View Poll Results: Ce se intampla in meciul CFR Cluj - AS Roma ??

Voters
51. You may not vote on this poll
  • Victorie CFR

    18 35.29%
  • Egal

    12 23.53%
  • Victorie Roma

    21 41.18%
Page 3 of 15 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 304

Thread: CFR Cluj - AS Roma 1-3

  1. #43
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    On-topic vă rog.

    Victorie și șoping pentru Roma. Măcar iese pe plus Pașcani, face vânzare la mol
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  2. #44
    Banned MariusTR's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    7,199
    Reputatie
    0
    Cand vad pe unii care spera la o victorie a ceferistilor imi vine sa-mi trag doo palme in locul lor

    0 - 2 ( victorie AS) .... iar CFRu zbyebye.
    Last edited by MariusTR; 18th November 2008 at 13:27.

  3. #45
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Ii deruteaza palmaresul pozitiv cu AS Roma... :ras-plans:...

  4. #46
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,082
    Reputatie
    0
    Roma poate fi batuta

    Insa CFR a inceput sa respecte mult adversarii pe teren, daca la un zid au stat cuminti, nemiscati, probabil ca la fel o sa se intample si contra Romei.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  5. #47
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,487
    Reputatie
    1
    Intr-adevar AS Roma poate fi batuta. In derby-ul de duminica au jucat binisor, insa Lazio daca avea putin noroc putea sa castige meciul. Foarte greu mai poate CFR-ul sa faca meci bun ca pe Olimpico, iar Roma sa joace ca o cizma. Poate doar sa se roage si Muresan ca mai toti iubitorii de fotbal din Romania sa ninga, sa se otraveasca fantanile si sa se anuleze zborul Romei catre Cluj.

  6. #48
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dardar_3 View Post
    Intr-adevar AS Roma poate fi batuta. In derby-ul de duminica au jucat binisor, insa Lazio daca avea putin noroc putea sa castige meciul. Foarte greu mai poate CFR-ul sa faca meci bun ca pe Olimpico, iar Roma sa joace ca o cizma. Poate doar sa se roage si Muresan ca mai toti iubitorii de fotbal din Romania sa ninga, sa se otraveasca fantanile si sa se anuleze zborul Romei catre Cluj.
    Am auzit ca coptiii si pensionarii (galeria feroviara adica) pregatesc o surpriza la meciul cu Roma

  7. #49
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,082
    Reputatie
    0
    Ce e drept Bordeaux-ul a avut atmosfera acasa la ei si asta a contat
    un arbitraj favorabil, suporteri turbulenti,atmosfera fierbinte etc.
    In Gruia a fost subtire galeria oricum mai frava de ceea ce a fost la Bordeaux.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Am auzit ca coptiii si pensionarii (galeria feroviara adica) pregatesc o surpriza la meciul cu Roma
    Ce-ar fi sa lasi orgoliul asta prostesc deoparte si sa vii cu ceva legat de subiect. Oricum sunt foarte multi "U"-isti care merg la meciul cu Roma
    Last edited by Cristian; 18th November 2008 at 20:33.

  9. #51
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    si stelistii merg la meciul cu Roma

    sunt niste bunaciuni acolo care nu trebuie ratate

  10. #52
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,980
    Reputatie
    1
    Roma are nevoie de victorie si o sa traga tare dar nu cred ca vor reusi mai mult de un gol in meciul asta. Parerea mea este ca sunt mai slabi decat Bordeaux dar nu insist off-topic ...

    Jucatorii lui CFR au inteles acum ca meciurile in CL se joaca la sange si trebuie dat totul pe teren indiferent de adversar iar scorul se va cunoaste doar la sfarsit
    Sper ca italienii sa creada ca esecul din primul meci a fost un accident si sa vina la Cluj deja victoriosi deci sa cada la randul lor in capcana in care CFR a cazut cu Bordeaux.
    Sper ca CFR sa inscrie primul gol ... sper ca CFR isi va juca sansa calificarii pana in ultimul minut si sper sa aiba si un pic noroc
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #53
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,082
    Reputatie
    0
    Chiar daca vor pierde , CFR joaca la momentul actual cel mai complet fotbal din Liga 1.

    Restul depinde de insiratia lui Trombeta.... a lipsit cu desavarsire in dubla cu Bordeaux.
    Last edited by iulian_1976; 18th November 2008 at 23:52.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  12. #54
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Sunt de parere ca CFR poate scoate un rezultat bun in meciul de la Cluj.

  13. #55
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Eu nu cred asta

  14. #56
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    3-0 roma.Totti si baptista se vor distra cu apararea Cfrului.Trombeta va fi dat afara dupa acest meci

  15. #57
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Apropo de otravitul fantanilor, se pare ca o sa chiar ninga la Cluj incepand cu zilele urmatoare iar frigul e deja garantat mai ales acolo in varful dealului.
    Desi putem sa-i batem pe romani nu-s foarte optimist.

  16. #58
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Am auzit ca coptiii si pensionarii (galeria feroviara adica) pregatesc o surpriza la meciul cu Roma
    amandoi tinem cu aceeasi echipa dar eu sincer cred ca esti foarte prost...eu zic sa mergeti cu restul ratatilor din galerie si sa stati in sectorul romei si sa ii injurati pe unguri.
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  17. #59
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Mijlocasul lui AS Roma, Rodrigo Taddei, a declarat ca gruparea lui Luciano Spalletti isi doreste sa isi ia revansa in meciul cu CFR Cluj din Liga Campionilor.


    "Ne-au surprins la Roma. Acum trebuie sa ii invingem noi pe terenul lor. Nu va fi usor, dar cred ca acum avem ceva mai multa incredere in fortele noastre. Obiectivul nostru este sa ne revenim in campionat si sa ne calificam in optimile Ligii Campionilor, deoarece finala se joaca acasa la noi. E un vis ce putem sa il realizam", a declarat Taddei.

    Forza Roma !

  18. #60
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    bastarzii trebuie pusi la punct si a doua oara!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  19. #61
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    Nu cred in norocul CFR si a 2 oara pentru ca asta a fost nororc la Roma
    Romanii nu pot rata calificare vor bate sigur poate chiar la 2 goluri diferenta totusi au si jucatori mai buni si dupa ce au batut pe Chelsea au increde foarte multa
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  20. #62
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Daca nu ne dam autogol sau nu da Roma gol din lovitura libera si hmm "daca" avem noroc poate scoatem totusi un egal. Dar nu cu atitudinea din meciurile din Liga1 --> deplasare. Aveam nevoie de o atitudine proaspata si mai ales aerisita de tot felul de tensiuni. La romani revine dorinta de a putea fructifica ceva din visul de a juca finala la ei acasa. E de actualitate si ii va mobiliza in plus. Trebe sa ne sustinem echipa pin la capat si chiar daca nu ne calificam in vreo primavara eruropeana daca mai facem puncte inseamna cinste si conteaza enorm la imagine atit intern cit si extern.
    Numai stratul de incultura te poate ajuta sa te consideri original.
    Avem foarte mult de desoperit. Dar si mai mult de creat.(Vasile Ghica)

  21. #63
    sport legend iuli_vl's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Hala madrid
    Posts
    719
    Reputatie
    1

    cu real pana la moarte!!!

    Cfr nu are nici macar sansa porcului de craciunacum sa dau un rezultat 0-2

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •