Page 3 of 28 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 572

Thread: Otelul Galati

  1. #43
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Caligula
    Oradea nu merge in C si Otelul nu merge in UEFA
    nu stiu care se umfla pe aici
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  2. #44
    Emperor Caligula's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Micro21
    Posts
    114
    Reputatie
    1
    ADelPiero, eu n-am spus ca Oradea este acum in C. Eu doar i-am urat bafta in C, pt. ca se stie ca acolo isi va face veacul, asta daca are si niste sponsori puternici . Cat despre Otelul in UEFA, faci si tu ca cei de la inceput... Sincer, eu as vrea sa ia Steaua campionatul si Otelul Cupa, dar chiar nu se poate. Otelul va fi in UEFA inca de la sfarsitul campionatului.

  3. #45
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Galati
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Bravo Caligula in sfarsit care care gandeste.... . Facem ce facem iar ne fura arbitru` la scoru de 2-1 pt noi (Otelul), Aldea a scapat singur cu portaru si s-a ridicat offside!!! a zis si la TV ca nu a fost.. de ce sa fim acuma pe 7 in loc de 5 ??? Din pozitia tusierului..sunt sigur ca a gresit voluntar..nu avea cum sa vada offiside..in fine: FORTA OTELUL in meciul cu National

  4. #46
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Galati
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Bravo Caligula in sfarsit care care gandeste.... . Facem ce facem iar ne fura arbitru` la scoru de 2-1 pt noi (Otelul), Aldea scapase singur cu portaru si s-a ridicat offside!!! a zis si la TV ca nu a fost.. de ce sa fim acuma pe 7 in loc de 5 ??? Din pozitia tusierului..sunt sigur ca a gresit voluntar..nu avea cum sa vada offiside..in fine: FORTA OTELUL in meciul cu National

  5. #47
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    bine mai Caligula
    ce sa zic .. succes
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  6. #48
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    „Oraşul doarme”

    Tehnicianul Oţelului atacă dezinteresul autorităţilor faţă de prezenţa Oţelului în ultimul act al Cupei. De marţi pînă azi, Oţelul a pregătit la munte finala Cupei cu Dinamo. Aflat în faţa celei de-a treia finale de Cupă, antrenorul Sorin Cîrţu zice că se confruntă cu doi adversari de calibru: Dinamo şi indiferenţa autorităţilor gălăţene
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  7. #49
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    s-a terminat un sezon frumos pentru noi. sa vina cupa la Galati!!!
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  8. #50
    junior
    Join Date
    May 2004
    Location
    Iasi
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    ganditi-va la gustul amar ce l-ati simtit cand steaua v-a egalat sezonul trecut in ultima etapa si astfel voi ati fost cei care ati mers la baraj in locul (culmea) celor de la bacau; pe urma s-a intors roata si i-ati altoit pe steaua anul asta asa cum meritau (le-ati spulberat toate sansele la titlu - la momentul respectiv m-am bucurat de razbunarea voastra si am simtit - desi in campionat am tinut cu steaua - ca s-a facut dreptate); dupa meciul de azi (considerat la unele stiri sportive "ciudat") nu va temeti ca se va intoarce iar roata de data asta in defavoarea voastra?
    oricum va doresc SUCCES in finala si la fel va doresc sa nu ajungeti niciodata sa aveti nevoie de puncte de la ceahlaul (ca aia cred ca vor reveni curand in a si ei considera ca azi otelul nu si-a aparat corect sansele - banuiala la care subscriu - nu cred ca otelul nu putea bate bacaul mai ales dupa ce a avut 2-0) sau mai ales de la bacau (ca aia sunt cei mai parsivi) ca vedeti ca faptele se razbuna

  9. #51
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by suporter-I-S
    ganditi-va la gustul amar ce l-ati simtit cand steaua v-a egalat sezonul trecut in ultima etapa si astfel voi ati fost cei care ati mers la baraj in locul (culmea) celor de la bacau; pe urma s-a intors roata si i-ati altoit pe steaua anul asta asa cum meritau (le-ati spulberat toate sansele la titlu - la momentul respectiv m-am bucurat de razbunarea voastra si am simtit - desi in campionat am tinut cu steaua - ca s-a facut dreptate); dupa meciul de azi (considerat la unele stiri sportive "ciudat") nu va temeti ca se va intoarce iar roata de data asta in defavoarea voastra?
    oricum va doresc SUCCES in finala si la fel va doresc sa nu ajungeti niciodata sa aveti nevoie de puncte de la ceahlaul (ca aia cred ca vor reveni curand in a si ei considera ca azi otelul nu si-a aparat corect sansele - banuiala la care subscriu - nu cred ca otelul nu putea bate bacaul mai ales dupa ce a avut 2-0) sau mai ales de la bacau (ca aia sunt cei mai parsivi) ca vedeti ca faptele se razbuna
    Ce a fost a fost!!! Ce va fi va fi!!! Otzelul pana la moarte. Atat timp cat Nicu Boghici va fi presedintele clubului, nu ne vom pune problema retrogradarii. Sa vina cupa la Galati!!!
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  10. #52
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Israelienii refac stadionul

    Licitaţia pentru refacerea stadionului Oţelul a fost cîştigată de o firmă israeliană care a obţinut caietul de sarcini în detrimentul societăţii deţinute de fratele baronului de Vrancea, Marian Oprişan. Preţul lucrărilor, fiind unul promoţional, se ridică la 130.000 de dolari, banii fiind asiguraţi de sponsorul formaţiei de la malul Dunării, ISPAT.
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  11. #53
    senior
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    Good luck in the Final Cup !

  12. #54
    junior FreeMinds's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    113
    Reputatie
    1
    ma-s bucura sa le-o trageti dinamovistilor
    [B]Alba-Iulia este capitala tarii !!![/B]

  13. #55
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Galati
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Kkt am jucat mai bine..dar am pirdut finala..ata ete

  14. #56
    DarkMan otelulgalati's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Steel Boys
    Posts
    70
    Reputatie
    1

    Thumbs up Otelul-galati

    SUPORTERII DE LA MALUL DUNARII!FORZA OTELUL!
    O ECHIPA CE A PARTICIPAT LA FINALA CUPEI ROMANIEI SI A FOST INCURAJATA DE PESTE 3000 DE SUPORTERI GALATENI CE AU FACUT LEGEA LA BUCURESTI!

  15. #57
    DarkMan otelulgalati's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Steel Boys
    Posts
    70
    Reputatie
    1
    Forza Otelul !
    PENTRU NOI SUNTETI CAMPIONI!

  16. #58
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Va iubesc pana la moarte!
    Hai Otelul!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  17. #59
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    97 SiR ,eu am inteles ca , pana la urma totusi locul a fost cumparat ( 500 000 ) ,iar chestia cu fuziunea a fost ca sa dea o forma cat mai legala afacerii... Daca nu era vanzare ,de ce ar mai fi dat Otelul banii?
    Ai vazut tu chitanta?
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  18. #60
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Un meci superb: Otelul Galati- Dinamo Tirana 4-0.
    Pacat insa ca baietii nostri s-au plictisit dupa prima repriza si nu au mai avut chef sa atace.
    Prevad o victorie si la Tirana.
    HAI OTELUL!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  19. #61
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,342
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Edgar
    Linie de clasament all-time in prima divizie:

    Editii - 14
    Meciuri - 468 Victorii - 198 Egaluri - 81 Infrangeri - 189
    Golaveraj 608 - 508
    Puncte 595

    Cea mai categorica victorie: 7 - 0 cu Jiul Petroshani (97-98)
    Cea mai severa infrangere: 0 - 5 cu Steaua (88-89, 00-01) shi Gloria Bistritza (96-97).
    Jucatorul cu cele mai multe prezentze in prima divizie la Otelul: Catalin Tofan (334).

    Statisticile nu includ shi sezonul 2002 - 2003.
    Eu zic ca cea mai categorica victorie a fost un 8-0 cu Rocar parca in 01-02 sau asa ceva.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  20. #62
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    ti amo otelul vinci per noi!

  21. #63
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1

    Arrow Hai Otelul

    Augustiiiiiiiin, nu plecaaaaaa!!! Daca pleaca Augustin Calin, Iulian Apostol, Danciu, Dobre, Bobby Verdesh shi mai ales ca a plecat shi Ghionea inapoi la Steaua Otelul o sa aibe o echipa de kkt. Cel putin bine ca a veni shi Vio inapoi la Galati, shi Nemtanu dupa vreo 3 sau 4 ani shi sper din toata inima ca N. Raducan sa vina la Otelul.
    FORTZA SIDEXPLOZIA
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •