Page 4 of 28 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 572

Thread: Otelul Galati

  1. #64
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Serbo-Montenegrins FK Partizan, who reached the group stage of the UEFA Champions League last season, will face Romanian club FC Otelul Galati in the UEFA Cup second qualifying round after the draw was made in Nyon, Switzerland.

    www.uefa.com

  2. #65
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dumitrescu Ionutz
    Serbo-Montenegrins FK Partizan, who reached the group stage of the UEFA Champions League last season, will face Romanian club FC Otelul Galati in the UEFA Cup second qualifying round after the draw was made in Nyon, Switzerland.

    www.uefa.com
    Trecem si de astia!
    Hai Otelul!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  3. #66
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1

    Smile Bestiala declaratie :

    " Noi parcurgem o distanţă mai lungă pīnă ajungem īn oraşul unde se dispută partida de pe teren propriu decīt adversarul "

    Sorin Cartu, despre Otelul - FC Arges
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  4. #67
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    vreau sa stie toata tara -de la iasi la timisoara-otelul echipa mea-imi dau viata pentru ea!
    MAMA TE IUBESC DAR NU CA PE OTELUL!

  5. #68
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEELMAN
    MAMA TE IUBESC DAR NU CA PE OTELUL!
    Asta e copiata de la RAPID!

    Am si eu o intrebare... de ce nu joaca Otelul la Galati? Se reface gazonul sau ceva?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  6. #69
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by fia
    Asta e copiata de la RAPID!

    Am si eu o intrebare... de ce nu joaca Otelul la Galati? Se reface gazonul sau ceva?
    Idiotii aia inca nu au pus nici scaunele!
    Si cand te gandesti ca dupa finala Cupei promiteau ca o sa avem la inceputul sezonului stadion de Cupa UEFA...
    Asta e!
    Facem plimbari pana la Constanta sa putem juca pe "teren propriu".
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  7. #70
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1

    Arrow Hai Otelul!

    Tre' sa trcem shi de partizan. eu sper la un 1-1. shi 0-0 daca vrem sa ne incercam norocul (la penalty), dar cel mai sigur ar fi 1-0 pt. noi
    Hai Otelul!!!
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  8. #71
    incepator
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Thumbs up Ii batem

    Mai mult de jumatate de tara este convinsa ca Otelul Ia bataie la Belgrad...Oameni buni...pana unde poate ajunge invidia?Cum de cand dinamo joaca cu manchester toti romanii tin cu dinamo.Cum o echipa din provincie joaca cu un adversar mai bine cotat cum sariti cu gura:"Ii rup aia in bataie pe galateni".Treziti-va!!! Otelul Galati - Partizan Belgrad 3-1 (1-1)

    CAMPIONII DIN PROVINCIE SUNTEM NOI !!!
    [B]The Road To Succes Is Always Under Construction [/B]

  9. #72
    DarkMan otelulgalati's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Steel Boys
    Posts
    70
    Reputatie
    1
    FORZA OTELUL te vom iubi mereu.Bravo voua da mie rusine ca sunt cativa tarani de romani care tot zice de otelul ca e varza.Ma e in turul 2 uefa a adus romaniei 7 puncte in clasamentul uefa?
    [I][B] [COLOR="Red"]In Curand De-ar Fi Sa Mor , Sa Le Spuneti Tuturor Ca Mai Am Un Singur Dor, Sa Ma Pis Pe Steaua Lor!!!!!!![/COLOR] [/B][/I]

  10. #73
    DarkMan otelulgalati's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Steel Boys
    Posts
    70
    Reputatie
    1
    Forza Otelul!cand va aud pe toti ca sunt varza ca alea alea ma va uitati la rasnitele voastre de echipe in afara de vro 3 echipe care poti sa zici ca ne bat dar si atunci cu greu restu e varza,craiova o echipa de catei care-s vai de ei .....nu mai are rost s ami continuii
    [I][B] [COLOR="Red"]In Curand De-ar Fi Sa Mor , Sa Le Spuneti Tuturor Ca Mai Am Un Singur Dor, Sa Ma Pis Pe Steaua Lor!!!!!!![/COLOR] [/B][/I]

  11. #74
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    cartu tre sa cumpere nishte finalizatori. noi avem mijlocashi, avem faze de atac, dar nu avem nici un finalizator de treaba.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  12. #75
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    oare de ce nu sa gandit cartzu la ciocoiu? ar fi fost numa bun pt noi. oare daca cartzu il cerea de la bacau, ar fi venit? lar fil lasat sechelariu sa vina ?

    sau poate il cere pe anca de la CFR, dar itzi bat la pariu ca shi gigi o sal vrea. shi cred ca shi ala sa scumpit (anca), shi nici nu cred ca CFRul il da asha de ushor . Da gigi e master in negocieri
    Last edited by Denis; 3rd September 2004 at 01:30.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  13. 13th September 2004, 01:15
    Reason
    Jigniri

  14. 4th October 2004, 07:55


  15. #76
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Stau si ma intreb cine le permite unor astfel de oameni ca gigi10 si faristu sa scrie astfel de mesaje pe un forum care se vrea respectabil?
    Cat despre cei care au scris, ca sa nu ma cobor la nivelul lor (ca e cale lunga), le spun doar atat: tine-ti gura si vezi-ti de echipa ta care fara galatenul Gurita, care v-a scos din noroi de zeci de ori, nu erati in A sezonul asta!
    Last edited by Tudose; 7th October 2004 at 12:18. Reason: Sa evitam a raspunde unor jigniri. Apelati la moderatori sau dati "Report post"
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  16. #77
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Imi vine sa ma dau cu capu de pereti dupa dubla cu Prtizan!
    Otelul are o aparare care de multe ori imi smulge lacrimi de admiratie, un mijloc mult peste media majoritatii echipelor di Divizia A, dar au un atac dezastruos!
    Sa ai atatea ocazii si sa nu bagi amarata aia de minge-n poarta, imi vine sa ma spanzur cand vad astfel de meciuri!
    Si un ghinion cum au galatenii n-am mai vazut!

    Semnat: de la un om care nu a fost, nu este si nu va fi niciodata altceva decat un suporter fanatic al Otelului!

    HAI OTELUL! VA IUBESC!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  17. #78
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Daca picam cu Dinamo ne-am pus-o; "U" Craiova, ashteas mai ushor de batut; dar cel mai convenabil ar fi sa picam cu apulumul . Dar ce e klumea nici una din ele nu o duce asha de bine in campionat . Sper sa jucam ca anul trecut (in cupa).
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  18. #79
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Azi am intalnit la meciul din Gruia, niste suporteri galateni foarte de treaba. Nu stiu daca cineva dintre cei ce scriu pe forum a fost acolo, dar oricum au facut cinste echipei lor. Succes Otelul in continuare.

  19. #80
    SOLO FARUL C-ta Rechinul Ucigas's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    UK , England
    Posts
    1,633
    Reputatie
    1

    Thumbs up Farul Supra Tuti !!!

    FORZA FARUL !!! jucam cu taranii :degete: ( otelul ) in sferturi ! O SA VA SCOATEM FOTBALUL DIN CAP mOLDOVENILOR !!! FARUL JOACA FINALA !!! ANTI - dINAMO !!!

  20. #81
    Otelar pe viata
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    6
    Reputatie
    1

    Thumbs down Pt Faristu ala derutat

    Bah Farist 100% ...ia iati tu marmota de manutza si du si plimbo pe malu marii...io stiu poate asa afli si tu CE FACEA MARMOTA

    Pe cand la Galati vati luato cu 1 boaba

    Bai imi pare rau de Apostol dar totodata si bine ca aveti dreq o echipa numai de drogati ...dealde Mutu astia

    Am avut si vom avea mereuuuuu...boala pe tigani....ne ***** pe ei la infinit.....M**E lu Rapid (si steaua si dinamo iar PT Farist 100% M**E FARU ! )
    R5Sp3KT pt toti otelarii ! VVam pupat..mai vorbim noi
    Si acum intra in scena barbatu care is terorizeaza familia..APLAUzE

  21. #82
    Otelar pe viata
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    6
    Reputatie
    1

    Talking Re

    R35p3kt frate otelar...lasai dai in plm de faristi..stelisti si catelusi...dai dreq! Noi sa fim sanatosi..si cu oteu pe lOcu 1

    Hai sa traiesti
    Si acum intra in scena barbatu care is terorizeaza familia..APLAUzE

  22. #83
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by FARIST 100%
    FORZA FARUL !!! jucam cu taranii :degete: ( otelul ) in sferturi ! O SA VA SCOATEM FOTBALUL DIN CAP mOLDOVENILOR !!! FARUL JOACA FINALA !!! ANTI - dINAMO !!!
    Nu stiu cum ti se permite sa scrii pe forum asemenea aberatii.
    Nu ma refer la injuraturi, ca la alea ma astept de la reti ca voi constantenii.
    Ma refer la chestii de genul Farul joaca finala.
    Pentru asa ceva ar trebui sa fii dat afara de pe forum pt ca e impotriva legilor naturii ca Farul sa joace o finala sau sa mai ramana inca 2 sezoane in A!
    Hai sa-mi traiesti si vedea-te-as in D!
    HAI OTELUL!!!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  23. #84
    incepator
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Yaso frate galatean! Sa-i batem pa toti! Mi-a placut faza cu Dinamo! :degete: Afara cu Dinamo!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •