View Poll Results: Ce va face Steaua in meciul cu nemtii ???

Voters
56. You may not vote on this poll
  • Victorie Bayern

    39 69.64%
  • Egal

    9 16.07%
  • Victorie Steaua

    8 14.29%
Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415
Results 295 to 300 of 300

Thread: Bayern München - Steaua Bucuresti 3-0

  1. #295
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Nu ne incalzeste cu nimic,doar amintiri.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  2. #296
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    sporting a pierdut cu 5-0
    si cand te gandesti ca nemtii in Ghencea abia au batut cu 1-0


    ..cand au fost in grupa cu Sporting, si lor le-au dat doar 1-0 in deplasare, portughezii reusind apoi chiar un merituos 0-0 in retur.
    Intrebarea se pune, daca astora le-au dat 5 cand a fost sistem KO tur/retur, cate le-ar fi carat lui steaua???

  3. #297
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cinebelu View Post


    ..cand au fost in grupa cu Sporting, si lor le-au dat doar 1-0 in deplasare, portughezii reusind apoi chiar un merituos 0-0 in retur.
    Intrebarea se pune, daca astora le-au dat 5 cand a fost sistem KO tur/retur, cate le-ar fi carat lui steaua???
    Caraghiosii nici macar acum cand au vazut ce forta are Bayern nu se potolesc. Intr-un fel ii inteleg. Ei se fac an de an de ras cu echipe de 2 bani, gen Knatsfyrnufelag, Polonia Varsovia, Elfsborg sau Nec (asta in ultimii ani), in timp ce Steaua, cea mai galonata echipa din Romania joaca cu crema Europei in Liga Campionilor.
    Cred ca are dreptate Netoiu cand spunea ca suporterii lui dinamo sufera ca Steaua joaca de 3 ani in Liga si ei nu.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #298
    sport legend Urmuz's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    1,178
    Reputatie
    1
    Cat de original esti! Abia poti pronunta numele echipelor cu care joaca Dinamo, dar o tii una si buna: Steaua este ce mai tare, iar Dinamo este de doi lei. Nu poti sa-ti dai cu parerea doar despre echipa ta?

  5. 27th February 2009, 09:29
    Reason
    offtopic... inceteaza

  6. 27th February 2009, 09:31
    Reason
    bau!

  7. #299
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Duba, inceteaza cu trollingul. Mi se rupe de cate ori s-a facut echipa X sau Y de ras in cupele europene, pentru ca la capitolul asta TOATE ECHIPELE ROMANESTI au experienta berechet. Ca X a pierdut de 7 ori iar Y de 10 ori, e al dracului de irelevant.

    Ne-ar prinde mult mai bine in schimb sa ne preocupe mai putin capra vecinului.

  8. 27th February 2009, 12:13
    Reason
    offtopic... inceteaza

  9. #300
    senior
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Sighet-City
    Posts
    186
    Reputatie
    1
    o echipa ca bayer e greu sa o invingi .....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •