzaFCM Bacau

    Bai Voi astia cu ceahlau hai sa fim seriosi:
    -Galeria e de 20 de suporteri
    -pe stadion veniti 2000 de spec pe meci
    -Cehalau-FCM 0-0 sezonu trecut am fost 2000 de la bacau
    ASa ca mai aveti de invatat[/url]
    Inima Noastra mereu va fi Galben Albastra

  13. #55
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1

    Re: Fortza FCM Bacau

    Quote Originally Posted by Epurean
    Fratilor sunt mii de inimi galben albastre in tara asta dar nu au auzit de pagina voastra
    Fortza FCM Bacau
    Fortza FCM Bacau
    Fortza FCM Bacau
    ------Moldova Suntem Noi-----
    bine Danee :yeah[/b]
    Cred ca te refereai la Ceahlaul deoarece in ultimii ani noi am fost peste voi in clasamente!!!!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  14. #56
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1

    Re: FCM Bacau-Moldova suntem noi!!!

    Quote Originally Posted by Epurean
    Fortza FCM Bacau
    Bai Voi astia cu ceahlau hai sa fim seriosi:
    -Galeria e de 20 de suporteri
    -pe stadion veniti 2000 de spec pe meci
    -Cehalau-FCM 0-0 sezonu trecut am fost 2000 de la bacau
    ASa ca mai aveti de invatat[/url]
    unde ati fost 2000?????? voi nici acasa nu sunteti 2000 mai increzutilor. Aveti bani (mai bine zis aveati) si nu stiti ce sa faceti cu ei. Locurile care sunt rezervate pe stadion la noi pentru oaspeti sunt in numar de 700 si tu zici ca ati fost 2000. Galeria nostra e de 50 nu de 20!!!!! Ai gresit , ce sa-ti fac!? Degeaba aveti galerie daca nici in meciurile oficiale nu ne bateti (cat despre amicaluri nu mai zic: 1-0 si 2-1 pt. noi in aceasta vara).
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  15. #57
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Galerie de 50...
    Va si numiti cumva?

  16. #58
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Black Devils
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  17. #59
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    17
    Reputatie
    1

    Bai Dragose..

    Omule daca nu crezi cati am fost http://www.fcmbacau.ro/images/stories/galerialapiatraneamt.jpg si uitete la poza
    Haha Frumoasa Galerie 50 de suporteri :>>
    Vedeti voi in noiembrie cati venim iti sugerezi sa numeri de data asta sa nu te mai inseli ... ca noi venim si mai multi la la ce stadion aveti voi de 10.000 de locuri .Da stai ca daca ma gandesc bine la 'uriasa' po****tie pe care o aveti ... e bunut stadionu 8)
    ---Fortza FCM Bacau---
    Inima Noastra mereu va fi Galben Albastra

  18. #60
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Numara si tu oamenii din poza aia si vezi ca nu sunt nici o mie!!!! Ironiile tale despre stadion si despre oras nu deranjeaza pe nimeni. Degeaba te chinui sa scrii astfel de mesaje.
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  19. #61
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Mai baieti mai incetati cu ura asta locala. Sunteti vecini si v-o spun din experienta ca nu-mi place unde s-a ajuns intre Poli si UTA. Mai bine fiti uniti ca nu sunteti la mare distantza unii de altii.

  20. #62
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    daca vine Bacaul peste noi dispare Piatra-Neamtul de pa fata Pamantului!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  21. #63
    incepator
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    17
    Reputatie
    1

    Fortza FCM Bacau

    Chetricelule faci aberatii mari in privinta galeriei dar totusi am auzit ceva Petrolul Baicoi au o galerie de vreo 50-60 de suporteri putin mai numeroasa ca a voastra,poate va uniti stiu eu,va azut eu cu un baner ULTRAS Piatra Neamnt si faci o galerie ... Armata Ultra 2 8)

    Ai vazut ce galerie am avut la Brasov?? 250 ... A avut vreodata Ceahlau o asemenea galerie aaa scuze asemenea spectatori

    Inima noastra mereu va fi Galben Albastra
    Inima Noastra mereu va fi Galben Albastra

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •