Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 53 of 53

Thread: brigazile din romania

  1. #43
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    mai degraba aici sunt prezentate brigazile de net
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  2. #44
    Red&Blue Pride! Triphat's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Red and Blue World
    Posts
    1,969
    Reputatie
    1
    [SIZE="1"][COLOR="Red"]Oh South London[/COLOR]
    [COLOR="Blue"](Oh South London)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Is wonderful[/COLOR]
    [COLOR="Blue"](Is wonderful)[/COLOR]
    [COLOR="Red"]Oh South London is wonderful[/COLOR]
    [COLOR="Blue"]It's full of tits, fanny and [b]PALACE[/b][/COLOR]
    [COLOR="Red"]Oh South London is wonderful[/COLOR][/SIZE]

  3. #45
    junior Aaetius's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Iasi,Romania
    Posts
    81
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    mai degraba aici sunt prezentate brigazile de net
    ai 100% dreptate...
    nu vad nici un membru de la vreo brigada mare din tara... deci e clar...
    in legatura cu SEZIONE daca numele este plagiat sau nu?
    numele este la fel de original ca |B|O|Y|S| sau oricare alta brigada pe care a specificat-o olteanu'... dac anu stiati sezione ultra sutneti voi da?.. da BOYS DINAMO,BRIGATE DINAMO nu cred ca mai gasesti la alte echipe ... esti varza...
    in legatura cu stelistii... acolo... multe grupuri lunatice... 2-3 copii retarzi fac un grup care tine 5 zile... si grupuri fara onoare.. gen Ultras sau TK...
    TARANE UNDE ITI E STEAGU'?
    oricum presupun ca Paul#23 o sa imi stearga postu' din motive de \"baietie" sau alte frustrari... dovedindu-se inca o data ca ols e site de stelisti care nu au curajul sa vb deschis...
    va las in mediocritatea voastra de ultrasi de tastatura!
    Viata noastra e DINAMO!!!
    -=- Dinamo e numarul 1 -=-

  4. #46
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Asa mai stiam si eu niste "ultrasi" la steaua care tineau steagu la tribuna a II-a .
    Da la astia nu ma mai mira nimic...
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  5. #47
    incepator ultra$e's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Craiova
    Posts
    12
    Reputatie
    1
    am vazut ca stelistii la ultimul meci cu noi ne-au facut un mesaj ca avem numele de la brigazi copiate
    mai bine s-ar uita la ei ....in afara de ultras care este peste tot restu zic ca sunt originale

  6. #48
    incepator
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    rapid...o frumusete!! rapid4life

    salut, fac parte dintr-o brigada de la rapid numita insaneboys suntem 40 de membri, ce sa va spun mai multe ....sunt foarte impresionat de suporteri echipelor mici. si ink ceva sunt anti steaua pana la moarte ...si in seara asta iese urat le dam 4 boabe si sa va uitati mesaji facut de noi ...."probleme la stana?....un meci pe luna?" pa pa am plecat la meci!!

  7. #49
    incepator
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    rapid...o frumusete!! rapid4life

    salut, fac parte dintr-o brigada de la rapid numita insaneboys suntem 40 de membri, ce sa va spun mai multe ....sunt foarte impresionat de suporteri echipelor mici. si ink ceva sunt anti steaua pana la moarte ...si in seara asta iese urat le dam 4 boabe si sa va uitati mesaji facut de noi ...."probleme la stana?....un meci pe luna?" pa pa am plecat la meci!!

  8. #50
    junior Piku's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    71
    Reputatie
    1
    io-s impresionat de suporterii care au trecut si prin momente grele ... nu SDR ... de exemplu : "U" Cluj , Petrolul , UTA ,"U" craiova ... aia merita respect ...
    P.S io-s "U"ist

  9. #51
    junior Piku's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    71
    Reputatie
    1
    zicetzi si voi parerea cu o chestie ... o brigada cica ar trebui sa se desfiintzeze dak bannerul al este CAPTURAT
    putini cred ca stiti povestea : stelistii au spart o magazie din incinta stadionului si au FURAT bannerul cu VG fara a fi vazutzi de cv "U"isti care sa poata apara bannerul ..... ar trebui brigada in cauza sa se desfiintzeze pt k stelistii au reusit marea performantza de a sparge un lacat ?
    stiu k CAPTURILE de banner nu respecta tot timpul legislatia romaniei dar nici chiar asa ... sal FURE fara sa fie nimeni de fatza
    dak toticul asta mai e inca activ ... spunetziva parerea

  10. #52
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    @Insaneboys...

    Si... cam cati ani ai tu ? Ai macar 17 ?
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  11. #53
    incepator
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bIG bROTHER View Post
    cand ai fost tu in hunedoara mah? dupa ce a preluat mittalul combinatul? asta s-a intmplat acum mai bine de un an. pe atunci nu era formata nicio brigada ultra in hunedoara. Iar daca si otelul mai are galerie...
    astept urmatoarea voastra coregrafie...lasati-ma sa ghicesc: un tricou rosu intins peste toata peluza!
    MULTA SANATATE VA DORESTE DIN ANGLIA UN HUNEDOREAN CARE NU ISI UITA JUNIORATUL DE PE FC CORVINUL SI TERENUL DE ZGURA SI TINERETULUI SI PE NEA PISTI COVACI SI GALERIA ECHIPEI CORVINUL HUNEDOARA SI MAI MULT DE ATAT "NORMA HUNEDOREANA" DE 3 "BOABE" PE MECI INDIFERENT CINE ERA ECHIPA CARE PASEA PE CENTRALUL HUNEDOREAN.VREMURI BUNE....CARE AU FOST SI POATE ODATA SI O DATA CU AJUTORUL LUI,A UNICULUI SI BUNULUI DUMNEZEU SE VOR MAI REINTOARCE .PT TOTI HUNEDORENII INDIFERENT CA SAUNT INCA ACASA ,ACOLO SUB ORASUL DE LANGA"furnale"??? SAU CA SUNT RASPANDITI PRIN LUMEA ASTA MARE ASA CA SI MINE AM UN CADAU DIN SUFLETLU MEU PT SUFLETUL VOSTRU,DRAGII MEI,VA ROG SA NU UITATI DE UNDE ATI PLECAT SI CAND AVETI SI CEVA TIMP SA DATI UN CLIC AICI:http://unysonromania.no-ip.biz:8030/listen.pls .MULTAM FAIN SI AUDITIE PLACUTA,MI TARE DOR DE CASA SI DE FOSTII MEI ELEVI SI DE TOT CE INSEAMNA HUNEDOARA.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •