Page 1 of 25 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 520

Thread: APULUM ALBA-IULIA

  1. #1
    sport legend ultra_alba's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    352
    Reputatie
    1

    APULUM ALBA-IULIA

    orice dialog e binevenit in limita pastrarii decentei si ca sa deschid un subiect de discutie ce parere aveti de sansele echipei din alba de a se mentine in prima divizie?Forza Unirea!!!

  2. #2
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Daca va pastrati lotul si antrenorul aveti sanse,desi am auzit ca unii jucatori sunt pe duca (Maier).Nu prea stiu daca aveti sustinere financiara pt prima divizie.Oricum succes si sa ne intalnim si la anul
    Hai POLI!

  3. #3
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Frumos ma frumos
    Asa va vreau RESPECT pentru cea mai iubita echipa de cei din alba
    yeah yeah yeah
    Tantalailor

  4. #4
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Adriane,ce poti cere de la un tantalau care scrie Forza bihoru,forza UTA?Cred ca esti unicat,frate.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  5. #5
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    8) 8)
    Baaa sergio maaaa
    tu chiar esti prost maa
    pana acum am crezut ca te prefaci dar e rau de tine,pai pot sa scriu forta bihoru forta uta ,forta poli nu pot,sorry si cand a jucat milan cu inter chiar daca s-e califica inter in finala tineam cu interul si asta in primul rand pt ca sunt milanezi.
    probabil preferai sa tin cu ceva echipe din capitala sau cu poli,ee asta nu mai e voie,si inca ceva bihoru e si va ramane pe primul loc(dupa milan) dar nu uita ca cele doua echipe au jucat in divizii diferite si seper sa o faca in continuare pana sezonul 2004/2005
    vad ca tu esti obsedat,mai da-mi o pauza
    sau scuze trebuie sa iti cer tie voie sa tin cu o echipa
    Sergio daca te rog frumos imi dai voie sa fac Curva viola cea mai imputita galerie
    multumes!!!!!!!!!!1
    FRAIERE
    /fu/
    /fu/
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  6. #6
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Daca ti-as spune ca prindeti barajul datorita unui moldovean(Serea) si unui penalty inexistent ce ai zice?
    /fu/ /nope/
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  7. #7
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Si daca tot iti place sa schimbi topicuri si sa adaugi mesaje la cele ce nu-ti apartin precum copiii imbecili,macar scrie titlul ala corect sau fa-l mai mic sa nu se vada.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  8. #8
    junior
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    76
    Reputatie
    1
    Oricum v-atzi intitula voi:binladeni bihoreni sau cum va zicetzi , TIMISOARA are cei mai multzi suporteri din tzara asta ...

  9. #9
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Hai sa nu exageram,la capitolul asta echipele bucurestene domina.Noi poate suntem pe locul 4 la egalitate cu Craiova.
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  10. #10
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Sergio schimba tu topicul sau habar n-ai
    lol
    iar cestia cu binladeni bihoreni ha ah ah misto imi place da cum poti spune ca poli are cei mai multi suporteri din tara,ai vazut ce multi erau la meciul din nainte de Paste,vinerea,uita-te sa vezi si pune-ti o intrebare de ce asa putini,iti zic eu
    Stad e chiar langa complex sai la poli la meciuri merg foarte multi studenti care stau in complex,stii ce inseamna asta,fiecare are cel putin o echipa cu care tine cu adevart,eu iti zic ca ma duc la poli la meciuri sa vad un meci de divizia A,mai mult ma duc sa vad echipele adverse pt ca la poli nu am ce vedea,la inceput sa zicem ca simpatizam echipa,poate mai mult decat pe UTA,dar dupa meciul cu dinamo,m-a dezamagit total,nu atat echipa cat galeria.
    Oricum sper ca voi Bushy din banat sa se intalneasca cu binladeni din bihor asta la baraj binenteles yeah
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  11. #11
    incepator
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    18
    Reputatie
    1

    suporteri

    O fi Timisoara cea mai iubita echipa din tzara si nu am auzit?
    respekt pr galeria lui Poli, insa pana la va aroga titltul de cea mai mare galerie, mai aveti....mult si bine....
    respekt
    Prietenul la salariu se cunoaste!!!

  12. #12
    @ Sir's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    ad3an>Felicitari pentru promovare!dar nu inteleg ce ai cu poli?O fii ea poli aekaka cum zic unii dar asta e.daca nu esti in stare sa faci copii infiezi unul nu?s-ar putea sa-l iubesti mai apoi ca pe copilul tau.Pricepi cum sat chestia?
    Si daca nu-ti place publicul timisorean du-te inapoi in Oradea.Uscaturi sunt peste tot si trebuie sa recunosc ca si eu mai"sar calul" cateodata strigand:"Dinamo....**** Dinamo", sau injur jucatorii adversi cand sunt nesimtiti.
    Si faza cu studentii care merg la meci si asa are Poli public..e cam rasuflata.....putintica rusinica :oops:

  13. #13
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Sir hai sa nu inviem subiectul, pt ca alba e deja o echipa moarta
    pls posteaza pe cel al lui Poli sua a bihorului ok
    Chestia cu Copii e adevarata,dar daca infiezi un copil si il iubesti mai mult decat pe al tau nu il duci la casa de copii dupa daca sparge un geam asa cum au facut muylti "suporteri" a lui poli cand aceasta nu avea o evolutie prea buna siiii
    sa fim seriosi doar aekaka e din bucuresti si sa vina tocmai in timiosara voi care va declarati dusmani de moarte cu mitici
    rusinicaaa
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu cred ca Alba Iulia va ramane in liga ! M-as bucura pentru ea ( am multi prieteni in Alba ) dar nu cred ca orasul are forta necesara pentru a
    face o echipa competitiva . Din cate citesc in presa as zice ca dimpotriva...

  15. #15
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    Nu cred ca rezistati mai mult de un sezon. Oricum ne vom intalni in Kosovo.
    Leave me alone!

  16. #16
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Va zic eu ca zburati imediat din Divizia A. Aveti incredere in mine. De abia va astept in Kosovo-ul de la Piatra.

  17. #17
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    LOL

    Ce tupeu avetzi voi pietrenii.
    Cine sapa groapa altuia va cade singur in ea
    O sa se adevereasca, iar voi va vetzi duce invartiind in B
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #18
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Ce spui ady_azurro?????? Poate Craiova cade in B nu Ceahlaul, o echipa de traditie in Divzia A. Va asteptam pe toti la Piatra, in Kosovo pentru a va administra niste infrangei usturatoare.

    SUPORTERI ai lui APULUM, veniti la meciul cu Ceahlaul din etapa a 3-a????
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  19. #19
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Mai dragos tu nu te uiti la data la care am scris yo mesajul?
    Trimis: Dum Iul 27, 2003 3:36 pm
    Intai citeste si dupa aia da-ti cu parerea
    Cat despre kosovo fii linisti nu vom avea probleme un 0-2 scurt e suficient pt a va umili.
    Nu mai spune ceahlaul o echipa de traditie .
    Daca ceahlaul e o echipa de traditie atunci CRAIOVA ce e?
    Iti spun yo un MIT .
    Parca incetasem cearta ieri dar vad ca iar incepi
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  20. #20
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Ai dreptate!!!! Sorry, nu m-am uitat la data. Am crezut ca e recent mesajul.
    eu cu ady_azurro
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  21. #21
    senior PeaceKeeper's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    248
    Reputatie
    1
    Eu sper ca Alba sa ramana in Divizia A,nu numai fiindca sunt eu suporter al echipei,dar voi nu stiti cata bucurie a adus echipa asta unui oras mic ca Alba Iulia,defapt intregului judet.La primul meci in A va pot spune ca au venit suporteri ai Unirii,chiar din judete ca Cluj,Sibiu si Hunedoara.Chiar daca a fost un semiesec cu Poli,echipa a fost aplaudata de un intreg stadion.
    Cat despre suporteri Ceahlaului :Nu va faceti grijinu o sa luati voi cele 3 puncte usor.Va promit ca albaiulienii vor da tot ce pot pentru publicul de aici de la Alba Iulia.
    Hai Alba Iulia!!!
    TOTUL PENTRU TARA!!!
    TOTUL PENTRU ROMANIA!!!
    BLACK WARRIORS RULE!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •